Brother HL-L2442DW laserová tiskárna 1200 x 1200 DPI A4 Wi-Fi
Kód: PERBRODLK0030
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Brother HL-L2442DW laserová tiskárna 1200 x 1200 DPI A4 Wi-Fi| Připojení na síť Ethernet | Ne |
| Wi-Fi Direct | Ano |
| Mobilní tiskové technologie | Apple AirPrint, Mopria Print Service, Brother iPrint & Scan |
| Standardy Wi-Fi | Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11g, 802.11b |
| Wi-Fi | Ano |
| Šifrování/zabezpečení | SMTP-AUTH, SSL/TLS, SNMPv3, EAP-FAST, EAP-MD5, EAP-TLS |
| Tiskové barvy | Černá |
| Počet tiskových náplní | 1 |
| Maximální zatížení měsíčně | 35000 stránek za měsíc |
| Typická spotřeba elektřiny (TEC) Energy Star | 0,34 kWh/týden |
| Spotřeba energie (vypnuto) | 0,08 W |
| Spotřeba energie (v pohotovosti) | 43 W |
| Průměrná spotřeba energie při tisku | 440 W |
| Vstupní střídavé napětí | 220 - 240 V |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50/60 Hz |
| Barva | Šedá, Ne |
| Displej | LCD |
| Tržní kategorie | Domov a kancelář |
| Vestavěný displej | Ano |
| Šířka | 356 mm |
| Výška | 183 mm |
| Hloubka | 360 mm |
| Hmotnost | 6 kg |
| Velikosti A dle ISO (A0...A9) | A4, A6, A5 |
| Typy médií v zásobníku papíru | Tlustý papír, Bankovní papír, Tenký papír, Recyklovaný papír, Etikety, Obyčejný papír, Obálky |
| Hmotnost média víceúčelového zásobníku | 60 - 230 g/m² |
| Vlastní délka média | 127 - 355,6 mm |
| Velikosti B dle ISO (B0...B9) | B5, B6 |
| Vlastní šířka média | 76,2 - 215,9 mm |
| Hmotnost médií v zásobníku papíru | 60 - 163 g/m² |
| Maximální velikost papíru série A standardu ISO | A4 |
| Velikosti obálek | C5, Monarch, Com-10, DL |
| Ostatní podporované operační systémy | ChromeOS |
| Podporované operační systémy Mac | Ano |
| Podporované operační systémy Linux | Ano |
| Podporované operační systémy Windows | Windows 11 |
| Hmotnost včetně balení | 8,2 kg |
| Výška balení | 519 mm |
| Hloubka balení | 283 mm |
| Šířka balení | 438 mm |
| USB port | Ano |
| Přímý tisk | Ano |
| Celková vstupní kapacita | 251 listy |
| Celková výstupní kapacita | 150 listy |
| Celkový počet vstupních zásobníků | 1 |
| Hladina akustického výkonu (tisk) | 65,6 dB |
| Hladina akustického tlaku (tisk) | 48 dB |
| Vnitřní paměť | 64 MB |
| Rozsah teplot při skladování (T-T) | 0 - 40 °C |
| Rozsah relativní vlhkosti při skladování (H-H) | 35 - 80% |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 10 - 32,5 °C |
| Doporučená provozní relativní vlhkost | 20 - 80% |
| Tisk více stránek na jeden list papíru | 2, 4, 9, 16, 8, 6, 20, 25 |
| Tisková technologie | Laser |
| Čas první stránky (černobíle, normální kvalita) | 8,5 s |
| Duplexní tisk | Ano |
| Oboustranné tiskové režimy | Automatický/manuální |
| Rychlost oboustraného tisku (černá, normální kvalita, A4) | 15 str. za minutu |
| Funkce tisku brožur | Ano |
| Úsporný tisk | Ano |
| Tisk vodoznaku | Ano |
| Maximální rozlišení | 1200 x 1200 DPI |
| Rychlost tisku (černá, normální kvalita, A4) | 30 str. za minutu |
| Stručný návod k instalaci | Ano |
| Cartridge součástí | Ano |
| Dodávané kabely | AC |
| Záruční list | Ano |
| Kapacita přiložené náplně (černá) | 700 str. |
| Návod na použití | Ano |
| Varování | Vyhněte se kontaktu s kapalinami a vlhkostí., Připojte spotřebič k uzemněné elektrické zásuvce., Během provozu nezakrývejte větrací otvory. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Laser printers |
|---|---|
| Súly: | 8.17 kg |
| EAN vonalkód: | 4977766831215 |
