DELL DC15250 Intel® Core™ 3 100U processzorral és 1000U processzorral rendelkező laptop 39,6 cm (15,6") Full HD 8 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 11 Pro Fekete
Kód: MOBDELNOTBBOM
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
DELL DC15250 Intel® Core™ 3 100U processzorral és 1000U processzorral rendelkező laptop 39,6 cm (15,6") Full HD 8 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 11 Pro Fekete| Processzormagok száma | 6 |
| Processzor gyorsítótára | 10 MB |
| Processzor gyártója | Intel |
| Erőteljes magok | 2 |
| Max. magturbó frekvencia (teljesítmény) | 4,7 GHz |
| Alapvető processzorteljesítmény | 15 W |
| Max. magturbó frekvencia (megtakarítás) | 3,3 GHz |
| Processzorszálak száma | 8 |
| Hatékony magok | 4 |
| Processzor modell | 100U |
| Processzorgeneráció | Intel Core (1. sorozat) |
| Processzor gyorsítótár típusa | Intelligens gyorsítótár |
| Maximális turbóteljesítmény | 55W |
| Processzor típusa | Intel Core 3 |
| Processzor órajelfrekvenciája túlhajtáskor | 4,7 GHz |
| Bluetooth | Igen |
| Wi-Fi szabvány | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Wi-Fi sáv | Kétsávos (2,4 GHz / 5 GHz) |
| KÍVÜL | Igen |
| Mobil hálózati kapcsolat | Nem |
| WLAN-illesztőprogram gyártója | Realtek |
| Antenna típusa | 2x2 |
| WLAN-vezérlő modellje | Realtek RTL8852BE |
| MIMO típus | Többfelhasználós MIMO |
| Wi-Fi szabványok | Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 6 (802.11ax), 802.11b, 802.11a |
| M.2 SSD mérete | 2230 (22 x 30 mm) |
| SSD-kapacitás | 512 GB |
| Telepített SSD-k száma | 1 |
| Integrált kártyaolvasó | Igen |
| Teljes SSD-kapacitás | 512 GB |
| SSD formátum | M.2 |
| Optikai meghajtó típusa | Nem |
| SSD interfész | PCI Express 4.0 |
| NVMe | Igen |
| Adathordozó | SSD-meghajtó |
| Kompatibilis memóriakártyák | SD, SDXC, SDHC |
| Teljes tárolókapacitás | 512 GB |
| USB Type-C töltőport | Nem |
| Adapter tápellátás | 65 W |
| Adapter bemeneti frekvenciája | 50–60 Hz |
| Adapter kimeneti áram | 3,34 A |
| Adapter kimeneti feszültsége | 19,5 V |
| Tápcsatlakozó | Igen |
| Adapter bemeneti feszültség | 100 - 240 V |
| Terméktípus | Laptop |
| Alapanyag | Kabát |
| Szín | Fekete |
| Billentyűzet színének neve | Korom |
| Pozícionáló eszköz | Érintőpad |
| Numerikus billentyűk | Igen |
| Billentyűzet háttérvilágítás | Igen |
| Beépített hangszórók száma | 2 |
| Beépített mikrofon | Igen |
| Mikrofonok száma | 1 |
| Hangrendszer | Nagyfelbontású hang |
| Hangszóró teljesítménye | 2,5 W |
| Magasság (hátul) | 1,9 cm |
| Szélesség | 358,5 mm |
| Súly | 1,9 kg |
| Mélység | 235,6 mm |
| Magasság (elöl) | 1,7 cm |
| Megbízható platform modul (TPM) | Igen |
| Ujjlenyomat-olvasó | Igen |
| Megbízható platformmodul (TPM) verziója | 2.0 |
| Biztosított operációs rendszer | Windows 11 Pro |
| Kipróbálható szoftver | McAfee LiveSafe 1 év (5 eszközre), Aktiválja Microsoft 365-jét 30 napos próbaidőszakra |
| Operációs rendszer architektúra | 64 bites |
| HDMI-verzió | 1.4 |
| USB 3.2 (3.1 Gen 1) A típusú portok száma | 1 |
| Fejhallgató/mikrofon kombinált port | Igen |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C portok száma | 1 |
| HDMI portok száma | 1 |
| Fő hálózati adapter csatlakozó | 4,5 mm |
| USB 2.0 portok száma | 1 |
| Memória adatátviteli sebesség | 2666 MT/s |
| Belső memória | 8 GB |
| Memóriafrekvencia | 2666 MHz |
| Belső memória típusa | DDR4-SDRAM |
| Memóriahelyek | 2x SO-DIMM |
| Memóriaformátum | SO-DIMM |
| Maximális belső memória | 16 GB |
| Memória elrendezés | 1 db 8 GB |
| Diszkrét grafikus adapter | Nem |
| Integrált grafikus adapter | Igen |
| Integrált GPU gyártó | Intel |
