BEZDRÁTOVÁ MYŠ DEFENDER PANDORA RF BÍLÁ 3200 dpi 7P
Kód: PERDFNMYS0107
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
BEZDRÁTOVÁ MYŠ DEFENDER PANDORA RF BÍLÁ 3200 dpi 7P| Napájecí zdroj | Baterie |
| Formát | Pro praváky i leváky |
| Barva | Bílá |
| Ergonomický design | Ano |
| Šířka | 128 mm |
| Výška | 72 mm |
| Hmotnost | 100 g |
| Hloubka | 40 mm |
| Podporované operační systémy Mac | Ano |
| Podporované operační systémy Windows | Ano |
| Hmotnost včetně balení | 160 g |
| Typ balení | Závěsný obal |
| Počet kusů v balení | 1 kusů |
| Šířka balení | 105 mm |
| Výška balení | 143 mm |
| Počet tlačítek | 6 |
| Rozhraní zařízení | USB |
| Počet rolovacích koleček | 1 |
| Rolovací směry | Svislý |
| Účel | Univerzální |
| Přizpůsobitelná citlivost snímání | Ano |
| Technologie detekce pohybu | Optický |
| Rozlišení pohybu | 3200 DPI |
| Počet režimů citlivosti snímání | 7 |
| Typ tlačítek | Stisknutelná tlačítka |
| Typ závitnice | Kola |
| Disponuje programovatelnými tlačítky | Ano |
| Varování | Uchovávejte mimo dosah dětí., Neotevírejte kryt, abyste předešli riziku úrazu elektrickým proudem., Nevystavujte přístroj působení vody nebo jiných kapalin. |
| Certifikáty shody | RoHS, CE |
| Dodržování předpisů v oblasti udržitelnosti | Ano |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Mice |
|---|---|
| Súly: | 0.16 kg |
| EAN vonalkód: | 4745090822717 |
| Tápegység: | Akkumulátor |
| Formátum: | Jobb- és balkezeseknek |
| Szín: | Fehér |
| Ergonomikus kialakítás: | Igen |
| Szélesség: | 128 mm |
| Magasság: | 72 mm |
| Súly: | 100 g |
| Mélység: | 40 mm |
| Támogatott Mac operációs rendszerek: | Igen |
| Támogatott Windows operációs rendszerek: | Igen |
| Súly csomagolással együtt: | 160 g |
| Csomagolás típusa: | Függesztett csomagolás |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
| Csomag szélessége: | 105 mm |
| Csomag magassága: | 143 mm |
| Gombok száma: | 6 |
| Eszközinterfész: | USB |
| Görgők száma: | 1 |
| Görgetési irányok: | Függőleges |
| Cél: | Egyetemes |
| Testreszabható érzékelési érzékenység: | Igen |
| Mozgásérzékelési technológia: | Optikai |
| Mozgásfelbontás: | 3200DPI |
| Felvételi érzékenységi módok száma: | 7 |
| Gomb típusa: | Megnyomható gombok |
| Menet típusa: | Kerekek |
| Programozható gombokkal rendelkezik: | Igen |
| Figyelmeztetés: | Gyermekektől elzárva tartandó., Az áramütés veszélyének elkerülése érdekében ne nyissa ki a fedelet., Ne tegye ki a készüléket víznek vagy más folyadéknak. |
| Megfelelőségi tanúsítványok: | RoHS, CE |
| Megfelelés a fenntarthatósági előírásoknak: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

