Canon PIXMA TS705a tintasugaras nyomtató színes 4800 x 1200 DPI A4 Wi-Fi
Kód: PERCANDRA0090
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Canon PIXMA TS705a tintasugaras nyomtató színes 4800 x 1200 DPI A4 Wi-Fi| Wi-Fi Direct | Igen |
| Csatlakozás Ethernet hálózathoz | Igen |
| Mobil nyomtatási technológiák | Google Cloud Print, Apple AirPrint, PIXMA Cloud Link, Mopria nyomtatási szolgáltatás |
| Wi-Fi szabványok | 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Wi-Fi | Igen |
| Kétoldalas nyomtatási módok | Autó |
| Kétoldalas nyomtatás | Igen |
| Nyomdafestékek | Fekete, Cián, Bíbor, Sárga |
| Szín | Igen, fekete |
| Nyomtatópatronok száma | 5 |
| Energy Star tipikus energiafogyasztás (TEC) | 0,2 kWh/hét |
| Bemeneti váltakozó feszültség | 100 - 240 V |
| Energiafogyasztás (kikapcsolt állapotban) | 0,3 W |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája | 50–60 Hz |
| Kijelző | LCD |
| Beépített kijelző | Igen |
| Piaci kategória | Otthon és iroda |
| Magasság | 158 mm |
| Mélység | 365 mm |
| Szélesség | 372 mm |
| Súly | 5,4 kg |
| A papírtálcában lévő médiatípusok | Fotópapír, Sima papír |
| Az ISO keretrendszeren kívüli médiaméretek támogatása | Levél |
| ISO A méretek (A0...A9) | A5, A4 |
| Maximális ISO A-sorozatú papírméret | A4 |
| ISO B méretek (B0...B9) | B5 |
| Borítékméretek | DL, 10 |
| Fotópapír méretek | 13x18, 20x25, 10x15, 13x13 |
| Támogatott szerver operációs rendszerek | Windows Server 2012 R2, Windows Server 2008 R2, Windows Server 2016 |
| Egyéb támogatott operációs rendszerek | iOS, Android |
| Támogatott Mac operációs rendszerek | Mac OS X 10.6 Snow Leopard, Mac OS X 10.11 El Capitan, Mac OS X 10.4 Tiger, Mac OS X 10.13 High Sierra, Mac OS X 10.2 Jaguar, Mac OS X 10.5 Leopard, Mac OS X 10.7 Sier1, Mac OS X 10.7 Sier1, Mac .1OS X 10.12er1 Mountain Lion, Mac OS X 10.15 Catalina, Mac OS X 10.15.3 Catalina, Mac OS X 10.3 Panther, Mac OS X 10.9 Mavericks, Mac OS X 10.14 Mojave, Mac OS X 11.0 Big Sur |
| Támogatott Windows operációs rendszerek | Windows 10, Windows 8.1, Windows 7 |
| A patron mellékelve van | Igen |
| Mellékelt kábelek | Légkondicionáló |
| A mellékelt patron (fekete) kapacitása | 1 oldal. |
| Mellékelt patronkapacitás (CMY) | 4 oldal. |
| PictBridge | Igen |
| USB 2.0 portok száma | 1 |
| USB-port | Igen |
| Bemeneti tálcák száma összesen | 1 |
| Teljes bemeneti kapacitás | 250 lap |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT) | 5–35 °C |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom | 10 - 90% |
| Szegély nélküli nyomtatás | Igen |
| Első oldal nyomtatási ideje (fekete-fehér, normál minőség) | 8 másodperc |
| Első oldal nyomtatási ideje (színes, normál minőség) | 10 másodperc |
| Nyomtatási sebesség (fekete-fehér, normál minőség, A4) | 15 oldal percenként |
| Maximális felbontás | 4800 x 1200 DPI |
| Nyomtatási sebesség (színes, vázlat, A4) | 10 oldal percenként |
| Harmonizált Rendszerkód | 84433210 |
| Figyelmeztető piktogramok | Irritáló vagy káros, Környezeti veszély |
| Figyelmeztetés | Ez a termék környezetre veszélyes összetevőket tartalmaz. A helyi előírásoknak megfelelően ártalmatlanítsa, és ne dobja a szemétbe., Tinta kiömlése esetén kerülje a gőzök belélegzését., Kerülje a tintával való érintkezést. Bőr- és szemirritációt okozhat. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Inkjet printers |
