Brother MFC-T930DW multifunkciós tintasugaras nyomtató/fénymásoló/szkenner
Kód: PERBROWAK0134
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Brother MFC-T930DW multifunkciós tintasugaras nyomtató/fénymásoló/szkenner| Ethernet átviteli sebesség | 10 100 Mbps |
| Kábelezési technológia | 10/100Base-T(X) |
| Csatlakozás Ethernet hálózathoz | Igen |
| Wi-Fi | Igen |
| Wi-Fi szabványok | 802.11b, Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11g |
| Titkosítás/biztonság | 64 bites WEP, SSL/TLS, WPA2-PSK, WPA-PSK, 128 bites WEP, SSID |
| Mobil nyomtatási technológiák | Brother iPrint és szkennelés, Apple AirPrint, Mopria nyomtatási szolgáltatás |
| Nyomdafestékek | Fekete, Cián, Bíbor, Sárga |
| Kétoldalas funkciók | Nyomtatás |
| Nyomtatópatronok száma | 5 |
| Maximális havi terhelés | 2500 oldal havonta |
| Cserepatronok | BTD60BK, BT5001C, BT5001M, BT5001Y |
| Átlagos energiafogyasztás másolás közben | 16W |
| Energiafogyasztás (készenléti állapotban) | 3,5 W |
| Bemeneti váltakozó feszültség | 220 - 240 V |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája | 50/60Hz |
| Energiafogyasztás (alvó üzemmód) | 0,8 W |
| Kijelző | LCD |
| Beépített kijelző | Igen |
| Vezérlés típusa | Gombok |
| Kijelző átlója | 4,57 cm (1,8") |
| Szín | Fekete |
| Szélesség | 278 mm |
| Mélység | 542 mm |
| Súly | 10 kg |
| Magasság | 508 mm |
| N az 1-ben másolási funkció | Igen |
| Másolatok átméretezése | 25–400% |
| N az 1-ben másolási funkció (N=) | 4, 2 |
| Maximális példányszám | 99 példány |
| Kétoldalas másolás | Nem |
| Másolás | Színes másolás |
| Maximális másolási felbontás | 2400 x 1200 DPI |
| Gyorshívó | Igen |
| Faxmemória | 170 oldal. |
| Modem sebessége | 14,4 Kbps |
| Média súlya a papírtálcában | 64 - 220 g/m² |
| ISO A méretek (A0...A9) | A6, A5, A4 |
| Maximális ISO A-sorozatú papírméret | A4 |
| A papírtálcában lévő médiatípusok | Borítékok, Fotópapír, Vezetői |
| Az ISO keretrendszeren kívüli médiaméretek támogatása | Jogi, Levél |
| Többcélú tálca média súlya | 64 - 220 g/m² |
| Fotópapír mérete | 4x6, 3,5x5, 5x7, 5x8 |
| Borítékméretek | Com-10, DL, C5, Monarch |
| Támogatott szerver operációs rendszerek | Windows Server 2016, Windows Server 2008 R2, Windows 2000 Server, Windows Server 2019, Windows Server 2008 |
| Támogatott Mac operációs rendszerek | Mac OS X 10.14 Mojave, Mac OS X 10.13 High Sierra, Mac OS X 10.15 Catalina |
| Támogatott Windows operációs rendszerek | Windows 10, Windows 8.1, Windows 7, Windows 8 |
| Súly csomagolással együtt | 11,8 kg |
| Közvetlen nyomtatás | Igen |
| USB-port | Igen |
| Többcélú tálca kapacitása | 80 lap |
| Többcélú tálca | Igen |
| Automatikus dokumentumadagoló (ADF) | Igen |
| Teljes kimeneti kapacitás | 50 lap |
| Papírtálca bemeneti kapacitása: 1 | 150 lap |
| Bemeneti tálcák száma összesen | 2 |
| Teljes bemeneti kapacitás | 230 lap |
| Processzor órajelsebessége | 576 MHz |
| Belső memória | 128 MB |
| Beépített processzor | Igen |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT) | 10–35 °C |
| Szkennelés ide: | OCR, kép, e-mail |
| Maximális szkennelési felbontás | 19200 x 19200 DPI |
| Optikai szkennelési felbontás | 2400 x 1200 DPI |
| Szkennelés | Színes szkennelés |
| Maximális szkennelési terület | 216 x 297 mm |
| Szkennelési technológia | FÁK |
| Szkenner típusa | Síkágyas és automatikus lapadagolós szkenner |
| Színes nyomtatási sebesség (ISO/IEC 24734) | 16 kép/perc |
| Monokróm nyomtatási sebesség (ISO/IEC 24734) | 17 kép/perc |
| Szegély nélküli nyomtatás | Igen |
| Nyomtatás | Színes nyomtatás |
| Kétoldalas nyomtatási módok | Autó |
| Kétoldalas nyomtatás | Igen |
| Nyomtatási technológia | Tintasugaras |
| Nyomtatási sebesség (fekete-fehér, normál minőség, A4) | 30 oldal percenként |
| Nyomtatási sebesség (színes, normál minőség, A4) | 26 oldal percenként |
| Maximális felbontás | 6000 x 1200 DPI |
| A patron mellékelve van | Igen |
| Mellékelt patronkapacitás (CMY) | 4 oldal. |
| A mellékelt patron kapacitása (fekete) | 1 oldal. |
| Gyors telepítési útmutató | Igen |
| Jótállási jegy | Igen |
| Mellékelt illesztőprogramok | Igen |
| Tartalmazza a tápkábelt | Igen |
| Használati utasítás | Igen |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Inkjet MFDs |
