DELL 5520 i5-1145G7 16GB 512SSD 15.6" FHD Win11pro Használt
Kód: UZYDELNOT0704
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
DELL 5520 i5-1145G7 16GB 512SSD 15.6" FHD Win11pro Használt| Processzor gyorsítótára | 8 MB |
| Processzormagok száma | 4 |
| Processzor modell | i5-1145G7 |
| Processzor gyártója | Intel |
| Processzor gyorsítótár típusa | Intelligens gyorsítótár |
| Processzor típusa | 11. generációs Intel® Core™ i5 processzorok |
| Processzorszálak száma | 8 |
| Állítható TDP-up frekvencia | 2,6 GHz |
| Processzor órajelfrekvenciája túlhajtáskor | 4,4 GHz |
| Bluetooth-verzió | 4.0 |
| Bluetooth | Igen |
| Csatlakozás Ethernet hálózathoz | Igen |
| Ethernet átviteli sebesség | 10 100 1000 Mbps |
| Wi-Fi szabványok | 802.11b, 802.11ac, 802.11n, 802.11g |
| Adathordozó | SSD-meghajtó |
| Teljes tárolókapacitás | 512 GB |
| Optikai meghajtó típusa | Nem |
| Integrált kártyaolvasó | Igen |
| Kompatibilis memóriakártyák | MicroSDXC, MicroSD (TransFlash), MicroSDHC |
| Terméktípus | Laptop |
| Szín | Szürke |
| Pozícionáló eszköz | Clickpad |
| Numerikus billentyűk | Igen |
| Beépített hangszórók száma | 2 |
| Hangchip | Realtek ALC3204 |
| Beépített mikrofon | Igen |
| Szélesség | 357,8 mm |
| Magasság (hátul) | 2,21 cm |
| Súly | 1,59 kg |
| Magasság (elöl) | 1,99 cm |
| Mélység | 236,2 mm |
| Hálózati adapter | Igen |
| Tápkábel | Nem |
| Specifikus jellemzők | Akkumulátorgarancia 1 hónap a forgalmazótól történő vásárlás dátumától számítva, A rendszer előre telepítve lemezen, Windows 11 Pro 64 bites Dell számítógépekhez, Lengyel billentyűzetmatricák mellékelve, Használt, tesztelt laptop, lehetséges karcolások a borítón, működőképes és használatra kész, Nincs "lóhere" alakú tápkábel |
| Biztosított operációs rendszer | Windows 11 Pro |
| Operációs rendszer architektúra | 64 bites |
| USB 3.2 (3.1 Gen 1) A típusú portok száma | 2 |
| HDMI portok száma | 1 |
| HDMI-verzió | 2.0 |
| USB tápellátás | Igen |
| Ethernet portok száma (RJ-45) | 1 |
| Fejhallgató/mikrofon kombinált port | Igen |
| USB Type-C - DisplayPort váltakozó mód | Igen |
| USB Type-C portok száma | 2 |
| Töltőport típusa | USB Type-C |
| USB PowerShare | Igen |
| USB PowerShare portok száma | 1 |
| Belső memória | 16 GB |
| Belső memória típusa | DDR4-SDRAM |
| Memóriaformátum | SO-DIMM |
| Memóriafrekvencia | 3200 MHz |
| Diszkrét grafikus adapter modell | Nem elérhető |
| Grafikus adapter modellje a kártyán | Intel Iris XE grafika |
| Diszkrét grafikus adapter | Nem |
| Integrált grafikus adapter | Igen |
| Panel típusa | TFT-LCD |
| HD felbontás típusa | Full HD |
| Érintőképernyő | Nem |
| Kijelző felbontása | 1920 x 1080 képpont |
| Tükröződésmentes képernyő | Igen |
| Kijelző átlója | 39,6 cm (15,6") |
| Natív képarány | 16:9 |
| Előlapi kamera | Igen |
| Akkumulátorcellák száma | 4 |
| Akkumulátor típusa | Lítium-ion (Li-ion) |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Notebooks |
