Corsair Nautilus 360 RS ARGB processzor léghűtő, fekete
Kód: CHLCRIZEW0059
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Corsair Nautilus 360 RS ARGB processzor léghűtő, fekete| Ventilátorvezérlő | Igen |
| Alaplap anyaga | Réz |
| Hűtőborda anyaga | Alumínium |
| LED-es világítótestek | Igen |
| Szín | Fekete |
| Ventilátorok száma | 3 ventilátor/ventilátorok |
| Szélesség | 125 mm |
| Magasság | 125 mm |
| Mélység | 396 mm |
| Súly | 2,35 kg |
| Radiátor szélessége | 36 cm |
| Kompatibilis processzorok | Intel® Core™ i5, Intel® Core™ i9, Intel® Pentium®, Intel® Celeron®, Intel® Core™ i3, Intel® Core™ i7 |
| Maximális légáramlás | 94,87 köbláb/perc, 3,91 mmH2O |
| Zaj (nagy sebesség) | 33,2 dB |
| Modell | Léghűtő |
| Szoba | Processzor |
| Támogatott processzorfoglalatok | AM4 foglalat, AM5 foglalat, LGA 1700 |
| PWM (impulzusszélesség-moduláció) támogatás | Igen |
| Forgási sebesség (max.) | 1700 fordulat/perc |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Cooling - water cooling kits |
|---|---|
| Súly: | 2.42 kg |
| EAN vonalkód: | 840006687573 |
| Ventilátorvezérlő: | Igen |
| Alaplap anyaga: | Réz |
| Hűtőborda anyaga: | Alumínium |
| LED-es világítótestek: | Igen |
| Szín: | Fekete |
| Ventilátorok száma: | 3 ventilátor/ventilátorok |
| Szélesség: | 125 mm |
| Magasság: | 125 mm |
| Mélység: | 396 mm |
| Súly: | 2,35 kg |
| Radiátor szélessége: | 36 cm |
| Kompatibilis processzorok: | Intel® Core™ i5, Intel® Core™ i9, Intel® Pentium®, Intel® Celeron®, Intel® Core™ i3, Intel® Core™ i7 |
| Maximális légáramlás: | 94,87 köbláb/perc, 3,91 mmH2O |
| Zaj (nagy sebesség): | 33,2 dB |
| Modell: | Léghűtő |
| Szoba: | Processzor |
| Támogatott processzorfoglalatok: | AM4 foglalat, AM5 foglalat, LGA 1700 |
| PWM (impulzusszélesség-moduláció) támogatás: | Igen |
| Forgási sebesség (max.): | 1700 fordulat/perc |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

