AMD EPYC 9575F processzor 3,3 GHz 256 MB L3
Kód: PROAMDAMC0168
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
AMD EPYC 9575F processzor 3,3 GHz 256 MB L3| Processzor gyártója | AMD |
| Termikus tervezési teljesítmény (TDP) | 400 W |
| Állítható TDP-csökkentés | 320 W |
| Processzor gyorsítótára | 256 MB |
| Processzorszálak száma | 128 |
| Processzor gyorsítótár típusa | L3 |
| Processzormagok száma | 64 |
| Processzor típusa | AMD EPYC |
| Doboz | Nem |
| Processzor modell | 9575F |
| Radiátorral együtt | Nem |
| Processzor órajelfrekvenciája túlhajtáskor | 5 GHz |
| Processzorfoglalat | SP5 foglalat |
| Processzor alapfrekvenciája | 3,3 GHz |
| Állítható TDP-növelés | 400 W |
| PCI Express bővítőhely verziók | 5.0 |
| Piacterület | Szerver |
| PCI Express sávok maximális száma | 128 |
| Memória sávszélesség (max.) | 576 GB/s |
| A processzor által támogatott memóriatípusok | DDR5-SDRAM |
| Memóriacsatorna-támogatás | 12 csatorna |
| Diszkrét grafikus adapter modell | Nem elérhető |
| Diszkrét grafikus adapter | Nem |
| Grafikus adapter modellje a kártyán | Nem elérhető |
| Integrált grafikus adapter | Nem |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Processors AMD Epyc |
|---|---|
| Súly: | 0.155 kg |
| Processzor gyártója: | AMD |
| Termikus tervezési teljesítmény (TDP): | 400 W |
| Állítható TDP-csökkentés: | 320 W |
| Processzor gyorsítótára: | 256 MB |
| Processzorszálak száma: | 128 |
| Processzor gyorsítótár típusa: | L3 |
| Processzormagok száma: | 64 |
| Processzor típusa: | AMD EPYC |
| Doboz: | Nem |
| Processzor modell: | 9575F |
| Radiátorral együtt: | Nem |
| Processzor órajelfrekvenciája túlhajtáskor: | 5 GHz |
| Processzorfoglalat: | SP5 foglalat |
| Processzor alapfrekvenciája: | 3,3 GHz |
| Állítható TDP-növelés: | 400 W |
| PCI Express bővítőhely verziók: | 5.0 |
| Piacterület: | Szerver |
| PCI Express sávok maximális száma: | 128 |
| Memória sávszélesség (max.): | 576 GB/s |
| A processzor által támogatott memóriatípusok: | DDR5-SDRAM |
| Memóriacsatorna-támogatás: | 12 csatorna |
| Diszkrét grafikus adapter modell: | Nem elérhető |
| Diszkrét grafikus adapter: | Nem |
| Grafikus adapter modellje a kártyán: | Nem elérhető |
| Integrált grafikus adapter: | Nem |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

