Canon PIXMA TS4150i InkJet A4 1200 x 1200 DPI Wi-Fi
Kód: PERCANWAK0131
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Canon PIXMA TS4150i InkJet A4 1200 x 1200 DPI Wi-Fi| Šifrování/zabezpečení | WPA-AES, WPA3-SAE, WPA2-PSK, WPA-PSK, WPA2-AES |
| Wi-Fi | Ano |
| Mobilní tiskové technologie | Canon iEasy-PhotoPrint, Mopria Print Service, Apple AirPrint |
| Připojení na síť Ethernet | Ne |
| Standardy Wi-Fi | Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11b, 802.11a, 802.11g |
| Wi-Fi Direct | Ano |
| Tiskové barvy | Černá, Azurová, Purpurová, Žlutá |
| Počet tiskových náplní | 2 |
| Oboustranné funkce | Vytisknout |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50/60 Hz |
| Průměrná spotřeba energie při kopírování | 15 W |
| Vstupní střídavé napětí | 100 - 240 V |
| Spotřeba energie (vypnuto) | 0,1 W |
| Vestavěný displej | Ne |
| Barva | Bílá |
| Výška | 168 mm |
| Hloubka | 355 mm |
| Hmotnost | 5,2 kg |
| Šířka | 374 mm |
| Maximální počet kopií | 99 kopie |
| Kopírování | Barevné kopírování |
| Faxování | Ne |
| Velikosti B dle ISO (B0...B9) | B5 |
| Vlastní délka média | 127 - 297 mm |
| Velikost média při tisku bez okrajů | 10x15, B5, 20x25, A4, 13x18, 13x13 |
| Velikosti obálek | 10, DL |
| Velikost fotopapíru | 4x6, 5x7", 7x10, 8x10 |
| Typy médií v zásobníku papíru | Obyčejný papír, Papír s vysokým rozlišením, Obálky, Fotografický papír |
| Vlastní šířka média | 89 - 215,9 mm |
| Podpora velikosti medií mimo rámec ISO | Letter |
| Velikosti A dle ISO (A0...A9) | A4, A5 |
| Maximální velikost papíru série A standardu ISO | A4 |
| Podporované operační systémy Mac | Mac OS 13.1, Mac OS X 14.0 Sonoma, Mac OS 12.4, Mac OS X 15.0 Sequoia, Mac OS X 12.0 Monterey, Mac OS X 13.0 Ventura |
| Ostatní podporované operační systémy | iOS, Android, iPadOS, ChromeOS |
| Podporované serverové operační systémy | Windows Server 2012 R2, Windows Server 2016, Windows Server 2022, Windows Server 2019, Windows Server 2008 R2 |
| Podporované operační systémy Windows | Windows 11, Windows 10, Windows 8.1 |
| Výška balení | 446 mm |
| Hloubka balení | 498 mm |
| Šířka balení | 239 mm |
| Hmotnost včetně balení | 7,6 kg |
| Přímý tisk | Ano |
| USB port | Ano |
| Celková vstupní kapacita | 100 listy |
| Celkový počet vstupních zásobníků | 1 |
| Kapacita automatického podavače | 35 listy |
| Automatický podavač dokumentů (ADF) | Ano |
| Doporučená provozní relativní vlhkost | 10 - 80% |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 15 - 30 °C |
| Výstupní bitová hloubka (odstíny šedi) | 8 bit |
| Maximální skenovací oblast | 216 x 297 mm |
| Skenování | Barevné skenování |
| Typ skeneru | Skener s plochou podložkou a ADF |
| Rozlišení optického skenování | 1200 x 2400 DPI |
| Výstupní barevná hloubka | 8 bit |
| Maximální rozlišení | 1200 x 1200 DPI |
| Rychlost tisku (ISO/IEC 24734), černá barva | 14 str. za minutu |
| Čas první stránky (barevně, normální kvalita) | 9,5 s |
| Tisková technologie | InkJet |
| Duplexní tisk | Ano |
| Oboustranné tiskové režimy | Auto |
| Čas první stránky (černobíle, normální kvalita) | 7,5 s |
| Bezokrajový tisk | Ano |
| Rychlost tisku (ISO/IEC 24734), barevně | 9 str. za minutu |
| Tisk | Barevný tisk |
| Cartridge součástí | Ano |
| Návod k obsluze | Ano |
| Dodávané kabely | AC |
| Kód celního sazebníku (TARIC) | 8443310000 |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Inkjet MFDs |
|---|---|
| Súly: | 7.076 kg |
| EAN vonalkód: | 4549292248067 |
