DEWALT DCD701D2-QW akkus fúró-csavarozó 2x 12V 2Ah XR TSTAK fekete, sárga
Kód: NAKDEWWWK0050
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
DEWALT DCD701D2-QW akkus fúró-csavarozó 2x 12V 2Ah XR TSTAK fekete, sárga| Tápegység | Akkumulátor |
| Akkumulátor kapacitása | 2 óra |
| Akkumulátor feszültsége | 12 V |
| Mélység | 60 mm |
| Szélesség | 152 mm |
| Magasság | 185 mm |
| Súly | 1 kg |
| Kalapácsfúrás | Nem |
| Csavarozás | Igen |
| Állítható sebesség | Igen |
| Hangnyomás-kibocsátás | 83 dB |
| Fúrás | Igen |
| Előre/hátra mozgás | Igen |
| Hangteljesítményszint | 72 dB |
| Szín | Fekete |
| LED-jelzők | Igen |
| Állítható nyomaték | Igen |
| Rezgésszint | 2,5 m/s² |
| Terméktervezés | Pisztolymarkolatú fúrógép |
| Fúrási átmérő fában (max.) | 2 cm |
| Maximális nyomaték (nehéz alkalmazások) | 57,5 Nm |
| Alapjárati fordulatszám (2. fokozat) | 1500 fordulat/perc |
| Alapjárati fordulatszám (1. fokozat) | 425 fordulat/perc |
| Maximális nyomaték (lágy illesztés) | 25,5 Nm |
| Fúrási átmérő acélban (max.) | 1 cm |
| A mellékelt elemek száma | 2 darab |
| Akkumulátor csomagolás | Igen |
| Töltő | Igen |
| Hordtáska | Igen |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Drill-screwdrivers |
|---|---|
| Súly: | 3.55 kg |
| EAN vonalkód: | 5035048709832 |
| Tápegység: | Akkumulátor |
| Akkumulátor kapacitása: | 2 óra |
| Akkumulátor feszültsége: | 12 V |
| Mélység: | 60 mm |
| Szélesség: | 152 mm |
| Magasság: | 185 mm |
| Súly: | 1 kg |
| Kalapácsfúrás: | Nem |
| Csavarozás: | Igen |
| Állítható sebesség: | Igen |
| Hangnyomás-kibocsátás: | 83 dB |
| Fúrás: | Igen |
| Előre/hátra mozgás: | Igen |
| Hangteljesítményszint: | 72 dB |
| Szín: | Fekete |
| LED-jelzők: | Igen |
| Állítható nyomaték: | Igen |
| Rezgésszint: | 2,5 m/s² |
| Terméktervezés: | Pisztolymarkolatú fúrógép |
| Fúrási átmérő fában (max.): | 2 cm |
| Maximális nyomaték (nehéz alkalmazások): | 57,5 Nm |
| Alapjárati fordulatszám (2. fokozat): | 1500 fordulat/perc |
| Alapjárati fordulatszám (1. fokozat): | 425 fordulat/perc |
| Maximális nyomaték (lágy illesztés): | 25,5 Nm |
| Fúrási átmérő acélban (max.): | 1 cm |
| A mellékelt elemek száma: | 2 darab |
| Akkumulátor csomagolás: | Igen |
| Töltő: | Igen |
| Hordtáska: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

