Canon PIXMA G3430 InkJet A4 4800 x 1200 DPI Wi-Fi
Kód: PERCANWAK0130
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Canon PIXMA G3430 InkJet A4 4800 x 1200 DPI Wi-Fi| Wi-Fi szabványok | 802.11g, 802.11b, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Titkosítás/Biztonság | WEP, WPA2-PSK, WPA-PSK |
| Wi-Fi | Igen |
| Csatlakozás Ethernet hálózathoz | Nem |
| Kétoldalas funkciók | Nyomtatás |
| Nyomdafestékek | Fekete, Cián, Bíbor, Sárga |
| Átlagos energiafogyasztás másolás közben | 15 W |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája | 50–60 Hz |
| Energiafogyasztás (kikapcsolt állapotban) | 0,1 W |
| Bemeneti váltakozó feszültség | 100 - 240 V |
| Energiafogyasztás (készenléti állapotban) | 0,6 W |
| Beépített kijelző | Nem |
| Szín | Fekete |
| Szélesség | 416 mm |
| Mélység | 557 mm |
| Magasság | 268 mm |
| Súly | 6 kg |
| N az 1-ben másolási funkció (N=) | 4, 2 |
| Másolatok átméretezése | 25–400% |
| Személyi igazolvány másolási funkció | Igen |
| N az 1-ben másolási funkció | Igen |
| Másolás | Színes másolás |
| Maximális példányszám | 99 példány |
| Faxolás | Nem |
| Fotópapír mérete | 5x7, 8x10, 4x6, 7x10 |
| Szegély nélküli nyomtatáshoz használt média mérete | Levél, B5, A4 |
| Borítékméretek | 10, C5, DL |
| ISO B méretek (B0...B9) | B5 |
| Média súlya a papírtálcában | 64 - 105 g/m² |
| Egyedi médiahossz | 89 - 1200 mm |
| Egyedi média szélesség | 55 - 216 mm |
| A papírtálcában lévő médiatípusok | Sima papír, borítékok, fotópapír |
| Az ISO keretrendszeren kívüli médiaméretek támogatása | Vezetői (184 x 267 mm), Legal, Letter |
| ISO A méretek (A0...A9) | A6, A5, A4 |
| Maximális ISO A-sorozatú papírméret | A4 |
| Támogatott Mac operációs rendszerek | Mac OS X 10.3 Panther, Mac OS X 10.5 Leopard, Mac OS X 10.14 Mojave, Mac OS X 11.0 Big Sur, Mac OS X 10.7.5 Lion, Mac OS X 10.2 Jaguar, Mac OS X 12.0 Monterey, Mac OS X 12.0 Monterey, Mac9 MaOS Xve 10s. 10. Lion, Mac OS X 10.7 Lion, Mac OS X 10.4 Tiger, Mac OS X 10.6 Snow Leopard, Mac OS X 10.15 Catalina, Mac OS X 10.15.3 Catalina, Mac OS X 13.0 Ventura |
| Támogatott szerver operációs rendszerek | Windows Server 2008 R2, Windows Server 2012 R2, Windows Server 2022, Windows Server 2016, Windows Server 2019 |
| Egyéb támogatott operációs rendszerek | ChromeOS |
| Támogatott Windows operációs rendszerek | Windows 11, Windows 8.1, Windows 10 |
| Támogatott mobil operációs rendszerek | Android, iOS |
| USB-port | Igen |
| USB-csatlakozó | USB B típusú |
| Teljes bemeneti kapacitás | 100 lap |
| Bemeneti tálcák száma összesen | 1 |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom | 10 - 90% |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT) | 5–35 °C |
| Szkenner típusa | Síkágyas szkenner |
| Szkennelési technológia | FÁK |
| Beviteli színmélység | 16 bit |
| Optikai szkennelési felbontás | 600 x 1200 DPI |
| A fekete-fehér bemenet színmélysége | 16 bit |
| Kimeneti színmélység | 8 bit |
| Kimeneti bitmélység (szürkeárnyalatos) | 8 bit |
| Szkennelés | Színes szkennelés |
| Monokróm nyomtatási sebesség (ISO/IEC 24734) | 11 kép/perc |
| Színes nyomtatási sebesség (ISO/IEC 24734) | 6 kép/perc |
| Szegély nélküli nyomtatás | Igen |
| Maximális felbontás | 4800 x 1200 DPI |
| Kétoldalas nyomtatási módok | Kézikönyv |
| Nyomtatási technológia | Tintasugaras |
| Nyomtatás | Színes nyomtatás |
| Kétoldalas nyomtatás | Igen |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Inkjet MFDs |
