Canon PIXMA G640 InkJet A4 4800 x 1200 DPI Wi-Fi
Kód: PERCANWAK0144
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Canon PIXMA G640 InkJet A4 4800 x 1200 DPI Wi-Fi| Mobilní tiskové technologie | Mopria Print Service, PIXMA Cloud Link, Apple AirPrint |
| Připojení na síť Ethernet | Ne |
| Wi-Fi | Ano |
| Šifrování/zabezpečení | WPA2-PSK, WPA-PSK, WEP |
| Standardy Wi-Fi | 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Tiskové barvy | Černá, Azurová, Šedá, Purpurová, Žlutá |
| Vstupní střídavé napětí | 100 - 240 V |
| Spotřeba energie (vypnuto) | 0,2 W |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50 - 60 Hz |
| Průměrná spotřeba energie při kopírování | 16 W |
| Displej | LCD |
| Barva | Černá |
| Vestavěný displej | Ano |
| Výška | 238 mm |
| Hmotnost | 6,6 kg |
| Šířka | 445 mm |
| Hloubka | 555 mm |
| Funkce N-in-1 copy (N=) | 4, 2 |
| Změna velikosti kopií | 25 - 400% |
| Maximální počet kopií | 99 kopie |
| Kopírování | Barevné kopírování |
| Funkce kopírování ID karet | Ano |
| Faxování | Ne |
| Velikosti A dle ISO (A0...A9) | A4, A6, A5 |
| Typy médií v zásobníku papíru | Fotografický papír |
| Maximální velikost papíru série A standardu ISO | A4 |
| Velikost fotopapíru | 8x10, 5x7", 4x6, 7x10 |
| Velikosti obálek | C5, Monarch, Com-10, DL |
| Vlastní šířka média | 55 - 216 mm |
| Velikosti fotopapíru | 10x15, 13x18, 20x25, 18x25 |
| Vlastní délka média | 89 - 1200 mm |
| Velikosti B dle ISO (B0...B9) | B5 |
| Velikost média při tisku bez okrajů | 4x6, 8x10, A4, 5x7 |
| Hmotnost médií v zásobníku papíru | 64 - 105 g/m² |
| Podporované operační systémy Mac | Mac OS X 10.14 Mojave, Mac OS X 10.13 High Sierra, Mac OS X 10.15 Catalina |
| Podporované serverové operační systémy | Windows Server 2016, Windows Server 2019, Windows Server 2008 R2, Windows Server 2012 R2 |
| Podporované mobilní operační systémy | Android, iOS |
| Podporované operační systémy Windows | Windows 10, Windows 7, Windows 8.1 |
| USB port | Ano |
| Celkový počet vstupních zásobníků | 1 |
| Rozsah teplot při skladování (T-T) | 5 - 35 °C |
| Doporučená provozní relativní vlhkost | 10 - 90% |
| Skenování | Barevné skenování |
| Výstupní barevná hloubka | 8 bit |
| Barevná hloubka černobílého vstupu | 16 bit |
| Rozlišení optického skenování | 600 x 1200 DPI |
| Výstupní bitová hloubka (odstíny šedi) | 8 bit |
| Typ skeneru | Plochý skener |
| Vstupní barevná hloubka | 16 bit |
| Technologie skenování | CIS |
| Tisková technologie | InkJet |
| Tisk | Barevný tisk |
| Rychlost černobílého tisku (ISO/IEC 24734) | 3,9 ipm |
| Maximální rozlišení | 4800 x 1200 DPI |
| Rychlost barevného tisku (ISO/IEC 24734) | 3,9 ipm |
| Bezokrajový tisk | Ano |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Inkjet MFDs |
|---|---|
| Súly: | 9.1 kg |
| EAN vonalkód: | 4549292172669 |
| Mobil nyomtatási technológiák: | Mopria nyomtatási szolgáltatás, PIXMA Cloud Link, Apple AirPrint |
| Csatlakozás Ethernet hálózathoz: | Nem |
| Wi-Fi: | Igen |
| Titkosítás/Biztonság: | WPA2-PSK, WPA-PSK, WEP |
| Wi-Fi szabványok: | 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Nyomdafestékek: | |
| Bemeneti váltakozó feszültség: | 100 - 240 V |
| Energiafogyasztás (kikapcsolt állapotban): | 0,2 W |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája: | 50–60 Hz |
| Átlagos energiafogyasztás másolás közben: | 16W |
| Kijelző: | LCD |
| Szín: | Fekete |
| Beépített kijelző: | Igen |
| Magasság: | 238 mm |
| Súly: | 6,6 kg |
| Szélesség: | 445 mm |
| Mélység: | 555 mm |
| N az 1-ben másolási funkció (N=): | 4, 2 |
| Másolatok átméretezése: | 25–400% |
| Maximális példányszám: | 99 példány |
| Másolás: | Színes másolás |
| Személyi igazolvány másolási funkció: | Igen |
| Faxolás: | Nem |
| ISO A méretek (A0...A9): | A4, A6, A5 |
| A papírtálcában lévő médiatípusok: | fotópapír |
| Maximális ISO A-sorozatú papírméret: | A4 |
| Fotópapír mérete: | 8x10, 4x6, 7x10 |
| Borítékméretek: | C5, Uralkodó, Com-10, DL |
| Egyedi média szélesség: | 55 - 216 mm |
| Fotópapír méretek: | 10x15, 13x18, 20x25 |
| Egyedi médiahossz: | 89 - 1200 mm |
| ISO B méretek (B0...B9): | B5 |
| Szegély nélküli nyomtatáshoz használt média mérete: | 4x6, 8x10, A4, 5x7 |
| Média súlya a papírtálcában: | 64 - 105 g/m² |
| Támogatott Mac operációs rendszerek: | Mac OS X 10.14 Mojave, Mac OS X 10.13 High Sierra, Mac OS X 10.15 Catalina |
| Támogatott szerver operációs rendszerek: | Windows Server 2016, Windows Server 2019, Windows Server 2008 R2, Windows Server 2012 R2 |
| Támogatott mobil operációs rendszerek: | Android, iOS |
| Támogatott Windows operációs rendszerek: | Windows 10, Windows 7, Windows 8.1 |
| USB-port: | Igen |
| Bemeneti tálcák száma összesen: | 1 |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT): | 5–35 °C |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom: | 10 - 90% |
| Szkennelés: | Színes szkennelés |
| Kimeneti színmélység: | 8 bit |
| A fekete-fehér bemenet színmélysége: | 16 bit |
| Optikai szkennelési felbontás: | 600 x 1200 DPI |
| Kimeneti bitmélység (szürkeárnyalatos): | 8 bit |
| Szkenner típusa: | Síkágyas szkenner |
| Beviteli színmélység: | 16 bit |
| Szkennelési technológia: | FÁK |
| Nyomtatási technológia: | Tintasugaras |
| Nyomtatás: | Színes nyomtatás |
| Monokróm nyomtatási sebesség (ISO/IEC 24734): | |
| Maximális felbontás: | 4800 x 1200 DPI |
| Színes nyomtatási sebesség (ISO/IEC 24734): | |
| Szegély nélküli nyomtatás: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

