Canon PIXMA TS3751i InkJet A4 4800 x 1200 DPI Wi-Fi
Kód: PERCANWAK0138
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Canon PIXMA TS3751i InkJet A4 4800 x 1200 DPI Wi-Fi| Wi-Fi | Igen |
| Titkosítás/Biztonság | WPA-AES, WPA2-PSK, WPA3-SAE, WPA2-AES, WPA-PSK |
| Csatlakozás Ethernet hálózathoz | Nem |
| Mobil nyomtatási technológiák | Mopria nyomtatási szolgáltatás, Apple AirPrint |
| Wi-Fi szabványok | 802.11g, 802.11b, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Nyomdafestékek | Fekete, lila, sárga |
| Nyomtatópatronok száma | 2 |
| Kétoldalas funkciók | Nyomtatás |
| Bemeneti váltakozó feszültség | 100 - 240 V |
| Energiafogyasztás (kikapcsolt állapotban) | 0,3 W |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája | 50/60Hz |
| Átlagos energiafogyasztás másolás közben | 9W |
| Színes kijelző | Nem |
| Beépített kijelző | Igen |
| Kijelző átlója | 3,81 cm (1,5") |
| Szín | Fehér |
| Kijelző | LCD |
| Szélesség | 435 mm |
| Súly | 4 kg |
| Magasság | 145 mm |
| Mélység | 327 mm |
| Másolás | Színes másolás |
| Maximális példányszám | 20 példány |
| Másolatok átméretezése | 25–400% |
| Faxolás | Nem |
| Egyedi média szélesség | 85 - 215,9 mm |
| ISO B méretek (B0...B9) | B5 |
| Fotópapír méretek | 10x15, 13x18, 13x13 |
| Szegély nélküli nyomtatáshoz használt média mérete | 10x15, 13x18, 13x13 |
| Egyedi médiahossz | 127 - 676 mm |
| Az ISO keretrendszeren kívüli médiaméretek támogatása | Jogi, Levél |
| ISO A méretek (A0...A9) | A5, A4 |
| A papírtálcában lévő médiatípusok | Fotópapír, Sima papír |
| Maximális ISO A-sorozatú papírméret | A4 |
| Támogatott Windows operációs rendszerek | Windows 8.1, Windows 10 |
| Támogatott Mac operációs rendszerek | Mac OS X 14.0 Sonoma, Mac OS X 10.7 Lion, Mac OS X 11.0 Big Sur, Mac OS X 10.7.5 Lion, Mac OS X 10.4 Tiger, Mac OS X 10.3 Panther, Mac OS X 12.0 Monterey, Mac OS X 12.0 Monterey, Mac OS X Leopard 10.58, Mac OS X Leopard 10.58. X 10.2 Jaguar, Mac OS X 10.9 Mavericks, Mac OS X 10.6 Snow Leopard, Mac OS X 13.0 Ventura |
| Támogatott mobil operációs rendszerek | iOS, iPadOS, Android |
| Egyéb támogatott operációs rendszerek | ChromeOS |
| USB-port | Igen |
| Közvetlen nyomtatás | Igen |
| USB-csatlakozó | USB B típusú |
| Bemeneti tálcák száma összesen | 1 |
| Teljes bemeneti kapacitás | 60 lap |
| Hangnyomásszint (nyomtatás) | 48 dB |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom | 10–80% |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT) | 15–30 °C |
| Szkennelés | Színes szkennelés |
| Szkenner típusa | Síkágyas szkenner |
| Maximális szkennelési terület | 216 x 297 mm |
| Szkennelés ide: | Felhő |
| Optikai szkennelési felbontás | 600 x 1200 DPI |
| Szkennelési technológia | FÁK |
| Színes nyomtatási sebesség (ISO/IEC 24734) | 4 kép/perc |
| Kétoldalas nyomtatás | Igen |
| Kétoldalas nyomtatási módok | Kézikönyv |
| Nyomtatási technológia | Tintasugaras |
| Nyomtatás | Színes nyomtatás |
| Maximális felbontás | 4800 x 1200 DPI |
| Monokróm nyomtatási sebesség (ISO/IEC 24734) | 7,7 kép/perc |
| Szegély nélküli nyomtatás | Igen |
| A patron mellékelve van | Igen |
| Mellékelt kábelek | Légkondicionáló |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Inkjet MFDs |