|---|---|
| Súly: | 7.85 kg |
| EAN vonalkód: | 4549292213287 |
| Wi-Fi szabványok: | 802.11g, 802.11b, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Titkosítás/Biztonság: | WEP, WPA2-PSK, WPA-PSK |
| Wi-Fi: | Igen |
| Csatlakozás Ethernet hálózathoz: | Nem |
| Kétoldalas funkciók: | Nyomtatás |
| Nyomdafestékek: | Fekete, Cián, Bíbor, Sárga |
| Átlagos energiafogyasztás másolás közben: | 15 W |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája: | 50–60 Hz |
| Energiafogyasztás (kikapcsolt állapotban): | 0,1 W |
| Bemeneti váltakozó feszültség: | 100 - 240 V |
| Energiafogyasztás (készenléti állapotban): | 0,6 W |
| Beépített kijelző: | Nem |
| Szín: | Fekete |
| Szélesség: | 416 mm |
| Mélység: | 557 mm |
| Magasság: | 268 mm |
| Súly: | 6 kg |
| N az 1-ben másolási funkció (N=): | 4, 2 |
| Másolatok átméretezése: | 25–400% |
| Személyi igazolvány másolási funkció: | Igen |
| N az 1-ben másolási funkció: | Igen |
| Másolás: | Színes másolás |
| Maximális példányszám: | 99 példány |
| Faxolás: | Nem |
| Fotópapír mérete: | 5x7, 8x10, 4x6, 7x10 |
| Szegély nélküli nyomtatáshoz használt média mérete: | Levél, B5, A4 |
| Borítékméretek: | 10, C5, DL |
| ISO B méretek (B0...B9): | B5 |
| Média súlya a papírtálcában: | 64 - 105 g/m² |
| Egyedi médiahossz: | 89 - 1200 mm |
| Egyedi média szélesség: | 55 - 216 mm |
| A papírtálcában lévő médiatípusok: | Sima papír, Borítékok, fotópapír |
| Az ISO keretrendszeren kívüli médiaméretek támogatása: | Vezetői (184 x 267 mm), Jogi, Levél |
| ISO A méretek (A0...A9): | A6, A5, A4 |
| Maximális ISO A-sorozatú papírméret: | A4 |
| Támogatott Mac operációs rendszerek: | Mac OS X 10.3 Panther, Mac OS X 10.5 Leopard, Mac OS X 10.14 Mojave, Mac OS X 11.0 Big Sur, Mac OS X 10.7.5 Lion, Mac OS X 10.2 Jaguar, Mac OS X 12.0 Monterey, Mac OS X 10.9 Mavericks, Mac OS X 10.8 Mountain Lion, Mac OS X 10.7 Lion, Mac OS X 10.4 Tiger, Mac OS X 10.6 Snow Leopard, Mac OS X 10.15 Catalina, Mac OS X 10.15.3 Catalina, Mac OS X 13.0 Ventura |
| Támogatott szerver operációs rendszerek: | Windows Server 2008 R2, Windows Server 2012 R2, Windows Server 2022, Windows Server 2016, Windows Server 2019 |
| Egyéb támogatott operációs rendszerek: | ChromeOS |
| Támogatott Windows operációs rendszerek: | Windows 11, Windows 8.1, Windows 10 |
| Támogatott mobil operációs rendszerek: | Android, iOS |
| USB-port: | Igen |
| USB-csatlakozó: | USB B típusú |
| Teljes bemeneti kapacitás: | 100 lap |
| Bemeneti tálcák száma összesen: | 1 |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom: | 10 - 90% |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | 5–35 °C |
| Szkenner típusa: | Síkágyas szkenner |
| Szkennelési technológia: | FÁK |
| Beviteli színmélység: | 16 bit |
| Optikai szkennelési felbontás: | 600 x 1200 DPI |
| A fekete-fehér bemenet színmélysége: | 16 bit |
| Kimeneti színmélység: | 8 bit |
| Kimeneti bitmélység (szürkeárnyalatos): | 8 bit |
| Szkennelés: | Színes szkennelés |
| Monokróm nyomtatási sebesség (ISO/IEC 24734): | 11 kép/perc |
| Színes nyomtatási sebesség (ISO/IEC 24734): | 6 kép/perc |
| Szegély nélküli nyomtatás: | Igen |
| Maximális felbontás: | 4800 x 1200 DPI |
| Kétoldalas nyomtatási módok: | Kézikönyv |
| Nyomtatási technológia: | Tintasugaras |
| Nyomtatás: | Színes nyomtatás |
| Kétoldalas nyomtatás: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

