DEWALT 18 V-os DCMST561P1 akkus fűnyíró
Kód: NAKDEWPKA0007
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
DEWALT 18 V-os DCMST561P1 akkus fűnyíró| Fej típusa | Nejlonzsinór |
| Vágási szélesség | 36 cm |
| Forgási sebesség | 6000 fordulat/perc |
| Szín | Borostyán |
| Akkumulátor kapacitása | 5 óra |
| Tápegység | Akkumulátor |
| Bemeneti váltakozó feszültség | 100 - 230 V |
| Hossz | 1800 mm |
| Súly | 3,5 kg |
| Töltő | Igen |
| Akkumulátor csomagolás | Igen |
| A mellékelt elemek száma | 1 darab |
| Hordtáska | Nem |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Scythes and Trimmers |
|---|---|
| Súly: | 6.04 kg |
| EAN vonalkód: | 5035048729267 |
| Fej típusa: | Nejlonzsinór |
| Vágási szélesség: | 36 cm |
| Forgási sebesség: | 6000 fordulat/perc |
| Szín: | Borostyán |
| Akkumulátor kapacitása: | 5 óra |
| Tápegység: | Akkumulátor |
| Bemeneti váltakozó feszültség: | 100 - 230 V |
| Hossz: | 1800 mm |
| Súly: | 3,5 kg |
| Töltő: | Igen |
| Akkumulátor csomagolás: | Igen |
| A mellékelt elemek száma: | 1 darab |
| Hordtáska: | Nem |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