|---|---|
| Súly: | 2.29 kg |
| EAN vonalkód: | 5901443270829 |
| Processzor gyorsítótára: | 8 MB |
| Processzormagok száma: | 4 |
| Processzor modell: | i5-1145G7 |
| Processzor gyártója: | Intel |
| Processzor gyorsítótár típusa: | Intelligens gyorsítótár |
| Processzor típusa: | 11. generációs Intel® Core™ i5 processzorok |
| Processzorszálak száma: | 8 |
| Állítható TDP-up frekvencia: | 2,6 GHz |
| Processzor órajelfrekvenciája túlhajtáskor: | 4,4 GHz |
| Bluetooth-verzió: | 4.0 |
| Bluetooth: | Igen |
| Csatlakozás Ethernet hálózathoz: | Igen |
| Ethernet átviteli sebesség: | 10 100 1000 Mbps |
| Wi-Fi szabványok: | 802.11b, 802.11ac, 802.11n, 802.11g |
| Adathordozó: | SSD-meghajtó |
| Teljes tárolókapacitás: | 512 GB |
| Optikai meghajtó típusa: | Nem |
| Integrált kártyaolvasó: | Igen |
| Kompatibilis memóriakártyák: | MicroSDXC, MicroSD (TransFlash), MicroSDHC |
| Terméktípus: | Laptop |
| Szín: | Szürke |
| Pozícionáló eszköz: | Clickpad |
| Numerikus billentyűk: | Igen |
| Beépített hangszórók száma: | 2 |
| Hangchip: | Realtek ALC3204 |
| Beépített mikrofon: | Igen |
| Szélesség: | 357,8 mm |
| Magasság (hátul): | 2,21 cm |
| Súly: | 1,59 kg |
| Magasság (elöl): | 1,99 cm |
| Mélység: | 236,2 mm |
| Hálózati adapter: | Igen |
| Tápkábel: | Nem |
| Specifikus jellemzők: | Akkumulátorgarancia 1 hónap a forgalmazótól történő vásárlás dátumától számítva, A rendszer előre telepítve van a lemezre, Windows 11 Pro 64 bites Dell számítógépekhez, Lengyel billentyűzet matricákkal együtt, Használt, tesztelt laptop, lehetséges karcolások a borítón, működőképes és használatra kész, Nincs lóhere alakú tápkábel |
| Biztosított operációs rendszer: | Windows 11 Pro |
| Operációs rendszer architektúra: | 64 bites |
| USB 3.2 (3.1 Gen 1) A típusú portok száma: | 2 |
| HDMI portok száma: | 1 |
| HDMI-verzió: | 2.0 |
| USB tápellátás: | Igen |
| Ethernet portok száma (RJ-45): | 1 |
| Fejhallgató/mikrofon kombinált port: | Igen |
| USB Type-C - DisplayPort váltakozó mód: | Igen |
| USB Type-C portok száma: | 2 |
| Töltőport típusa: | USB Type-C |
| USB PowerShare: | Igen |
| USB PowerShare portok száma: | 1 |
| Belső memória: | 16 GB |
| Belső memória típusa: | DDR4-SDRAM |
| Memóriaformátum: | SO-DIMM |
| Memóriafrekvencia: | 3200 MHz |
| Diszkrét grafikus adapter modell: | Nem elérhető |
| Grafikus adapter modellje a kártyán: | Intel Iris Xe grafika |
| Diszkrét grafikus adapter: | Nem |
| Integrált grafikus adapter: | Igen |
| Panel típusa: | TFT-LCD |
| HD felbontás típusa: | Full HD |
| Érintőképernyő: | Nem |
| Kijelző felbontása: | 1920 x 1080 képpont |
| Tükröződésmentes képernyő: | Igen |
| Kijelző átlója: | 39,6 cm (15,6") |
| Natív képarány: | 16:9 |
| Előlapi kamera: | Igen |
| Akkumulátorcellák száma: | 4 |
| Akkumulátor típusa: | Lítium-ion (Li-ion) |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

