Brovi E3372-325 fehér LTE modem
Kód: KILBVIMOD0001
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Brovi E3372-325 fehér LTE modem| Forrás típusa | USB |
| Eszköztípus | Modem |
| Szín | Fehér |
| Piaci kategória | Utazási |
| Magasság | 11,5 mm |
| Súly | 50 g |
| Szélesség | 28 mm |
| Mélység | 88 mm |
| Fenntarthatósági tanúsítvány | REACH, RoHS |
| Antenna típusa | Belső |
| USB-port | Igen |
| Támogatott Mac operációs rendszerek | Igen |
| Támogatott Windows operációs rendszerek | Windows 7, Windows Vista, Windows 8, Windows XP |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT) | -20 - 70 °C |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT) | -10 - 40°C |
| Figyelmeztetés | Ne használja gyúlékony anyagok közelében., Ne nyissa ki saját maga a készüléket., Ne tegye ki a kamerát folyadéknak vagy nedvességnek. |
| 2G frekvenciasáv támogatás | 850, 900, 1800, 1900 MHz |
| 4G sávok támogatása | 2100, 800, 2600 MHz, 1800, 900 |
| Adathálózat | LTE, UMTS, GSM, HSUPA |
| 3G szabványok | UMTS, HSUPA |
| 4G szabványok | LTE-FDD |
| 3G frekvenciasáv támogatás | 900, 2100 MHz |
| SIM-kártyák száma | 1 |
| GSM (2G) szabványok | GSM |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | 3G/4G modems |
|---|---|
| Súly: | 0.061 kg |
| EAN vonalkód: | 6975508990082 |
| Forrás típusa: | USB |
| Eszköztípus: | Modem |
| Szín: | Fehér |
| Piaci kategória: | Utazási |
| Magasság: | 11,5 mm |
| Súly: | 50 g |
| Szélesség: | 28 mm |
| Mélység: | 88 mm |
| Fenntarthatósági tanúsítvány: | REACH, RoHS |
| Antenna típusa: | Belső |
| USB-port: | Igen |
| Támogatott Mac operációs rendszerek: | Igen |
| Támogatott Windows operációs rendszerek: | Windows 7, Windows Vista, Windows 8, Windows XP |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT): | -20 - 70 °C |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | -10 - 40 °C |
| Figyelmeztetés: | Ne használja gyúlékony anyagok közelében., Ne nyissa ki saját kezűleg a készüléket., Ne tegye ki a fényképezőgépet folyadéknak vagy nedvességnek. |
| 2G frekvenciasáv támogatás: | 850, 900, 1800, 1900 MHz |
| 4G sávok támogatása: | 2100, 800, 2600 MHz, 1800, 900 |
| Adathálózat: | LTE, UMTS, GSM, HSUPA |
| 3G szabványok: | UMTS, HSUPA |
| 4G szabványok: | LTE-FDD |
| 3G frekvenciasáv támogatás: | 900, 2100 MHz |
| SIM-kártyák száma: | 1 |
| GSM (2G) szabványok: | GSM |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