|---|---|
| Súly: | 11.1 kg |
| EAN vonalkód: | 4977766837750 |
| Ethernet átviteli sebesség: | 10 100 Mbps |
| Kábelezési technológia: | 10/100Base-T(X) |
| Csatlakozás Ethernet hálózathoz: | Igen |
| Wi-Fi: | Igen |
| Wi-Fi szabványok: | 802.11b, Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11g |
| Titkosítás/Biztonság: | 64 bites WEP, SSL/TLS, WPA2-PSK, WPA-PSK, 128 bites WEP, SSID |
| Mobil nyomtatási technológiák: | Brother iPrint és szkennelés, Apple AirPrint, Mopria nyomtatási szolgáltatás |
| Nyomdafestékek: | Fekete, Cián, Bíbor, Sárga |
| Kétoldalas funkciók: | Nyomtatás |
| Nyomtatópatronok száma: | 5 |
| Maximális havi terhelés: | 2500 oldal havonta |
| Cserepatronok: | BTD60BK, BT5001C, BT5001M, BT5001Y |
| Átlagos energiafogyasztás másolás közben: | 16W |
| Energiafogyasztás (készenléti állapotban): | 3,5 W |
| Bemeneti váltakozó feszültség: | 220 - 240 V |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája: | 50/60Hz |
| Energiafogyasztás (alvó üzemmód): | 0,8 W |
| Kijelző: | LCD |
| Beépített kijelző: | Igen |
| Vezérlés típusa: | Gombok |
| Kijelző átlója: | 4,57 cm (1,8") |
| Szín: | Fekete |
| Szélesség: | 278 mm |
| Mélység: | 542 mm |
| Súly: | 10 kg |
| Magasság: | 508 mm |
| N az 1-ben másolási funkció: | Igen |
| Másolatok átméretezése: | 25–400% |
| N az 1-ben másolási funkció (N=): | 4, 2 |
| Maximális példányszám: | 99 példány |
| Kétoldalas másolás: | Nem |
| Másolás: | Színes másolás |
| Maximális másolási felbontás: | 2400 x 1200 DPI |
| Gyorshívó: | Igen |
| Faxmemória: | 170 oldal. |
| Modem sebessége: | 14,4 Kbps |
| Média súlya a papírtálcában: | 64 - 220 g/m² |
| ISO A méretek (A0...A9): | A6, A5, A4 |
| Maximális ISO A-sorozatú papírméret: | A4 |
| A papírtálcában lévő médiatípusok: | Borítékok, fotópapír, Végrehajtó |
| Az ISO keretrendszeren kívüli médiaméretek támogatása: | Jogi, Levél |
| Többcélú tálca média súlya: | 64 - 220 g/m² |
| Fotópapír mérete: | 4x6, 3,5x5, 5x7, 5x8 |
| Borítékméretek: | Com-10, DL, C5, Uralkodó |
| Támogatott szerver operációs rendszerek: | Windows Server 2016, Windows Server 2008 R2, Windows 2000 szerver, Windows Server 2019, Windows Server 2008 |
| Támogatott Mac operációs rendszerek: | Mac OS X 10.14 Mojave, Mac OS X 10.13 High Sierra, Mac OS X 10.15 Catalina |
| Támogatott Windows operációs rendszerek: | Windows 10, Windows 8.1, Windows 7, Windows 8 |
| Súly csomagolással együtt: | 11,8 kg |
| Közvetlen nyomtatás: | Igen |
| USB-port: | Igen |
| Többcélú tálca kapacitása: | 80 lap |
| Többcélú tálca: | Igen |
| Automatikus dokumentumadagoló (ADF): | Igen |
| Teljes kimeneti kapacitás: | 50 lap |
| Papírtálca bemeneti kapacitása: 1: | 150 lap |
| Bemeneti tálcák száma összesen: | 2 |
| Teljes bemeneti kapacitás: | 230 lap |
| Processzor órajelsebessége: | 576 MHz |
| Belső memória: | 128 MB |
| Beépített processzor: | Igen |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | 10–35 °C |
| Szkennelés ide:: | OCR, Kép, Email |
| Maximális szkennelési felbontás: | 19200 x 19200 DPI |
| Optikai szkennelési felbontás: | 2400 x 1200 DPI |
| Szkennelés: | Színes szkennelés |
| Maximális szkennelési terület: | 216 x 297 mm |
| Szkennelési technológia: | FÁK |
| Szkenner típusa: | Síkágyas és automatikus lapadagolós szkenner |
| Színes nyomtatási sebesség (ISO/IEC 24734): | 16 kép/perc |
| Monokróm nyomtatási sebesség (ISO/IEC 24734): | 17 kép/perc |
| Szegély nélküli nyomtatás: | Igen |
| Nyomtatás: | Színes nyomtatás |
| Kétoldalas nyomtatási módok: | Autó |
| Kétoldalas nyomtatás: | Igen |
| Nyomtatási technológia: | Tintasugaras |
| Nyomtatási sebesség (fekete-fehér, normál minőség, A4): | 30 oldal percenként |
| Nyomtatási sebesség (színes, normál minőség, A4): | 26 oldal percenként |
| Maximális felbontás: | 6000 x 1200 DPI |
| A patron mellékelve van: | Igen |
| Mellékelt patronkapacitás (CMY): | 4 oldal. |
| A mellékelt patron kapacitása (fekete): | 1 oldal. |
| Gyors telepítési útmutató: | Igen |
| Jótállási jegy: | Igen |
| Mellékelt illesztőprogramok: | Igen |
| Tartalmazza a tápkábelt: | Igen |
| Használati utasítás: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

