Canon PIXMA TS3750i InkJet A4 4800 x 1200 DPI Wi-Fi
Kód: PERCANWAK0124
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Canon PIXMA TS3750i InkJet A4 4800 x 1200 DPI Wi-Fi| Připojení na síť Ethernet | Ne |
| Šifrování/zabezpečení | WPA-PSK, WPA2-AES, WPA2-PSK, WPA-AES, WPA3-SAE |
| Wi-Fi | Ano |
| Mobilní tiskové technologie | Mopria Print Service, Apple AirPrint |
| Standardy Wi-Fi | 802.11b, Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11g |
| Oboustranné funkce | Nepodporovaný |
| Tiskové barvy | Černá, Azurová, Purpurová, Žlutá |
| Počet tiskových náplní | 2 |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50/60 Hz |
| Vstupní střídavé napětí | 100 - 240 V |
| Spotřeba energie (vypnuto) | 0,3 W |
| Průměrná spotřeba energie při kopírování | 9 W |
| Displej | LCD |
| Vestavěný displej | Ano |
| Barevný displej | Ne |
| Barva | Černá |
| Úhlopříčka displeje | 3,81 cm (1.5") |
| Šířka | 435 mm |
| Hmotnost | 4 kg |
| Výška | 145 mm |
| Hloubka | 327 mm |
| Maximální počet kopií | 20 kopie |
| Změna velikosti kopií | 25 - 400% |
| Kopírování | Barevné kopírování |
| Faxování | Ne |
| Podpora velikosti medií mimo rámec ISO | Letter, Legal |
| Typy médií v zásobníku papíru | Obyčejný papír, Fotografický papír |
| Vlastní šířka média | 85 - 215,9 mm |
| Velikosti A dle ISO (A0...A9) | A5, A4 |
| Maximální velikost papíru série A standardu ISO | A4 |
| Velikost média při tisku bez okrajů | 10x15, 13x18, 13x13 |
| Velikosti B dle ISO (B0...B9) | B5 |
| Velikosti fotopapíru | 13x18, 10x15, 13x13 |
| Vlastní délka média | 127 - 676 mm |
| Ostatní podporované operační systémy | ChromeOS |
| Podporované mobilní operační systémy | iOS, Android, iPadOS |
| Podporované operační systémy Windows | Windows 10, Windows 8.1 |
| Podporované operační systémy Mac | Mac OS X 10.8 Mountain Lion, Mac OS X 10.9 Mavericks, Mac OS X 10.7 Lion, Mac OS X 14.0 Sonoma, Mac OS X 10.3 Panther, Mac OS X 10.4 Tiger, Mac OS X 10.5 Leopard, Mac OS X 12.0 Monterey, Mac OS X 10.2 Jaguar, Mac OS X 10.6 Snow Leopard, Mac OS X 11.0 Big Sur, Mac OS X 10.7.5 Lion, Mac OS X 13.0 Ventura |
| USB konektor | USB Typ B |
| USB port | Ano |
| Přímý tisk | Ano |
| Celkový počet vstupních zásobníků | 1 |
| Celková vstupní kapacita | 60 listy |
| Hladina akustického tlaku (tisk) | 48 dB |
| Doporučená provozní relativní vlhkost | 10 - 80% |
| Rozsah teplot při skladování (T-T) | 15 - 30 °C |
| Skenování | Barevné skenování |
| Rozlišení optického skenování | 600 x 1200 DPI |
| Skenování na | Cloud |
| Typ skeneru | Plochý skener |
| Technologie skenování | CIS |
| Maximální skenovací oblast | 216 x 297 mm |
| Maximální rozlišení | 4800 x 1200 DPI |
| Oboustranné tiskové režimy | Manuální |
| Duplexní tisk | Ano |
| Rychlost černobílého tisku (ISO/IEC 24734) | 7,7 ipm |
| Rychlost barevného tisku (ISO/IEC 24734) | 4 ipm |
| Tisk | Barevný tisk |
| Tisková technologie | InkJet |
| Bezokrajový tisk | Ano |
| Dodávané kabely | AC |
| Cartridge součástí | Ano |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Inkjet MFDs |
|---|---|
| Súly: | 5.1 kg |
