Bezdrátová myš Lenovo 530 v barvě Platinum Grey
Kód: PERLEVMYS0175
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Bezdrátová myš Lenovo 530 v barvě Platinum Grey| Typ baterie | AA |
| Počet baterií | 1 |
| Napájecí zdroj | Baterie |
| Životnost baterie | 12 měsíc/ů |
| Ergonomický design | Ano |
| Povrchové zbarvení | Jednobarevný |
| Barva | Šedá |
| Formát | Pro praváky i leváky |
| Hmotnost | 65 g |
| Hloubka | 106 mm |
| Šířka | 63 mm |
| Výška | 37 mm |
| Šířka balení | 120 mm |
| Množství | 1 |
| Výška balení | 33 mm |
| Hmotnost včetně balení | 125 g |
| Typ balení | Krabice |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 0 - 40 °C |
| Doporučená provozní relativní vlhkost | 20 - 95% |
| Rozhraní bezdrátového přijímače | USB Typ-A |
| Přijímač | Ano |
| Přizpůsobitelná citlivost snímání | Ne |
| Typ tlačítek | Stisknutelná tlačítka |
| Rozlišení pohybu | 1200 DPI |
| Odolnost tlačítka (v milionech kliknutí) | 8000000 |
| Typ závitnice | Kola |
| Počet tlačítek | 3 |
| Rozhraní zařízení | RF bezdrátový |
| Počet rolovacích koleček | 1 |
| Technologie detekce pohybu | Optický |
| Varování | Skladujte mimo dosah zdrojů tepla., Zlikvidujte v souladu s místními předpisy pro elektronický odpad., Chraňte výrobek před vlhkostí. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Mice |
|---|---|
| Súly: | 0.13 kg |
| EAN vonalkód: | 195892023722 |
| Akkumulátor típusa: | AA |
| Akkumulátorok száma: | 1 |
| Tápegység: | Akkumulátor |
| Akkumulátor élettartama: | 12 hónap(ok) |
| Ergonomikus kialakítás: | Igen |
| Felületi színezés: | Egyszínű |
| Szín: | Szürke |
| Formátum: | Jobb- és balkezeseknek |
| Súly: | 65 g |
| Mélység: | 106 mm |
| Szélesség: | 63 mm |
| Magasság: | 37 mm |
| Csomag szélessége: | 120 mm |
| Összeg: | 1 |
| Csomag magassága: | 33 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 125 g |
| Csomagolás típusa: | Doboz |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | 0–40 °C |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom: | 20–95% |
| Vezeték nélküli vevőegység: | USB A-típusú |
| Vevő: | Igen |
| Testreszabható érzékelési érzékenység: | Nem |
| Gomb típusa: | Megnyomható gombok |
| Mozgásfelbontás: | 1200 DPI |
| Gomb tartóssága (millió kattintásban): | |
| Menet típusa: | Kerekek |
| Gombok száma: | 3 |
| Eszközinterfész: | RF vezeték nélküli |
| Görgők száma: | 1 |
| Mozgásérzékelési technológia: | Optikai |
| Figyelmeztetés: | Hőforrásoktól távol tárolandó., Az elektronikai hulladékokra vonatkozó helyi előírásoknak megfelelően ártalmatlanítsa., Óvja a terméket a nedvességtől. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

