DELL CP5724S 39,6 cm-es (15,6 hüvelykes) hátizsák, fekete
Kód: MOBDELTOR0127
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
DELL CP5724S 39,6 cm-es (15,6 hüvelykes) hátizsák, fekete| Anyag | Poliészter |
| Felületi elszíneződés | Egyszínű |
| Belső zsebek | Zseb dokumentumoknak, Zseb tabletnek |
| Márkakompatibilitás | Dell |
| Zárás típusa | Cipzár |
| Borító típusa | Hátizsák |
| Fogantyú | Igen |
| Vállszíj | Igen |
| Külső zsebek | Oldalsó zseb, Elülső zseb |
| Levehető vállpánt | Igen |
| Fő termék színe | Fekete |
| Maximális képernyőméret | 39,6 cm (15,6") |
| Védő funkciók | Szennyeződésálló, Vízálló |
| Elülső zseb | Igen |
| Laptop rekesz méretei | 400 × 270 × 25 mm |
| Szélesség | 315 mm |
| Magasság | 445 mm |
| Súly | 590 g |
| Mélység | 140 mm |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Bags / backpacks / cases |
|---|---|
| Súly: | 0.75 kg |
| EAN vonalkód: | 5397184820353 |
| Anyag: | Poliészter |
| Felületi színezés: | Egyszínű |
| Belső zsebek: | Dokumentumtartó zseb, Tablet zseb |
| Márkakompatibilitás: | Dell |
| Zárás típusa: | Cipzár |
| Borító típusa: | Hátizsák |
| Fogantyú: | Igen |
| Vállszíj: | Igen |
| Külső zsebek: | Oldalsó zseb, Elülső zseb |
| Levehető vállpánt: | Igen |
| Fő termék színe: | Fekete |
| Maximális képernyőméret: | 39,6 cm (15,6") |
| Védő funkciók: | Szennyeződésálló, Vízálló |
| Elülső zseb: | Igen |
| Laptop rekesz méretei: | 400 × 270 × 25 mm |
| Szélesség: | 315 mm |
| Magasság: | 445 mm |
| Súly: | 590 g |
| Mélység: | 140 mm |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

