Bezpečnostní pás proti pádu z lůžka
Kód: SYPTM2PKR0002
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Bezpečnostní pás proti pádu z lůžka| Materiál | Textilní |
| Nastavitelná délka | Ano |
| Spona s rychlým rozděláváním | Ano |
| Suchý zip | Ano |
| Barva | Černá, Modrá |
| Vodoodpudivý | Ano |
| Správné použití | Břicho |
| Délka popruhu | 200 cm |
| Obvod trupu | 84-105 cm |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Restraint belts |
|---|---|
| Súly: | 0.359 kg |
| EAN vonalkód: | 8436035351435 |
| Materiál: | Textilní |
| Nastavitelná délka: | Ano |
| Spona s rychlým rozděláváním: | Ano |
| Suchý zip: | Ano |
| Barva: | Černá, Modrá |
| Vodoodpudivý: | Ano |
| Správné použití: | Břicho |
| Délka popruhu: | 200 cm |
| Obvod trupu: | 84-105 cm |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