|---|---|
| Súly: | 5.001 kg |
| EAN vonalkód: | 4549292234138 |
| Wi-Fi: | Igen |
| Titkosítás/Biztonság: | WPA-AES, WPA2-PSK, WPA3-SAA, WPA2-AES, WPA-PSK |
| Csatlakozás Ethernet hálózathoz: | Nem |
| Mobil nyomtatási technológiák: | Mopria nyomtatási szolgáltatás, Apple AirPrint |
| Wi-Fi szabványok: | 802.11g, 802.11b, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Nyomdafestékek: | Fekete, lila, sárga |
| Nyomtatópatronok száma: | 2 |
| Kétoldalas funkciók: | Nyomtatás |
| Bemeneti váltakozó feszültség: | 100 - 240 V |
| Energiafogyasztás (kikapcsolt állapotban): | 0,3 W |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája: | 50/60Hz |
| Átlagos energiafogyasztás másolás közben: | 9W |
| Színes kijelző: | Nem |
| Beépített kijelző: | Igen |
| Kijelző átlója: | 3,81 cm (1,5") |
| Szín: | Fehér |
| Kijelző: | LCD |
| Szélesség: | 435 mm |
| Súly: | 4 kg |
| Magasság: | 145 mm |
| Mélység: | 327 mm |
| Másolás: | Színes másolás |
| Maximális példányszám: | 20 példány |
| Másolatok átméretezése: | 25–400% |
| Faxolás: | Nem |
| Egyedi média szélesség: | 85 - 215,9 mm |
| ISO B méretek (B0...B9): | B5 |
| Fotópapír méretek: | 10x15, 13x18, 13x13 |
| Szegély nélküli nyomtatáshoz használt média mérete: | 10x15, 13x18, 13x13 |
| Egyedi médiahossz: | 127 - 676 mm |
| Az ISO keretrendszeren kívüli médiaméretek támogatása: | Jogi, Levél |
| ISO A méretek (A0...A9): | A5, A4 |
| A papírtálcában lévő médiatípusok: | fotópapír, Sima papír |
| Maximális ISO A-sorozatú papírméret: | A4 |
| Támogatott Windows operációs rendszerek: | Windows 8.1, Windows 10 |
| Támogatott Mac operációs rendszerek: | Mac OS X 14.0 Sonoma, Mac OS X 10.7 Lion, Mac OS X 11.0 Big Sur, Mac OS X 10.7.5 Lion, Mac OS X 10.4 Tiger, Mac OS X 10.3 Panther, Mac OS X 12.0 Monterey, Mac OS X 10.5 Leopard, Mac OS X 10.8 Mountain Lion, Mac OS X 10.2 Jaguar, Mac OS X 10.9 Mavericks, Mac OS X 10.6 Snow Leopard, Mac OS X 13.0 Ventura |
| Támogatott mobil operációs rendszerek: | iOS, iPadOS, Android |
| Egyéb támogatott operációs rendszerek: | ChromeOS |
| USB-port: | Igen |
| Közvetlen nyomtatás: | Igen |
| USB-csatlakozó: | USB B típusú |
| Bemeneti tálcák száma összesen: | 1 |
| Teljes bemeneti kapacitás: | 60 lap |
| Hangnyomásszint (nyomtatás): | 48 dB |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom: | 10–80% |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT): | 15–30 °C |
| Szkennelés: | Színes szkennelés |
| Szkenner típusa: | Síkágyas szkenner |
| Maximális szkennelési terület: | 216 x 297 mm |
| Szkennelés ide:: | Felhő |
| Optikai szkennelési felbontás: | 600 x 1200 DPI |
| Szkennelési technológia: | FÁK |
| Színes nyomtatási sebesség (ISO/IEC 24734): | 4 kép/perc |
| Kétoldalas nyomtatás: | Igen |
| Kétoldalas nyomtatási módok: | Kézikönyv |
| Nyomtatási technológia: | Tintasugaras |
| Nyomtatás: | Színes nyomtatás |
| Maximális felbontás: | 4800 x 1200 DPI |
| Monokróm nyomtatási sebesség (ISO/IEC 24734): | 7,7 kép/perc |
| Szegély nélküli nyomtatás: | Igen |
| A patron mellékelve van: | Igen |
| Mellékelt kábelek: | Légkondicionáló |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

