Brother DCPT530DW multifunkciós készülék
Kód: PERBROWAK0131
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Brother DCPT530DW multifunkciós készülék| Wi-Fi | Igen |
| Wi-Fi szabványok | 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11b |
| Wi-Fi Direct | Igen |
| Mobil nyomtatási technológiák | Brother Mobile Connect, Mopria nyomtatási szolgáltatás, Apple AirPrint |
| Csatlakozás Ethernet hálózathoz | Nem |
| Ajánlott munkaterhelés | 50–1000 oldal havonta |
| Nyomtatópatronok száma | 4 |
| Maximális havi terhelés | 2500 oldal havonta |
| Kétoldalas funkciók | Nyomtatás |
| Nyomdafestékek | Fekete, Cián, Bíbor, Sárga |
| Beépített kijelző | Igen |
| Szín | Fekete |
| Kijelző | LCD |
| Súly | 6,5 kg |
| Magasság | 149 mm |
| Mélység | 343 mm |
| Szélesség | 390 mm |
| N az 1-ben másolási funkció (N=) | 4, 2 |
| N az 1-ben másolási funkció | Igen |
| Másolatok átméretezése | 25–400% |
| Másolás | Színes másolás |
| Maximális másolási felbontás | 1200 x 600 DPI |
| Faxolás | Nem |
| Borítékméretek | C5, Monarch, Com-10, DL |
| Fotópapír mérete | 5x7, 4x6 |
| Média súlya a papírtálcában | 64 - 300 g/m² |
| A papírtálcában lévő médiatípusok | Vezetői, Borítékok, Fotópapír, Újrahasznosított papír |
| Maximális ISO A-sorozatú papírméret | A4 |
| ISO A méretek (A0...A9) | A5, A6, A4 |
| Az ISO keretrendszeren kívüli médiaméretek támogatása | Legal, Indexkártya, Levél |
| Támogatott Windows operációs rendszerek | Igen |
| Támogatott Mac operációs rendszerek | Igen |
| Súly csomagolással együtt | 7,64 kg |
| Közvetlen nyomtatás | Igen |
| USB-port | Igen |
| USB 2.0 portok száma | 1 |
| Kézi adagoló | Igen |
| Bemeneti tálcák száma összesen | 1 |
| Teljes kimeneti kapacitás | 50 lap |
| Teljes bemeneti kapacitás | 150 lap |
| Beépített processzor | Igen |
| Belső memória | 128 MB |
| Processzor órajelsebessége | 576 MHz |
| Szkennelés ide: | OCR, E-mail, Fájl, Kép |
| Szkenner típusa | Síkágyas szkenner |
| Optikai szkennelési felbontás | 2400 x 1200 DPI |
| Szkennelés | Színes szkennelés |
| Nyomtatási sebesség (fekete-fehér, normál minőség, A4) | 27 oldal percenként |
| Monokróm nyomtatási sebesség (ISO/IEC 24734) | 16 kép/perc |
| Kétoldalas nyomtatás | Igen |
| Maximális felbontás | 6000 x 1200 DPI |
| Színes nyomtatási sebesség (ISO/IEC 24734) | 9 kép/perc |
| Nyomtatási sebesség (színes, normál minőség, A4) | 11 oldal percenként |
| Nyomtatási technológia | Tintasugaras |
| Nyomtatás | Színes nyomtatás |
| Mellékelt kábelek | USB |
| A patron mellékelve van | Igen |
| Használati utasítás | Igen |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Inkjet MFDs |
|---|---|
| Súly: | 7.12 kg |
| EAN vonalkód: | 4977766837644 |
| Wi-Fi: | Igen |
| Wi-Fi szabványok: | 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11b |
| Wi-Fi Direct: | Igen |
| Mobil nyomtatási technológiák: | Brother Mobilkapcsolat, Mopria nyomtatási szolgáltatás, Apple AirPrint |
| Csatlakozás Ethernet hálózathoz: | Nem |
| Ajánlott munkaterhelés: | 50–1000 oldal havonta |
| Nyomtatópatronok száma: | 4 |
| Maximális havi terhelés: | 2500 oldal havonta |
| Kétoldalas funkciók: | Nyomtatás |
| Nyomdafestékek: | Fekete, Cián, Bíbor, Sárga |
| Beépített kijelző: | Igen |
| Szín: | Fekete |
| Kijelző: | LCD |
| Súly: | 6,5 kg |
| Magasság: | 149 mm |
| Mélység: | 343 mm |
| Szélesség: | 390 mm |
| N az 1-ben másolási funkció (N=): | 4, 2 |
| N az 1-ben másolási funkció: | Igen |
| Másolatok átméretezése: | 25–400% |
| Másolás: | Színes másolás |
| Maximális másolási felbontás: | 1200 x 600 DPI |
| Faxolás: | Nem |
| Borítékméretek: | C5, Uralkodó, Com-10, DL |
| Fotópapír mérete: | 5x7, 4x6 |
| Média súlya a papírtálcában: | 64 - 300 g/m² |
| A papírtálcában lévő médiatípusok: | Végrehajtó, Borítékok, fotópapír, Újrahasznosított papír |
| Maximális ISO A-sorozatú papírméret: | A4 |
| ISO A méretek (A0...A9): | A5, A6, A4 |
| Az ISO keretrendszeren kívüli médiaméretek támogatása: | Jogi, Indexkártya, Levél |
| Támogatott Windows operációs rendszerek: | Igen |
| Támogatott Mac operációs rendszerek: | Igen |
| Súly csomagolással együtt: | 7,64 kg |
| Közvetlen nyomtatás: | Igen |
| USB-port: | Igen |
| USB 2.0 portok száma: | 1 |
| Kézi adagoló: | Igen |
| Bemeneti tálcák száma összesen: | 1 |
| Teljes kimeneti kapacitás: | 50 lap |
| Teljes bemeneti kapacitás: | 150 lap |
| Beépített processzor: | Igen |
| Belső memória: | 128 MB |
| Processzor órajelsebessége: | 576 MHz |
| Szkennelés ide:: | OCR, Email, Fájl, Kép |
| Szkenner típusa: | Síkágyas szkenner |
| Optikai szkennelési felbontás: | 2400 x 1200 DPI |
| Szkennelés: | Színes szkennelés |
| Nyomtatási sebesség (fekete-fehér, normál minőség, A4): | 27 oldal percenként |
| Monokróm nyomtatási sebesség (ISO/IEC 24734): | 16 kép/perc |
| Kétoldalas nyomtatás: | Igen |
| Maximális felbontás: | 6000 x 1200 DPI |
| Színes nyomtatási sebesség (ISO/IEC 24734): | 9 kép/perc |
| Nyomtatási sebesség (színes, normál minőség, A4): | 11 oldal percenként |
| Nyomtatási technológia: | Tintasugaras |
| Nyomtatás: | Színes nyomtatás |
| Mellékelt kábelek: | USB |
| A patron mellékelve van: | Igen |
| Használati utasítás: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

