Brother HL-L2402D laserová tiskárna 1200 x 1200 DPI A4
Kód: PERBRODLK0029
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Brother HL-L2402D laserová tiskárna 1200 x 1200 DPI A4| Připojení na síť Ethernet | Ne |
| Wi-Fi | Ne |
| Mobilní tiskové technologie | Brother iPrint & Scan |
| Tiskové barvy | Černá |
| Maximální zatížení měsíčně | 35000 stránek za měsíc |
| Počet tiskových náplní | 1 |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50/60 Hz |
| Typická spotřeba elektřiny (TEC) Energy Star | 0,34 kWh/týden |
| Spotřeba energie (vypnuto) | 0,08 W |
| Spotřeba energie (v pohotovosti) | 43 W |
| Vstupní střídavé napětí | 220 - 240 V |
| Průměrná spotřeba energie při tisku | 440 W |
| Tržní kategorie | Domov a kancelář |
| Vestavěný displej | Ne |
| Barva | Šedá, Ne |
| Výška | 183 mm |
| Hmotnost | 6 kg |
| Hloubka | 360 mm |
| Šířka | 356 mm |
| Velikosti obálek | C5, Com-10, DL, Monarch |
| Vlastní šířka média | 76,2 - 215,9 mm |
| Vlastní délka média | 127 - 355,6 mm |
| Velikosti B dle ISO (B0...B9) | B6, B5 |
| Hmotnost média víceúčelového zásobníku | 60 - 230 g/m² |
| Hmotnost médií v zásobníku papíru | 60 - 163 g/m² |
| Velikosti A dle ISO (A0...A9) | A5, A4, A6 |
| Maximální velikost papíru série A standardu ISO | A4 |
| Typy médií v zásobníku papíru | Tenký papír, Bankovní papír, Obálky, Etikety, Obyčejný papír, Tlustý papír, Recyklovaný papír |
| Podporované operační systémy Windows | Windows 11 |
| Podporované operační systémy Linux | Ano |
| Výška balení | 519 mm |
| Hmotnost včetně balení | 8,2 kg |
| Hloubka balení | 283 mm |
| Šířka balení | 438 mm |
| Přímý tisk | Ano |
| USB port | Ano |
| Celkový počet vstupních zásobníků | 1 |
| Celková vstupní kapacita | 251 listy |
| Celková výstupní kapacita | 150 listy |
| Hladina akustického výkonu (tisk) | 65,6 dB |
| Hladina akustického tlaku (tisk) | 48 dB |
| Vnitřní paměť | 64 MB |
| Rozsah relativní vlhkosti při skladování (H-H) | 35 - 80% |
| Doporučená provozní relativní vlhkost | 20 - 80% |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 10 - 32,5 °C |
| Rozsah teplot při skladování (T-T) | 0 - 40 °C |
| Maximální rozlišení | 1200 x 1200 DPI |
| Tisk více stránek na jeden list papíru | 2, 16, 4, 8, 6, 20, 25, 9 |
| Oboustranné tiskové režimy | Automatický/manuální |
| Duplexní tisk | Ano |
| Čas první stránky (černobíle, normální kvalita) | 8,5 s |
| Funkce tisku brožur | Ano |
| Rychlost oboustraného tisku (černá, normální kvalita, A4) | 15 str. za minutu |
| Tisk vodoznaku | Ano |
| Tisková technologie | Laser |
| Rychlost tisku (černá, normální kvalita, A4) | 30 str. za minutu |
| Úsporný tisk | Ano |
| Cartridge součástí | Ano |
| Kapacita přiložené náplně (černá) | 700 str. |
| Stručný návod k instalaci | Ano |
| Záruční list | Ano |
| Dodávané kabely | AC |
| Návod na použití | Ano |
| Varování | Během provozu nezakrývejte větrací otvory., Připojte spotřebič k uzemněné elektrické zásuvce., Vyhněte se kontaktu s kapalinami a vlhkostí. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Laser printers |
