EVER DUO 850 PL AVR USB UPS
Kód: ZSIEVEUPS0109
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
EVER DUO 850 PL AVR USB UPS| Kimeneti teljesítmény | 550 W |
| Kimeneti üzemi feszültség (max.) | 253 V |
| Kimeneti kapacitás (VA) | 0,85 kVA |
| Szünetmentes tápegység kategóriák | Vonal-interaktív |
| Bemeneti frekvencia | 50/60Hz |
| Automatikus feszültségszabályozás (AVR) | Igen |
| Kimeneti üzemi feszültség (minimum) | 191 V |
| Bemeneti üzemi feszültség (minimum) | 162 V |
| Bemeneti üzemi feszültség (max.) | 290V |
| Formátum | Torony |
| Szín | Fekete |
| Magasság | 189 mm |
| Szélesség | 100 mm |
| Csomag magassága | 256 mm |
| Súly | 6,9 kg |
| Csomag szélessége | 141 mm |
| Mélység | 325 mm |
| Aljzatok száma | 3 AC aljzat/AC aljzat |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT) | 0–40 °C |
| Akkumulátor feszültsége | 12 V |
| Akkumulátor kapacitása | 5 óra |
| Akkumulátorok száma | 2 |
| Hidegindítás | Igen |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | UPS power supplies |
|---|---|
| Súly: | 7.6 kg |
| EAN vonalkód: | 5907683608200 |
| Kimeneti teljesítmény: | 550 W |
| Kimeneti üzemi feszültség (max.): | 253 V |
| Kimeneti kapacitás (VA): | 0,85 kVA |
| Szünetmentes tápegység kategóriák: | Vonal-interaktív |
| Bemeneti frekvencia: | 50/60Hz |
| Automatikus feszültségszabályozás (AVR): | Igen |
| Kimeneti üzemi feszültség (minimum): | 191 V |
| Bemeneti üzemi feszültség (minimum): | 162 V |
| Bemeneti üzemi feszültség (max.): | 290V |
| Formátum: | Torony |
| Szín: | Fekete |
| Magasság: | 189 mm |
| Szélesség: | 100 mm |
| Csomag magassága: | 256 mm |
| Súly: | 6,9 kg |
| Csomag szélessége: | 141 mm |
| Mélység: | 325 mm |
| Aljzatok száma: | 3 AC aljzat/AC aljzat |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | 0–40 °C |
| Akkumulátor feszültsége: | 12 V |
| Akkumulátor kapacitása: | 5 óra |
| Akkumulátorok száma: | 2 |
| Hidegindítás: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

