AMD EPYC 9755 procesor 2,7 GHz 512 MB L3
Kód: PROAMDAMC0164
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
AMD EPYC 9755 procesor 2,7 GHz 512 MB L3| Thermal Design Power (TDP) | 500 W |
| Počet vláken procesoru | 256 |
| Typ paměti cache procesoru | L3 |
| Vyrovnávací paměť procesoru | 512 MB |
| Model procesoru | 9755 |
| Typ procesoru | AMD EPYC |
| Počet jader procesoru | 128 |
| Patice procesoru | Socket SP5 |
| Takt procesoru při přetaktování | 4,1 GHz |
| Včetně chladiče | Ne |
| Výrobce procesoru | AMD |
| Základní frekvence procesoru | 2,7 GHz |
| Nastavitelný TDP-up | 500 W |
| Nastavitelný TDP-down | 450 W |
| Krabice | Ne |
| Maximální počet linek PCI Express | 128 |
| Oblast trhu | Server |
| Verze PCI Express slotů | 5.0 |
| Typy paměti podporované procesorem | DDR5-SDRAM |
| Šířka pásma paměti (max) | 576 GB/s |
| Podpora paměťových kanálů | 12 kanálů |
| Diskrétní model grafického adaptéru | Není dostupný |
| Diskrétní grafický adaptér | Ne |
| Integrovaný grafický adaptér | Ne |
| Model grafického adaptéru na kartě | Není dostupný |
| Varování | Likvidujte v souladu s místními předpisy., Skladujte mimo dosah zdrojů tepla., Zabraňte přímému kontaktu s vodou. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Processors AMD Epyc |
|---|---|
| Súly: | 0.25 kg |
| Termikus tervezési teljesítmény (TDP): | 500 W |
| Processzorszálak száma: | 256 |
| Processzor gyorsítótár típusa: | L3 |
| Processzor gyorsítótára: | 512 MB |
| Processzor modell: | |
| Processzor típusa: | AMD EPYC |
| Processzormagok száma: | 128 |
| Processzorfoglalat: | SP5 foglalat |
| Processzor órajelfrekvenciája túlhajtáskor: | 4,1 GHz |
| Radiátorral együtt: | Nem |
| Processzor gyártója: | AMD |
| Processzor alapfrekvenciája: | 2,7 GHz |
| Állítható TDP-növelés: | 500 W |
| Állítható TDP-csökkentés: | 450 W |
| Doboz: | Nem |
| PCI Express sávok maximális száma: | 128 |
| Piacterület: | Szerver |
| PCI Express bővítőhely verziók: | 5.0 |
| A processzor által támogatott memóriatípusok: | DDR5-SDRAM |
| Memória sávszélesség (max.): | 576 GB/s |
| Memóriacsatorna-támogatás: | 12 csatorna |
| Diszkrét grafikus adapter modell: | Nem elérhető |
| Diszkrét grafikus adapter: | Nem |
| Integrált grafikus adapter: | Nem |
| Grafikus adapter modellje a kártyán: | Nem elérhető |
| Figyelmeztetés: | A helyi előírásoknak megfelelően ártalmatlanítsa., Hőforrásoktól távol tárolandó., Kerülje a vízzel való közvetlen érintkezést. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