|---|---|
| Súly: | 8.09 kg |
| EAN vonalkód: | 4977766831208 |
| Připojení na síť Ethernet: | Ne |
| Wi-Fi: | Ne |
| Mobilní tiskové technologie: | Brother iPrint & Scan |
| Tiskové barvy: | Černá |
| Maximální zatížení měsíčně: | 35000 stránek za měsíc |
| Počet tiskových náplní: | 1 |
| Frekvence vstupního střídavého napětí: | 50/60 Hz |
| Typická spotřeba elektřiny (TEC) Energy Star: | 0,34 kWh/týden |
| Spotřeba energie (vypnuto): | 0,08 W |
| Spotřeba energie (v pohotovosti): | 43 W |
| Vstupní střídavé napětí: | 220 - 240 V |
| Průměrná spotřeba energie při tisku: | 440 W |
| Tržní kategorie: | Domov a kancelář |
| Vestavěný displej: | Ne |
| Barva: | Šedá, Ne |
| Výška: | 183 mm |
| Hmotnost: | 6 kg |
| Hloubka: | 360 mm |
| Šířka: | 356 mm |
| Velikosti obálek: | C5, Com-10, DL, Monarch |
| Vlastní šířka média: | 76,2 - 215,9 mm |
| Vlastní délka média: | 127 - 355,6 mm |
| Velikosti B dle ISO (B0...B9): | B6, B5 |
| Hmotnost média víceúčelového zásobníku: | 60 - 230 g/m² |
| Hmotnost médií v zásobníku papíru: | 60 - 163 g/m² |
| Velikosti A dle ISO (A0...A9): | A5, A4, A6 |
| Maximální velikost papíru série A standardu ISO: | A4 |
| Typy médií v zásobníku papíru: | Tenký papír, Bankovní papír, Obálky, Etikety, Obyčejný papír, Tlustý papír, Recyklovaný papír |
| Podporované operační systémy Windows: | Windows 11 |
| Podporované operační systémy Linux: | Ano |
| Výška balení: | 519 mm |
| Hmotnost včetně balení: | 8,2 kg |
| Hloubka balení: | 283 mm |
| Šířka balení: | 438 mm |
| Přímý tisk: | Ano |
| USB port: | Ano |
| Celkový počet vstupních zásobníků: | 1 |
| Celková vstupní kapacita: | 251 listy |
| Celková výstupní kapacita: | 150 listy |
| Hladina akustického výkonu (tisk): | 65,6 dB |
| Hladina akustického tlaku (tisk): | 48 dB |
| Vnitřní paměť: | 64 MB |
| Rozsah relativní vlhkosti při skladování (H-H): | 35 - 80% |
| Doporučená provozní relativní vlhkost: | 20 - 80% |
| Provozní rozsah teplot (T-T): | 10 - 32,5 °C |
| Rozsah teplot při skladování (T-T): | 0 - 40 °C |
| Maximální rozlišení: | 1200 x 1200 DPI |
| Tisk více stránek na jeden list papíru: | 2, 16, 4, 8, 6, 20, 25, 9 |
| Oboustranné tiskové režimy: | Automatický/manuální |
| Duplexní tisk: | Ano |
| Čas první stránky (černobíle, normální kvalita): | 8,5 s |
| Funkce tisku brožur: | Ano |
| Rychlost oboustraného tisku (černá, normální kvalita, A4): | 15 str. za minutu |
| Tisk vodoznaku: | Ano |
| Tisková technologie: | Laser |
| Rychlost tisku (černá, normální kvalita, A4): | 30 str. za minutu |
| Úsporný tisk: | Ano |
| Cartridge součástí: | Ano |
| Kapacita přiložené náplně (černá): | 700 str. |
| Stručný návod k instalaci: | Ano |
| Záruční list: | Ano |
| Dodávané kabely: | AC |
| Návod na použití: | Ano |
| Varování: | Během provozu nezakrývejte větrací otvory., Připojte spotřebič k uzemněné elektrické zásuvce., Vyhněte se kontaktu s kapalinami a vlhkostí. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