| Diszkrét grafikus adapter modell | Nem elérhető |
| Integrált grafikus adapter termékcsalád | Intel® UHD grafikus kártya |
| Grafikus adapter modellje a kártyán | Intel® UHD grafikus kártya |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom | 10 - 90% |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT) | -40 - 65 °C |
| Nem üzemi rezgések | 1.3G |
| Ütés működés közben | 110 gramm |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT) | 0–35 °C |
| Üzemi rezgések | 0,66G |
| Tárolási relatív páratartalom tartomány (HH) | 0 - 95% |
| Nem üzemi magasság | 0 - 10668 méter |
| Nem működési sokk | 160 gramm |
| Üzemeltetési magasság | 0 - 3048 méter |
| Pixelsűrűség | 141ppi |
| Színskála | 45% |
| Tükröződésmentes képernyő | Igen |
| Kijelző fényereje | 250 cd/m² |
| Panel típusa | IPS |
| Natív képarány | 16:9 |
| HD felbontás típusa | Full HD |
| Színtér | NTSC |
| Kijelző átlója | 39,6 cm (15,6") |
| Érintőképernyő | Nem |
| Maximális felépülési sebesség | 120 Hz |
| Kijelző felbontása | 1920 x 1080 képpont |
| Kontrasztarány (tipikus) | 600:1 |
| Előlapi kamera | Igen |
| Előlapi kamera felbontása | 1280 x 720 képpont, 0,92 megapixel |
| Videofelvételi sebesség | 30 képkocka/másodperc |
| Előlapi kamera típusa HD | HD |
| Akkumulátor töltési ideje | 4 óra |
| Akkumulátorcellák száma | 3 |
| Akkumulátor kapacitása | 41 Wh |
| Gyors töltés | Igen |
| Akkumulátor töltésjelző | Igen |
| Akkumulátor feszültsége | 11,25 V |
| Akkumulátor súlya | 190 g |
| Akkumulátor típusa | Lítium-polimer (LiPo) |
| Hálózati adapter | Igen |
| Életciklus végi szén-dioxid-kibocsátás (kg CO2e) | 1.6 |
| Szén-dioxid-kibocsátás, energiafogyasztás (kg CO2e) | 19.36 |
| PAIA verzió | GaBi 1. verzió, 2024 |
| Szén-dioxid-kibocsátás, termelés (kg CO2e) | 135,36 |
| Teljes szénlábnyom (kg CO2e) | 160 |
| Szén-dioxid-kibocsátás, logisztika (kg CO2e) | 3.68 |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Notebooks |
|---|---|
| Súly: | 2.52 kg |
| EAN vonalkód: | 5397321027591 |
| Processzormagok száma: | 6 |
| Processzor gyorsítótára: | 10 MB |
| Processzor gyártója: | Intel |
| Erőteljes magok: | 2 |
| Max. magturbó frekvencia (teljesítmény): | 4,7 GHz |
| Alapvető processzorteljesítmény: | 15 W |
| Max. magturbó frekvencia (megtakarítás): | 3,3 GHz |
| Processzorszálak száma: | 8 |
| Hatékony magok: | 4 |
| Processzor modell: | 100U |
| Processzorgeneráció: | Intel Core (1. sorozat) |
| Processzor gyorsítótár típusa: | Intelligens gyorsítótár |
| Maximális turbóteljesítmény: | 55W |
| Processzor típusa: | Intel Core 3 |
| Processzor órajelfrekvenciája túlhajtáskor: | 4,7 GHz |
| Bluetooth: | Igen |
| Wi-Fi szabvány: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Wi-Fi sáv: | Kétsávos (2,4 GHz / 5 GHz) |
| KÍVÜL: | Igen |
| Mobil hálózati kapcsolat: | Nem |
| WLAN-illesztőprogram gyártója: | Realtek |
| Antenna típusa: | 2x2 |
| WLAN-vezérlő modellje: | Realtek RTL8852BE |
| MIMO típus: | Többfelhasználós MIMO |
| Wi-Fi szabványok: | Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 6 (802.11ax), 802.11b, 802.11a |
| M.2 SSD mérete: | 2230 (22 x 30 mm) |
| SSD-kapacitás: | 512 GB |
| Telepített SSD-k száma: | 1 |
| Integrált kártyaolvasó: | Igen |
| SSD teljes kapacitása: | 512 GB |
| SSD formátum: | M.2 |
| Optikai meghajtó típusa: | Nem |
| SSD interfész: | PCI Express 4.0 |
| NVMe: | Igen |
| Adathordozó: | SSD-meghajtó |
| Kompatibilis memóriakártyák: | SD, SDXC, SDHC |
| Teljes tárolókapacitás: | 512 GB |
| USB Type-C töltőport: | Nem |
| Adapter tápellátás: | 65 W |
| Adapter bemeneti frekvenciája: | 50–60 Hz |
| Adapter kimeneti áram: | 3,34 A |
