AMD Ryzen 7 8700F processzor 4,1 GHz 16 MB L3 dobozban
Kód: PROAMDRYZ0291
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
AMD Ryzen 7 8700F processzor 4,1 GHz 16 MB L3 dobozban| Processzor gyártója | AMD |
| Termikus tervezési teljesítmény (TDP) | 65 W |
| Processzor modell | 8700F |
| Processzormagok száma | 8 |
| Doboz | Igen |
| Állítható TDP-csökkentés | 45 W |
| Processzorszálak száma | 16 |
| Processzor típusa | AMD Ryzen™ 7 |
| Processzor alapfrekvenciája | 4,1 GHz |
| Processzor gyorsítótár típusa | L3 |
| Processzor gyorsítótára | 16 MB |
| Állítható TDP-növelés | 65 W |
| Processzor litográfia | 4 nm |
| Processzorfoglalat | AM5 foglalat |
| Processzor órajelfrekvenciája túlhajtáskor | 5 GHz |
| PCI Express bővítőhely verziók | 4.0 |
| Piacterület | Asztali |
| Kompatibilis operációs rendszerek | Windows 10/11 x64, RHEL x86 64 bites, Ubuntu x86 64 bites |
| A processzor által támogatott memóriatípusok | DDR5-SDRAM |
| A processzor által támogatott memóriafrekvencia | 5200 MHz, 3600 |
| Memóriacsatorna-támogatás | 2 csatorna |
| Integrált grafikus adapter | Nem |
| Diszkrét grafikus adapter modell | Nem elérhető |
| Grafikus adapter modellje a kártyán | Nem elérhető |
| Diszkrét grafikus adapter | Nem |
| NPU teljesítmény akár | 16 TOP |
| Neurális feldolgozó egység (NPU) | AMD Ryzen mesterséges intelligencia |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | AMD Ryzen processors |
|---|---|
| Súly: | 0.45 kg |
| EAN vonalkód: | 730143316699 |
| Processzor gyártója: | AMD |
| Termikus tervezési teljesítmény (TDP): | 65 W |
| Processzor modell: | 8700F |
| Processzormagok száma: | 8 |
| Doboz: | Igen |
| Állítható TDP-csökkentés: | 45 W |
| Processzorszálak száma: | 16 |
| Processzor típusa: | AMD Ryzen™ 7 |
| Processzor alapfrekvenciája: | 4,1 GHz |
| Processzor gyorsítótár típusa: | L3 |
| Processzor gyorsítótára: | 16 MB |
| Állítható TDP-növelés: | 65 W |
| Processzor litográfia: | 4 nm |
| Processzorfoglalat: | AM5 foglalat |
| Processzor órajelfrekvenciája túlhajtáskor: | 5 GHz |
| PCI Express bővítőhely verziók: | 4.0 |
| Piacterület: | Asztali |
| Kompatibilis operációs rendszerek: | Windows 10/11 x64, RHEL x86 64 bites, Ubuntu x86 64 bites |
| A processzor által támogatott memóriatípusok: | DDR5-SDRAM |
| A processzor által támogatott memóriafrekvencia: | 5200 MHz, 3600 |
| Memóriacsatorna-támogatás: | 2 csatorna |
| Integrált grafikus adapter: | Nem |
| Diszkrét grafikus adapter modell: | Nem elérhető |
| Grafikus adapter modellje a kártyán: | Nem elérhető |
| Diszkrét grafikus adapter: | Nem |
| NPU teljesítmény akár: | 16 TOP |
| Neurális feldolgozó egység (NPU): | AMD Ryzen mesterséges intelligencia |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

