Apple Magic Mouse Office Jobbkezes és balkezes Bluetooth
Kód: PERAPPMYS0021
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Apple Magic Mouse Office Jobbkezes és balkezes Bluetooth| Újratölthető | Igen |
| Tápegység | Akkumulátor |
| USB tápellátás | Nem |
| Akkumulátor típusa | Beépített akkumulátor |
| Szükséges töltési teljesítmény (max.) | 7,5 W |
| Szükséges töltési teljesítmény (min.) | 2,5 W |
| USB Type-C töltőport | Igen |
| Szín | Fehér |
| Formátum | Jobb- és balkezeseknek |
| Felületi színezés | Egyszínű |
| Mélység | 113,5 mm |
| Szélesség | 57,1 mm |
| Súly | 99 g |
| Magasság | 21,6 mm |
| Támogatott mobil operációs rendszerek | iPadOS |
| Támogatott Mac operációs rendszerek | Igen |
| Súly csomagolással együtt | 240 g |
| Darabszám csomagonként | 1 darab |
| Csomag szélessége | 130 mm |
| Hálózati adapter | Nem |
| Csomag magassága | 36 mm |
| Menet típusa | Érintés |
| Eszközinterfész | Bluetooth |
| Gomb típusa | Érintőgombok |
| Cél | Hivatal |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Mice |
|---|---|
| Súly: | 0.22 kg |
| EAN vonalkód: | 195949655968 |
| Újratölthető: | Igen |
| Tápegység: | Akkumulátor |
| USB tápellátás: | Nem |
| Akkumulátor típusa: | Beépített akkumulátor |
| Szükséges töltési teljesítmény (max.): | 7,5 W |
| Szükséges töltési teljesítmény (perc): | 2,5 W |
| USB Type-C töltőport: | Igen |
| Szín: | Fehér |
| Formátum: | Jobb- és balkezeseknek |
| Felületi színezés: | Egyszínű |
| Mélység: | 113,5 mm |
| Szélesség: | 57,1 mm |
| Súly: | 99 g |
| Magasság: | 21,6 mm |
| Támogatott mobil operációs rendszerek: | iPadOS |
| Támogatott Mac operációs rendszerek: | Igen |
| Súly csomagolással együtt: | 240 g |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
| Csomag szélessége: | 130 mm |
| Hálózati adapter: | Nem |
| Csomag magassága: | 36 mm |
| Menet típusa: | Érintés |
| Eszközinterfész: | Bluetooth |
| Gomb típusa: | Érintőgombok |
| Cél: | Hivatal |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