| Adapter kimeneti feszültsége: | 19,5 V |
| Tápcsatlakozó: | Igen |
| Adapter bemeneti feszültség: | 100 - 240 V |
| Terméktípus: | Laptop |
| Alapanyag: | Kabát |
| Szín: | Fekete |
| Billentyűzet színének neve: | Korom |
| Pozícionáló eszköz: | Érintőpad |
| Numerikus billentyűk: | Igen |
| Billentyűzet háttérvilágítás: | Igen |
| Beépített hangszórók száma: | 2 |
| Beépített mikrofon: | Igen |
| Mikrofonok száma: | 1 |
| Hangrendszer: | Nagyfelbontású hang |
| Hangszóró teljesítménye: | 2,5 W |
| Magasság (hátul): | 1,9 cm |
| Szélesség: | 358,5 mm |
| Súly: | 1,9 kg |
| Mélység: | 235,6 mm |
| Magasság (elöl): | 1,7 cm |
| Megbízható platform modul (TPM): | Igen |
| Ujjlenyomat-olvasó: | Igen |
| Megbízható platformmodul (TPM) verziója: | 2.0 |
| Biztosított operációs rendszer: | Windows 11 Pro |
| Kipróbálható szoftver: | McAfee LiveSafe 1 év (5 eszközre), Aktiválja Microsoft 365-jét 30 napos próbaidőszakra |
| Operációs rendszer architektúra: | 64 bites |
| HDMI-verzió: | 1.4 |
| USB 3.2 (3.1 Gen 1) A típusú portok száma: | 1 |
| Fejhallgató/mikrofon kombinált port: | Igen |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C portok száma: | 1 |
| HDMI portok száma: | 1 |
| Fő hálózati adapter csatlakozó: | 4,5 mm |
| USB 2.0 portok száma: | 1 |
| Memória adatátviteli sebesség: | 2666 MT/s |
| Belső memória: | 8 GB |
| Memóriafrekvencia: | 2666 MHz |
| Belső memória típusa: | DDR4-SDRAM |
| Memóriahelyek: | 2x SO-DIMM |
| Memóriaformátum: | SO-DIMM |
| Maximális belső memória: | 16 GB |
| Memória elrendezés: | 1 db 8 GB |
| Diszkrét grafikus adapter: | Nem |
| Integrált grafikus adapter: | Igen |
| Integrált GPU gyártó: | Intel |
| Diszkrét grafikus adapter modell: | Nem elérhető |
| Integrált grafikus adapter termékcsalád: | Intel® UHD grafikus kártya |
| Grafikus adapter modellje a kártyán: | Intel® UHD grafikus kártya |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom: | 10 - 90% |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT): | -40 - 65 °C |
| Nem üzemi rezgések: | 1.3G |
| Ütés működés közben: | 110 g |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | 0–35 °C |
| Üzemi rezgések: | 0,66G |
| Tárolási relatív páratartalom tartomány (HH): | 0 - 95% |
| Nem üzemi magasság: | 0 - 10668 méter |
| Nem működési sokk: | 160 g |
| Üzemeltetési magasság: | 0 - 3048 méter |
| Pixelsűrűség: | 141ppi |
| Színskála: | 45% |
| Tükröződésmentes képernyő: | Igen |
| Kijelző fényereje: | 250 cd/m² |
| Panel típusa: | IPS |
| Natív képarány: | 16:9 |
| HD felbontás típusa: | Full HD |
| Színtér: | NTSC |
| Kijelző átlója: | 39,6 cm (15,6") |
| Érintőképernyő: | Nem |
| Maximális felépülési sebesség: | 120 Hz |
| Kijelző felbontása: | 1920 x 1080 képpont |
| Kontrasztarány (tipikus): | 600:1 |
| Előlapi kamera: | Igen |
| Előlapi kamera felbontása: | 1280 x 720 képpont, 0,92 MP |
| Videofelvételi sebesség: | 30 képkocka/másodperc |
| Előlapi kamera típusa HD: | HD |
| Akkumulátor töltési ideje: | 4 óra |
| Akkumulátorcellák száma: | 3 |
| Akkumulátor kapacitása: | 41 Wh |
| Gyors töltés: | Igen |
| Akkumulátor töltésjelző: | Igen |
| Akkumulátor feszültsége: | 11,25 V |
| Akkumulátor súlya: | 190 g |
| Akkumulátor típusa: | Lítium-polimer (LiPo) |
| Hálózati adapter: | Igen |
| Életciklus végi szén-dioxid-kibocsátás (kg CO2e): | 1.6 |
| Szén-dioxid-kibocsátás, energiafogyasztás (kg CO2e): | 19.36 |
| PAIA verzió: | GaBi 1. verzió, 2024 |
| Szén-dioxid-kibocsátás, termelés (kg CO2e): | 135,36 |
| Teljes szénlábnyom (kg CO2e): | 160 |
| Szén-dioxid-kibocsátás, logisztika (kg CO2e): | 3.68 |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

