Addison 316015 laptop táska/hátizsák 39,6 cm (15,6") Fekete
Kód: MOBADITOR0188
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Addison 316015 laptop táska/hátizsák 39,6 cm (15,6") Fekete| Zárás típusa | Cipzár |
| Maximális képernyőméret | 39,6 cm (15,6") |
| Belső zsebek | Kulcstartó zseb, Kiegészítőtartó zseb, Mobiltelefontartó zseb, Zseb (rekesz), Tolltartó zseb, Dokumentumtartó zseb, Cipzáras zseb, Névjegykártyatartó zseb, Táblagéptartó zseb, USB flash meghajtó zseb |
| Elülső zsebek száma | 1 |
| Szekciók száma | 2 |
| Fő termék színe | Fekete |
| Vállszíj | Igen |
| Külső zsebek | Vállpántos zseb, Elülső zseb, Hátsó zseb |
| Felületi elszíneződés | Egyszínű |
| Anyag | Poliészter |
| Integrált rekeszek | Igen |
| Borító típusa | Hátizsák |
| Bővíthető | Igen |
| Kor | Minden |
| Védő funkciók | Esésállóság, Ütésálló, Vízálló |
| Márkakompatibilitás | Egyetemes |
| Nem típusa | Egynemű |
| Fogantyú | Igen |
| USB-port | Igen |
| Származási ország | Kína |
| Elülső zseb | Igen |
| Anyagadatok | Oxford 900D |
| Vízálló cipzár | Nem |
| Ceruzatartó | Igen |
| Tablet rekesz | Igen |
| Hátsó zseb | Igen |
| Behúzható fogantyú | Nem |
| Laptop rekesz méretei | 380 × 25 × 260 mm |
| Szélesség | 305 mm |
| Kötet | 12 liter |
| Magasság | 445 mm |
| Súly | 720 g |
| Mélység | 80 mm |
| Hangerő kibontáskor | 20 liter |
| Megnövelt mélység | 18 cm |
| Ajánlott súly | 0,72 kg |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Bags / backpacks / cases |
|---|---|
| Súly: | 0.75 kg |
| EAN vonalkód: | 4897038306015 |
| Zárás típusa: | Cipzár |
| Maximális képernyőméret: | 39,6 cm (15,6") |
| Belső zsebek: | Kulcstartó zseb, Tartozék zseb, Mobiltelefon zseb, Zseb (rekesz), Toll zseb, Dokumentumtartó zseb, Cipzáras zseb, Névjegykártya, Tablet zseb, USB flash meghajtó zseb |
| Elülső zsebek száma: | 1 |
| Szekciók száma: | 2 |
| Fő termék színe: | Fekete |
| Vállszíj: | Igen |
| Külső zsebek: | Zseb a vállpánton, Elülső zseb, Hátsó zseb |
| Felületi színezés: | Egyszínű |
| Anyag: | Poliészter |
| Integrált rekeszek: | Igen |
| Borító típusa: | Hátizsák |
| Bővíthető: | Igen |
| Kor: | Minden |
| Védő funkciók: | Esésállóság, Ütésálló, Vízálló |
| Márkakompatibilitás: | Egyetemes |
| Nem típusa: | Egynemű |
| Fogantyú: | Igen |
| USB-port: | Igen |
| Származási ország: | Kína |
| Elülső zseb: | Igen |
| Anyagadatok: | Oxford 900D |
| Vízálló cipzár: | Nem |
| Ceruzatartó: | Igen |
| Tablet rekesz: | Igen |
| Hátsó zseb: | Igen |
| Behúzható fogantyú: | Nem |
| Laptop rekesz méretei: | 380 × 25 × 260 mm |
| Szélesség: | 305 mm |
| Kötet: | 12 liter |
| Magasság: | 445 mm |
| Súly: | 720 g |
| Mélység: | 80 mm |
| Hangerő kibontáskor: | 20 liter |
| Megnövelt mélység: | 18 cm |
| Ajánlott súly: | 0,72 kg |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