| EAN vonalkód: | 4549292234107 |
| Csatlakozás Ethernet hálózathoz: | Nem |
| Titkosítás/Biztonság: | WPA-PSK, WPA2-AES, WPA2-PSK, WPA-AES, WPA3-SAA |
| Wi-Fi: | Igen |
| Mobil nyomtatási technológiák: | Mopria nyomtatási szolgáltatás, Apple AirPrint |
| Wi-Fi szabványok: | 802.11b, Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11g |
| Kétoldalas funkciók: | Nem támogatott |
| Nyomdafestékek: | Fekete, Cián, Bíbor, Sárga |
| Nyomtatópatronok száma: | 2 |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája: | 50/60Hz |
| Bemeneti váltakozó feszültség: | 100 - 240 V |
| Energiafogyasztás (kikapcsolt állapotban): | 0,3 W |
| Átlagos energiafogyasztás másolás közben: | 9W |
| Kijelző: | LCD |
| Beépített kijelző: | Igen |
| Színes kijelző: | Nem |
| Szín: | Fekete |
| Kijelző átlója: | 3,81 cm (1,5") |
| Szélesség: | 435 mm |
| Súly: | 4 kg |
| Magasság: | 145 mm |
| Mélység: | 327 mm |
| Maximális példányszám: | 20 példány |
| Másolatok átméretezése: | 25–400% |
| Másolás: | Színes másolás |
| Faxolás: | Nem |
| Az ISO keretrendszeren kívüli médiaméretek támogatása: | Levél, Jogi |
| A papírtálcában lévő médiatípusok: | Sima papír, fotópapír |
| Egyedi média szélesség: | 85 - 215,9 mm |
| ISO A méretek (A0...A9): | A5, A4 |
| Maximális ISO A-sorozatú papírméret: | A4 |
| Szegély nélküli nyomtatáshoz használt média mérete: | 10x15, 13x18, 13x13 |
| ISO B méretek (B0...B9): | B5 |
| Fotópapír méretek: | 13x18, 10x15, 13x13 |
| Egyedi médiahossz: | 127 - 676 mm |
| Egyéb támogatott operációs rendszerek: | ChromeOS |
| Támogatott mobil operációs rendszerek: | iOS, Android, iPadOS |
| Támogatott Windows operációs rendszerek: | Windows 10, Windows 8.1 |
| Támogatott Mac operációs rendszerek: | Mac OS X 10.8 Mountain Lion, Mac OS X 10.9 Mavericks, Mac OS X 10.7 Lion, Mac OS X 14.0 Sonoma, Mac OS X 10.3 Panther, Mac OS X 10.4 Tiger, Mac OS X 10.5 Leopard, Mac OS X 12.0 Monterey, Mac OS X 10.2 Jaguar, Mac OS X 10.6 Snow Leopard, Mac OS X 11.0 Big Sur, Mac OS X 10.7.5 Lion, Mac OS X 13.0 Ventura |
| USB-csatlakozó: | USB B típusú |
| USB-port: | Igen |
| Közvetlen nyomtatás: | Igen |
| Bemeneti tálcák száma összesen: | 1 |
| Teljes bemeneti kapacitás: | 60 lap |
| Hangnyomásszint (nyomtatás): | 48 dB |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom: | 10–80% |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT): | 15–30 °C |
| Szkennelés: | Színes szkennelés |
| Optikai szkennelési felbontás: | 600 x 1200 DPI |
| Szkennelés ide:: | Felhő |
| Szkenner típusa: | Síkágyas szkenner |
| Szkennelési technológia: | FÁK |
| Maximális szkennelési terület: | 216 x 297 mm |
| Maximális felbontás: | 4800 x 1200 DPI |
| Kétoldalas nyomtatási módok: | Kézikönyv |
| Kétoldalas nyomtatás: | Igen |
| Monokróm nyomtatási sebesség (ISO/IEC 24734): | 7,7 kép/perc |
| Színes nyomtatási sebesség (ISO/IEC 24734): | 4 kép/perc |
| Nyomtatás: | Színes nyomtatás |
| Nyomtatási technológia: | Tintasugaras |
| Szegély nélküli nyomtatás: | Igen |
| Mellékelt kábelek: | Légkondicionáló |
| A patron mellékelve van: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

