AMD Ryzen 5 5600XT processzor 3,7 GHz 32 MB L3 dobozban
Kód: PROAMDRYZ0325
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
AMD Ryzen 5 5600XT processzor 3,7 GHz 32 MB L3 dobozban| Radiátorral együtt | Igen |
| Processzor üzemmódok | 64 bites |
| Processzorszálak száma | 12 |
| Processzor alapfrekvenciája | 3,7 GHz |
| Termikus tervezési teljesítmény (TDP) | 65 W |
| Processzor modell | 5600XT |
| Processzor litográfia | 7 nm |
| Processzorgeneráció | AMD Ryzen 5000 sorozat |
| Processzor órajelfrekvenciája túlhajtáskor | 4,7 GHz |
| Processzorfoglalat | AM4 foglalat |
| Processzor gyorsítótár típusa | L3 |
| Processzor gyártója | AMD |
| Processzor típusa | AMD Ryzen™ 5 |
| Processzormagok száma | 6 |
| Processzor gyorsítótára | 32 MB |
| PCI Express sávok maximális száma | 24 |
| PCI Express bővítőhely verziók | 4.0 |
| A processzor által támogatott maximális belső memória | 128 GB |
| A processzor által támogatott memóriafrekvencia | 3200 MHz |
| A processzor által támogatott memóriatípusok | DDR4-SDRAM |
| Memóriacsatorna-támogatás | 2 csatorna |
| Integrált grafikus adapter | Nem |
| Grafikus adapter modellje a kártyán | Nem elérhető |
| Diszkrét grafikus adapter modell | Nem elérhető |
| Diszkrét grafikus adapter | Nem |
| Figyelmeztetés | A processzorok működés közben nagyon felforrósodhatnak. Győződjön meg arról, hogy megfelelően hűtöttek., A mechanikai sérülések elkerülése érdekében megfelelő felszerelést használjon a processzor rögzítéséhez., A processzorok elektronikus alkatrészeket tartalmaznak, amelyek károsak lehetnek a környezetre. Ne dobja őket a háztartási hulladékba. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | AMD Ryzen processors |
|---|---|
| Súly: | 0.43 kg |
| EAN vonalkód: | 730143316613 |
| Radiátorral együtt: | Igen |
| Processzor üzemmódok: | 64 bites |
| Processzorszálak száma: | 12 |
| Processzor alapfrekvenciája: | 3,7 GHz |
| Termikus tervezési teljesítmény (TDP): | 65 W |
| Processzor modell: | 5600XT |
| Processzor litográfia: | 7 nm |
| Processzorgeneráció: | AMD Ryzen 5000 sorozat |
| Processzor órajelfrekvenciája túlhajtáskor: | 4,7 GHz |
| Processzorfoglalat: | AM4 foglalat |
| Processzor gyorsítótár típusa: | L3 |
| Processzor gyártója: | AMD |
| Processzor típusa: | AMD Ryzen™ 5 |
| Processzormagok száma: | 6 |
| Processzor gyorsítótára: | 32 MB |
| PCI Express sávok maximális száma: | 24 |
| PCI Express bővítőhely verziók: | 4.0 |
| A processzor által támogatott maximális belső memória: | 128 GB |
| A processzor által támogatott memóriafrekvencia: | 3200 MHz |
| A processzor által támogatott memóriatípusok: | DDR4-SDRAM |
| Memóriacsatorna-támogatás: | 2 csatorna |
| Integrált grafikus adapter: | Nem |
| Grafikus adapter modellje a kártyán: | Nem elérhető |
| Diszkrét grafikus adapter modell: | Nem elérhető |
| Diszkrét grafikus adapter: | Nem |
| Figyelmeztetés: | A processzorok működés közben nagyon felforrósodhatnak. Győződjön meg arról, hogy megfelelően hűtöttek., A mechanikai sérülések elkerülése érdekében használjon megfelelő felszerelést a processzor rögzítéséhez., A processzorok olyan elektronikus alkatrészeket tartalmaznak, amelyek károsak lehetnek a környezetre. Ne dobja őket a háztartási hulladékba. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

