Ever EASYLINE 650 AVR USB vonalinteraktív 0,65 kVA 360 W
Kód: ZASEVEUPS0141
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Ever EASYLINE 650 AVR USB vonalinteraktív 0,65 kVA 360 W| Kimeneti kapacitás (VA) | 0,65 kVA |
| Kimeneti üzemi feszültség (max.) | 230V |
| Áramvédelmi elemek | Túlterhelés, rövidzárlat |
| Bemeneti frekvencia | 50 Hz |
| Szünetmentes tápegység kategóriák | Vonal-interaktív |
| Kimeneti frekvencia | 50 Hz |
| Bemeneti fázisok száma | 1 |
| Hullám | Szinusz |
| Bemeneti üzemi feszültség (minimum) | 170 V |
| Bemeneti üzemi feszültség (max.) | 280V |
| Kimeneti teljesítmény | 360 W |
| Kimeneti fázisok száma | 1 |
| Automatikus feszültségszabályozás (AVR) | Igen |
| Automatikus újraindítás | Igen |
| Nemzetközi Védelmi (IP) Kódex | IP20 |
| Formátum | Torony |
| Szín | Fekete |
| Kijelző típusa | LCD |
| Csomag magassága | 230 mm |
| Csomag szélessége | 140 mm |
| Szélesség | 100 mm |
| Mélység | 290 mm |
| Magasság | 143 mm |
| Súly | 4,4 kg |
| USB-port | Igen |
| USB-port típusa | USB B típusú |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT) | 0–40 °C |
| Tárolási relatív páratartalom tartomány (HH) | 0 - 90% |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom | 0 - 90% |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT) | 0–40 °C |
| Akkumulátor típusa | Ólmozott (VRLA) |
| Akkumulátorok száma | 1 |
| Hidegindítás | Igen |
| Akkumulátor kapacitása | 7 Ah |
| Akkumulátor feszültsége | 12 V |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | UPS power supplies |
|---|---|
| Súly: | 4.9 kg |
| EAN vonalkód: | 5907683603564 |
| Kimeneti kapacitás (VA): | 0,65 kVA |
| Kimeneti üzemi feszültség (max.): | 230V |
| Áramvédelmi elemek: | Túlterhelés, Rövidzár |
| Bemeneti frekvencia: | 50 Hz |
| Szünetmentes tápegység kategóriák: | Vonal-interaktív |
| Kimeneti frekvencia: | 50 Hz |
| Bemeneti fázisok száma: | 1 |
| Hullám: | Szinusz |
| Bemeneti üzemi feszültség (minimum): | 170 V |
| Bemeneti üzemi feszültség (max.): | 280V |
| Kimeneti teljesítmény: | 360 W |
| Kimeneti fázisok száma: | 1 |
| Automatikus feszültségszabályozás (AVR): | Igen |
| Automatikus újraindítás: | Igen |
| Nemzetközi Védelmi (IP) Kódex: | IP20 |
| Formátum: | Torony |
| Szín: | Fekete |
| Kijelző típusa: | LCD |
| Csomag magassága: | 230 mm |
| Csomag szélessége: | 140 mm |
| Szélesség: | 100 mm |
| Mélység: | 290 mm |
| Magasság: | 143 mm |
| Súly: | 4,4 kg |
| USB-port: | Igen |
| USB-port típusa: | USB B típusú |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | 0–40 °C |
| Tárolási relatív páratartalom tartomány (HH): | 0 - 90% |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom: | 0 - 90% |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT): | 0–40 °C |
| Akkumulátor típusa: | Ólmozott (VRLA) |
| Akkumulátorok száma: | 1 |
| Hidegindítás: | Igen |
| Akkumulátor kapacitása: | 7 Ah |
| Akkumulátor feszültsége: | 12 V |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