|---|---|
| Súly: | 7 kg |
| EAN vonalkód: | 4549292198423 |
| Wi-Fi Direct: | Igen |
| Csatlakozás Ethernet hálózathoz: | Igen |
| Mobil nyomtatási technológiák: | Google Cloud Print, Apple AirPrint, PIXMA Cloud Link, Mopria nyomtatási szolgáltatás |
| Wi-Fi szabványok: | 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Wi-Fi: | Igen |
| Kétoldalas nyomtatási módok: | Autó |
| Kétoldalas nyomtatás: | Igen |
| Nyomdafestékek: | Fekete, Cián, Bíbor, Sárga |
| Szín: | Igen, Fekete |
| Nyomtatópatronok száma: | 5 |
| Energy Star tipikus energiafogyasztás (TEC): | 0,2 kWh/hét |
| Bemeneti váltakozó feszültség: | 100 - 240 V |
| Energiafogyasztás (kikapcsolt állapotban): | 0,3 W |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája: | 50–60 Hz |
| Kijelző: | LCD |
| Beépített kijelző: | Igen |
| Piaci kategória: | Otthon és iroda |
| Magasság: | 158 mm |
| Mélység: | 365 mm |
| Szélesség: | 372 mm |
| Súly: | 5,4 kg |
| A papírtálcában lévő médiatípusok: | fotópapír, Sima papír |
| Az ISO keretrendszeren kívüli médiaméretek támogatása: | Levél |
| ISO A méretek (A0...A9): | A5, A4 |
| Maximális ISO A-sorozatú papírméret: | A4 |
| ISO B méretek (B0...B9): | B5 |
| Borítékméretek: | DL, 10 |
| Fotópapír méretek: | 13x18, 20x25, 10x15, 13x13 |
| Támogatott szerver operációs rendszerek: | Windows Server 2012 R2, Windows Server 2008 R2, Windows Server 2016 |
| Egyéb támogatott operációs rendszerek: | iOS, Android |
| Támogatott Mac operációs rendszerek: | Mac OS X 10.6 Snow Leopard, Mac OS X 10.11 El Capitan, Mac OS X 10.4 Tiger, Mac OS X 10.13 High Sierra, Mac OS X 10.2 Jaguar, Mac OS X 10.5 Leopard, Mac OS X 10.7 Lion, Mac OS X 10.12 Sierra, Mac OS X 10.8 Mountain Lion, Mac OS X 10.15 Catalina, Mac OS X 10.15.3 Catalina, Mac OS X 10.3 Panther, Mac OS X 10.9 Mavericks, Mac OS X 10.14 Mojave, Mac OS X 11.0 Big Sur |
| Támogatott Windows operációs rendszerek: | Windows 10, Windows 8.1, Windows 7 |
| A patron mellékelve van: | Igen |
| Mellékelt kábelek: | Légkondicionáló |
| A mellékelt patron kapacitása (fekete): | 1 oldal. |
| Mellékelt patronkapacitás (CMY): | 4 oldal. |
| PictBridge: | Igen |
| USB 2.0 portok száma: | 1 |
| USB-port: | Igen |
| Bemeneti tálcák száma összesen: | 1 |
| Teljes bemeneti kapacitás: | 250 lap |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | 5–35 °C |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom: | 10 - 90% |
| Szegély nélküli nyomtatás: | Igen |
| Első oldal nyomtatási ideje (fekete-fehér, normál minőség): | 8 másodperc |
| Első oldal nyomtatási ideje (színes, normál minőség): | 10 másodperc |
| Nyomtatási sebesség (fekete-fehér, normál minőség, A4): | 15 oldal percenként |
| Maximális felbontás: | 4800 x 1200 DPI |
| Nyomtatási sebesség (színes, vázlat, A4): | 10 oldal percenként |
| Harmonizált Rendszerkód: | 84433210 |
| Figyelmeztető piktogramok: | Irritáló vagy káros, Környezeti veszélyek |
| Figyelmeztetés: | Ez a termék környezetre veszélyes összetevőket tartalmaz. A helyi előírásoknak megfelelően ártalmatlanítsa, és ne dobja a szemétbe., Tinta kiömlése esetén kerülje a gőzök belélegzését., Kerülje a tintával való érintkezést. Bőr- és szemirritációt okozhat. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

