Canon SELPHY CP1500 fotónyomtató Szublimációs felbontás 300 x 300 DPI 10x15 cm Wi-Fi
Kód: PERCANWAK0136
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Canon SELPHY CP1500 fotónyomtató Szublimációs felbontás 300 x 300 DPI 10x15 cm Wi-Fi| Wi-Fi | Igen |
| Bluetooth | Nem |
| Csatlakozás Ethernet hálózathoz | Nem |
| Beépített kijelző | Igen |
| Zárnyílás | Igen |
| Szín | Fekete |
| Kijelző | LCD |
| Színmélység | 24 bit |
| Kábelzár típusa | Kensington |
| Kijelző átlója | 8,89 cm (3,5") |
| Vezérlés típusa | Gombok |
| Nyomdafestékek | Sárga, bíbor, cián |
| Átlagos nyomtatási energiafogyasztás | 60 W |
| Tápegység | Tápellátás/Akkumulátor |
| Energiafogyasztás (készenléti állapotban) | 4W |
| Magasság | 133 mm |
| Szélesség | 182,2 mm |
| Súly | 850 g |
| Mélység | 57,6 mm |
| Nyomtatási méret | 9 x 12, 10 x 15 cm |
| A papírtálcában lévő médiatípusok | Képeslap |
| Fotócímkék | Igen |
| Maximális nyomtatási méret | 10 x 15 cm (4" x 6") |
| Hitelkártya | Igen |
| Támogatott Windows operációs rendszerek | Igen |
| Egyéb támogatott operációs rendszerek | iOS, Android |
| Támogatott Mac operációs rendszerek | Igen |
| Hálózati adapter | Igen |
| Használati utasítás | Igen |
| Színek száma | 16,7 millió |
| Közvetlen nyomtatás | Igen |
| USB-port | Igen |
| USB-csatlakozó | USB Type-C |
| Papírbemeneti típus | Patron |
| Kompatibilis memóriakártyák | MicroSDHC, MicroSD (TransFlash), SD, SDHC, MiniSD, MiniSDHC |
| Integrált kártyaolvasó | Igen |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom | 20–80% |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT) | 5–40 °C |
| Maximális felbontás | 300 x 300 DPI |
| Első oldal nyomtatási ideje (színes, normál minőség) | 41 másodperc |
| Nyomtatási technológia | Szublimáció |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Inkjet MFDs |
|---|---|
| Súly: | 1.75 kg |
| EAN vonalkód: | 4549292194692 |
| Wi-Fi: | Igen |
| Bluetooth: | Nem |
| Csatlakozás Ethernet hálózathoz: | Nem |
| Beépített kijelző: | Igen |
| Zárnyílás: | Igen |
| Szín: | Fekete |
| Kijelző: | LCD |
| Színmélység: | 24 bit |
| Kábelzár típusa: | Kensington |
| Kijelző átlója: | 8,89 cm (3,5") |
| Vezérlés típusa: | Gombok |
| Nyomdafestékek: | Borostyán, Lila, Cián |
| Átlagos nyomtatási energiafogyasztás: | 60 W |
| Tápegység: | Tápellátás/Akkumulátor |
| Energiafogyasztás (készenléti állapotban): | 4W |
| Magasság: | 133 mm |
| Szélesség: | 182,2 mm |
| Súly: | 850 g |
| Mélység: | 57,6 mm |
| Nyomtatási méret: | 9x12, 10 x 15 cm |
| A papírtálcában lévő médiatípusok: | Képeslap |
| Fotócímkék: | Igen |
| Maximális nyomtatási méret: | 10 x 15 cm (4" x 6") |
| Hitelkártya: | Igen |
| Támogatott Windows operációs rendszerek: | Igen |
| Egyéb támogatott operációs rendszerek: | iOS, Android |
| Támogatott Mac operációs rendszerek: | Igen |
| Hálózati adapter: | Igen |
| Használati utasítás: | Igen |
| Színek száma: | 16,7 millió |
| Közvetlen nyomtatás: | Igen |
| USB-port: | Igen |
| USB-csatlakozó: | USB Type-C |
| Papírbemeneti típus: | Patron |
| Kompatibilis memóriakártyák: | MicroSDHC, MicroSD (TransFlash), SD, SDHC, MiniSD, MiniSDHC |
| Integrált kártyaolvasó: | Igen |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom: | 20–80% |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | 5–40 °C |
| Maximális felbontás: | 300 x 300 DPI |
| Első oldal nyomtatási ideje (színes, normál minőség): | 41 másodperc |
| Nyomtatási technológia: | Szublimáció |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

