AMD Ryzen 7 8700F processzor 4,1 GHz 16 MB L3 Tác
Kód: PROAMDRYZ0320
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
AMD Ryzen 7 8700F processzor 4,1 GHz 16 MB L3 Tác| Processzormagok száma | 8 |
| Processzor órajelfrekvenciája túlhajtáskor | 5 GHz |
| Processzorfoglalat | AM5 foglalat |
| Processzor alapfrekvenciája | 4,1 GHz |
| Termikus tervezési teljesítmény (TDP) | 65 W |
| Állítható TDP-csökkentés | 45 W |
| Állítható TDP-növelés | 65 W |
| Processzor gyorsítótára | 16 MB |
| Processzor litográfia | 4 nm |
| Processzor gyorsítótár típusa | L3 |
| Processzor modell | 8700F |
| Processzor üzemmódok | 64 bites |
| Radiátorral együtt | Nem |
| Processzor gyártója | AMD |
| Processzorszálak száma | 16 |
| Processzorgeneráció | AMD Ryzen 8000 sorozat |
| Processzor típusa | AMD Ryzen™ 7 |
| Utasításkészlet-támogatás | AVX 2.0, SSE3, SSSE3, MMX, SSE4.1, AES, AVX, SSE, AVX-512, SSE2, SSE4.2 |
| Piacterület | Asztali |
| PCI Express sávok maximális száma | 20 |
| PCI Express bővítőhely verziók | 4.0 |
| Kompatibilis operációs rendszerek | Windows 11/10 x64, RHEL x86 64 bites, Ubuntu x86 64 bites |
| A processzor által támogatott memóriatípusok | DDR5-SDRAM |
| Memóriacsatorna-támogatás | 2 csatorna |
| A processzor által támogatott memóriafrekvencia | 5200 MHz, 3600 |
| Integrált grafikus adapter | Nem |
| Grafikus adapter modellje a kártyán | Nem elérhető |
| Diszkrét grafikus adapter modell | Nem elérhető |
| Diszkrét grafikus adapter | Nem |
| Figyelmeztetés | A processzorok elektronikus alkatrészeket tartalmaznak, amelyek károsak lehetnek a környezetre. Ne dobja őket a háztartási hulladékba. A processzorok működés közben nagyon felforrósodhatnak. Győződjön meg arról, hogy megfelelően hűtöttek. A mechanikai sérülések elkerülése érdekében használjon megfelelő felszerelést a processzor rögzítéséhez. |
| USB-portok száma | 5 |
| NPU teljesítmény akár | 16 TOP |
| Neurális feldolgozó egység (NPU) | AMD Ryzen mesterséges intelligencia |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | AMD Ryzen processors |
|---|---|
| Súly: | 0.08 kg |
| Processzormagok száma: | 8 |
| Processzor órajelfrekvenciája túlhajtáskor: | 5 GHz |
| Processzorfoglalat: | AM5 foglalat |
| Processzor alapfrekvenciája: | 4,1 GHz |
| Termikus tervezési teljesítmény (TDP): | 65 W |
| Állítható TDP-csökkentés: | 45 W |
| Állítható TDP-növelés: | 65 W |
| Processzor gyorsítótára: | 16 MB |
| Processzor litográfia: | 4 nm |
| Processzor gyorsítótár típusa: | L3 |
| Processzor modell: | 8700F |
| Processzor üzemmódok: | 64 bites |
| Radiátorral együtt: | Nem |
| Processzor gyártója: | AMD |
| Processzorszálak száma: | 16 |
| Processzorgeneráció: | AMD Ryzen 8000 sorozat |
| Processzor típusa: | AMD Ryzen™ 7 |
| Utasításkészlet-támogatás: | AVX 2.0, SSE3, SSSE3, MMX, SSE4.1, AES, AVX, Délkelet-Kelet, AVX-512, SSE2, SSE4.2 |
| Piacterület: | Asztali |
| PCI Express sávok maximális száma: | 20 |
| PCI Express bővítőhely verziók: | 4.0 |
| Kompatibilis operációs rendszerek: | Windows 11/10 x64, RHEL x86 64 bites, Ubuntu x86 64 bites |
| A processzor által támogatott memóriatípusok: | DDR5-SDRAM |
| Memóriacsatorna-támogatás: | 2 csatorna |
| A processzor által támogatott memóriafrekvencia: | 5200 MHz, 3600 |
| Integrált grafikus adapter: | Nem |
| Grafikus adapter modellje a kártyán: | Nem elérhető |
| Diszkrét grafikus adapter modell: | Nem elérhető |
| Diszkrét grafikus adapter: | Nem |
| Figyelmeztetés: | A processzorok olyan elektronikus alkatrészeket tartalmaznak, amelyek károsak lehetnek a környezetre. Ne dobja őket a háztartási hulladékba., A processzorok működés közben nagyon felforrósodhatnak. Győződjön meg arról, hogy megfelelően hűtöttek., A mechanikai sérülések elkerülése érdekében használjon megfelelő felszerelést a processzor rögzítéséhez. |
| USB-portok száma: | 5 |
| NPU teljesítmény akár: | 16 TOP |
| Neurális feldolgozó egység (NPU): | AMD Ryzen mesterséges intelligencia |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