| Titkosítás/Biztonság: | WPA-AES, WPA3-SAA, WPA2-PSK, WPA-PSK, WPA2-AES |
| Wi-Fi: | Igen |
| Mobil nyomtatási technológiák: | Canon iEasy-PhotoPrint, Mopria nyomtatási szolgáltatás, Apple AirPrint |
| Csatlakozás Ethernet hálózathoz: | Nem |
| Wi-Fi szabványok: | Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11b, 802.11a, 802.11g |
| Wi-Fi Direct: | Igen |
| Nyomdafestékek: | Fekete, Cián, Bíbor, Sárga |
| Nyomtatópatronok száma: | 2 |
| Kétoldalas funkciók: | Nyomtatás |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája: | 50/60Hz |
| Átlagos energiafogyasztás másolás közben: | 15 W |
| Bemeneti váltakozó feszültség: | 100 - 240 V |
| Energiafogyasztás (kikapcsolt állapotban): | 0,1 W |
| Beépített kijelző: | Nem |
| Szín: | Fehér |
| Magasság: | 168 mm |
| Mélység: | 355 mm |
| Súly: | 5,2 kg |
| Szélesség: | 374 mm |
| Maximális példányszám: | 99 példány |
| Másolás: | Színes másolás |
| Faxolás: | Nem |
| ISO B méretek (B0...B9): | B5 |
| Egyedi médiahossz: | 127 - 297 mm |
| Szegély nélküli nyomtatáshoz használt média mérete: | 10x15, B5, 20x25, A4, 13x18, 13x13 |
| Borítékméretek: | 10, DL |
| Fotópapír mérete: | 4x6, 7x10, 8x10 |
| A papírtálcában lévő médiatípusok: | Sima papír, Nagy felbontású papír, Borítékok, fotópapír |
| Egyedi média szélesség: | 89 - 215,9 mm |
| Az ISO keretrendszeren kívüli médiaméretek támogatása: | Levél |
| ISO A méretek (A0...A9): | A4, A5 |
| Maximális ISO A-sorozatú papírméret: | A4 |
| Támogatott Mac operációs rendszerek: | Mac OS 13.1, Mac OS X 14.0 Sonoma, Mac OS 12.4, Mac OS X 15.0 Sequoia, Mac OS X 12.0 Monterey, Mac OS X 13.0 Ventura |
| Egyéb támogatott operációs rendszerek: | iOS, Android, iPadOS, ChromeOS |
| Támogatott szerver operációs rendszerek: | Windows Server 2012 R2, Windows Server 2016, Windows Server 2022, Windows Server 2019, Windows Server 2008 R2 |
| Támogatott Windows operációs rendszerek: | Windows 11, Windows 10, Windows 8.1 |
| Csomag magassága: | 446 mm |
| Csomagolási mélység: | 498 mm |
| Csomag szélessége: | 239 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 7,6 kg |
| Közvetlen nyomtatás: | Igen |
| USB-port: | Igen |
| Teljes bemeneti kapacitás: | 100 lap |
| Bemeneti tálcák száma összesen: | 1 |
| Automatikus adagoló kapacitása: | 35 lap |
| Automatikus dokumentumadagoló (ADF): | Igen |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom: | 10–80% |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | 15–30 °C |
| Kimeneti bitmélység (szürkeárnyalatos): | 8 bit |
| Maximális szkennelési terület: | 216 x 297 mm |
| Szkennelés: | Színes szkennelés |
| Szkenner típusa: | Síkágyas és automatikus lapadagolós szkenner |
| Optikai szkennelési felbontás: | 1200 x 2400 DPI |
| Kimeneti színmélység: | 8 bit |
| Maximális felbontás: | 1200 x 1200 DPI |
| Nyomtatási sebesség (ISO/IEC 24734), fekete-fehér: | 14 oldal percenként |
| Első oldal nyomtatási ideje (színes, normál minőség): | 9,5 másodperc |
| Nyomtatási technológia: | Tintasugaras |
| Kétoldalas nyomtatás: | Igen |
| Kétoldalas nyomtatási módok: | Autó |
| Első oldal nyomtatási ideje (fekete-fehér, normál minőség): | 7,5 másodperc |
| Szegély nélküli nyomtatás: | Igen |
| Nyomtatási sebesség (ISO/IEC 24734), színes: | 9 oldal percenként |
| Nyomtatás: | Színes nyomtatás |
| A patron mellékelve van: | Igen |
| Használati utasítás: | Igen |
| Mellékelt kábelek: | Légkondicionáló |
| Vámtarifa-kód (TARIC): | 8443310000 |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

