Addison Preston 15 laptop táska/hátizsák 39,6 cm (15,6") Laptop táska Fekete
Kód: MOBADITOR0165
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Addison Preston 15 laptop táska/hátizsák 39,6 cm (15,6") Laptop táska Fekete| Integrált rekeszek | Igen |
| Külső zsebek | Hátsó zseb, Első zseb |
| Fő termék színe | Fekete |
| Belső zsebek | Táblagép zseb, Toll zseb, Kulcstartó zseb, Dokumentum zseb, Mobiltelefon zseb |
| Billentyűzet hely | Nem |
| Tablet rekesz | Igen |
| Márkakompatibilitás | Bármilyen márka |
| Szekciók száma | 3 |
| Maximális képernyőméret | 39,6 cm (15,6") |
| Hátsó zseb | Igen |
| Bővíthető | Nem |
| Elülső zsebek száma | 2 |
| Anyag | Nejlon |
| Fogantyú | Igen |
| Borító típusa | Laptoptáska |
| HP szegmens | Társasági |
| Vállszíj | Igen |
| Levehető vállpánt | Igen |
| Kombinációs zárak | Nem |
| Felületi elszíneződés | Egyszínű |
| Elülső zseb | Igen |
| Ajánlott súly | 0,92 kg |
| Laptop rekesz méretei | 385 × 38 × 270 mm |
| Magasság | 310 mm |
| Súly | 920 g |
| Szélesség | 430 mm |
| Mélység | 120 mm |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Bags / backpacks / cases |
|---|---|
| Súly: | 1.01 kg |
| EAN vonalkód: | 4897038304011 |
| Integrált rekeszek: | Igen |
| Külső zsebek: | Hátsó zseb, Elülső zseb |
| Fő termék színe: | Fekete |
| Belső zsebek: | Tablet zseb, Toll zseb, Kulcstartó zseb, Dokumentumtartó zseb, Mobiltelefon zseb |
| Billentyűzet hely: | Nem |
| Tablet rekesz: | Igen |
| Márkakompatibilitás: | Bármilyen márka |
| Szekciók száma: | 3 |
| Maximális képernyőméret: | 39,6 cm (15,6") |
| Hátsó zseb: | Igen |
| Bővíthető: | Nem |
| Elülső zsebek száma: | 2 |
| Anyag: | Nejlon |
| Fogantyú: | Igen |
| Borító típusa: | Laptoptáska |
| HP szegmens: | Társasági |
| Vállszíj: | Igen |
| Levehető vállpánt: | Igen |
| Kombinációs zárak: | Nem |
| Felületi színezés: | Egyszínű |
| Elülső zseb: | Igen |
| Ajánlott súly: | 0,92 kg |
| Laptop rekesz méretei: | 385 × 38 × 270 mm |
| Magasság: | 310 mm |
| Súly: | 920 g |
| Szélesség: | 430 mm |
| Mélység: | 120 mm |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