| Csatlakozás Ethernet hálózathoz: | Nem |
| Wi-Fi Direct: | Igen |
| Mobil nyomtatási technológiák: | Apple AirPrint, Mopria nyomtatási szolgáltatás, Brother iPrint és szkennelés |
| Wi-Fi szabványok: | Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11g, 802.11b |
| Wi-Fi: | Igen |
| Titkosítás/Biztonság: | SMTP-AUTH, SSL/TLS, SNMPv3, EAP-MD5, EAP-TLS |
| Nyomdafestékek: | Fekete |
| Nyomtatópatronok száma: | 1 |
| Maximális havi terhelés: | 35000 oldal havonta |
| Energy Star tipikus energiafogyasztás (TEC): | 0,34 kWh/hét |
| Energiafogyasztás (kikapcsolt állapotban): | 0,08 W |
| Energiafogyasztás (készenléti állapotban): | 43 Ny |
| Átlagos nyomtatási energiafogyasztás: | 440 W |
| Bemeneti váltakozó feszültség: | 220 - 240 V |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája: | 50/60Hz |
| Szín: | Szürke, Nem |
| Kijelző: | LCD |
| Piaci kategória: | Otthon és iroda |
| Beépített kijelző: | Igen |
| Szélesség: | 356 mm |
| Magasság: | 183 mm |
| Mélység: | 360 mm |
| Súly: | 6 kg |
| ISO A méretek (A0...A9): | A4, A6, A5 |
| A papírtálcában lévő médiatípusok: | Vastag papír, Bankpapír, Vékony papír, Újrahasznosított papír, Címkék, Sima papír, Borítékok |
| Többcélú tálca média súlya: | 60 - 230 g/m² |
| Egyedi médiahossz: | 127 - 355,6 mm |
| ISO B méretek (B0...B9): | B5, B6 |
| Egyedi média szélesség: | 76,2 - 215,9 mm |
| Média súlya a papírtálcában: | 60–163 g/m² |
| Maximális ISO A-sorozatú papírméret: | A4 |
| Borítékméretek: | C5, Uralkodó, Com-10, DL |
| Egyéb támogatott operációs rendszerek: | ChromeOS |
| Támogatott Mac operációs rendszerek: | Igen |
| Támogatott Linux operációs rendszerek: | Igen |
| Támogatott Windows operációs rendszerek: | Windows 11 |
| Súly csomagolással együtt: | 8,2 kg |
| Csomag magassága: | 519 mm |
| Csomagolási mélység: | 283 mm |
| Csomag szélessége: | 438 mm |
| USB-port: | Igen |
| Közvetlen nyomtatás: | Igen |
| Teljes bemeneti kapacitás: | 251 lap |
| Teljes kimeneti kapacitás: | 150 lap |
| Bemeneti tálcák száma összesen: | 1 |
| Hangteljesítményszint (nyomtatás): | 65,6 dB |
| Hangnyomásszint (nyomtatás): | 48 dB |
| Belső memória: | 64 MB |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT): | 0–40 °C |
| Tárolási relatív páratartalom tartomány (HH): | 35 - 80% |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | 10 - 32,5°C |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom: | 20–80% |
| Több oldal nyomtatása egyetlen papírlapra: | 2, 4, 9, 16, 8, 6, 20, 25 |
| Nyomtatási technológia: | Lézer |
| Első oldal nyomtatási ideje (fekete-fehér, normál minőség): | 8,5 másodperc |
| Kétoldalas nyomtatás: | Igen |
| Kétoldalas nyomtatási módok: | Automata/manuális |
| Kétoldalas nyomtatási sebesség (fekete-fehér, normál minőség, A4): | 15 oldal percenként |
| Füzetnyomtatási funkció: | Igen |
| Gazdaságos nyomtatás: | Igen |
| Vízjel nyomtatás: | Igen |
| Maximális felbontás: | 1200 x 1200 DPI |
| Nyomtatási sebesség (fekete-fehér, normál minőség, A4): | 30 oldal percenként |
| Gyors telepítési útmutató: | Igen |
| A patron mellékelve van: | Igen |
| Mellékelt kábelek: | Légkondicionáló |
| Jótállási jegy: | Igen |
| A mellékelt patron kapacitása (fekete): | 700 oldal. |
| Használati utasítás: | Igen |
| Figyelmeztetés: | Kerülje a folyadékokkal és nedvességgel való érintkezést., Csatlakoztassa a készüléket egy földelt elektromos aljzathoz., Működés közben ne takarja le a szellőzőnyílásokat. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

