Addison SZÁMÍTÓGÉPTÓK NOTEBOOKHOZ 14.1'' CORNELL 14 laptop táska/hátizsák 35.8 cm (14.1") Laptop táska Fekete
Kód: MOBADITOR0153
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Addison SZÁMÍTÓGÉPTÓK NOTEBOOKHOZ 14.1'' CORNELL 14 laptop táska/hátizsák 35.8 cm (14.1") Laptop táska Fekete| Ceruzatartó | Igen |
| Levehető vállpánt | Igen |
| Belső zsebek | Dokumentumtartó zseb, Kulcstartó zseb, Cipzáras zseb, Mobiltelefontartó zseb |
| Esővédelem | Nem |
| Vállszíj | Igen |
| Bővíthető | Nem |
| Kor | Minden |
| Borító típusa | Laptoptáska |
| Zárható | Igen |
| Fogantyú | Igen |
| Szekciók száma | 3 |
| Anyag | Nejlon |
| Kombinációs zárak | Nem |
| Külső zsebek | Hátsó zseb, Első zseb |
| Elülső zsebek száma | 3 |
| Felületi színezés | Egyszínű |
| Hátsó zseb | Igen |
| Integrált rekeszek | Igen |
| Márkakompatibilitás | Bármilyen márka |
| Nem típusa | Egynemű |
| HP szegmens | Társasági |
| Fő termék színe | Fekete |
| Elülső zseb | Igen |
| Maximális képernyőméret | 35,8 cm (14,1") |
| Ajánlott súly | 1 kg |
| Súly | 1 kg |
| Szélesség | 400 mm |
| Laptop rekesz méretei | 362 × 38 × 245 mm |
| Magasság | 320 mm |
| Mélység | 90 mm |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Bags / backpacks / cases |
|---|---|
| Súly: | 0.9 kg |
| EAN vonalkód: | 4897038491131 |
| Ceruzatartó: | Igen |
| Levehető vállpánt: | Igen |
| Belső zsebek: | Dokumentumtartó zseb, Kulcstartó zseb, Cipzáras zseb, Mobiltelefon zseb |
| Esővédelem: | Nem |
| Vállszíj: | Igen |
| Bővíthető: | Nem |
| Kor: | Minden |
| Borító típusa: | Laptoptáska |
| Zárható: | Igen |
| Fogantyú: | Igen |
| Szekciók száma: | 3 |
| Anyag: | Nejlon |
| Kombinációs zárak: | Nem |
| Külső zsebek: | Hátsó zseb, Elülső zseb |
| Elülső zsebek száma: | 3 |
| Felületi színezés: | Egyszínű |
| Hátsó zseb: | Igen |
| Integrált rekeszek: | Igen |
| Márkakompatibilitás: | Bármilyen márka |
| Nem típusa: | Egynemű |
| HP szegmens: | Társasági |
| Fő termék színe: | Fekete |
| Elülső zseb: | Igen |
| Maximális képernyőméret: | 35,8 cm (14,1") |
| Ajánlott súly: | 1 kg |
| Súly: | 1 kg |
| Szélesség: | 400 mm |
| Laptop rekesz méretei: | 362 × 38 × 245 mm |
| Magasság: | 320 mm |
| Mélység: | 90 mm |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

