Addison 311015 laptop táska/hátizsák 39,6 cm (15,6") Fekete, Bordó
Kód: MOBADITOR0182
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Addison 311015 laptop táska/hátizsák 39,6 cm (15,6") Fekete, Bordó| Fejhallgató rekesz | Nem |
| Külső zsebek | Oldalsó zseb, Elülső zseb, Felső zseb |
| Esővédelem | Igen |
| Felületi elszíneződés | Egyszínű |
| Kombinációs zárak | Nem |
| Fix előlap | Nem |
| Maximális képernyőméret | 39,6 cm (15,6") |
| Márkakompatibilitás | Bármilyen márka |
| Hátsó zseb | Nem |
| Borító típusa | Hátizsák |
| Bővíthető | Nem |
| Belső zsebek | Mobiltelefontartó zseb, Tolltartó zseb, Dokumentumtartó zseb, Cipzáras zseb, Kulcstartó zseb |
| HP szegmens | Társasági |
| Integrált rekeszek | Igen |
| Anyag | Nejlon |
| Szekciók száma | 3 |
| Vállszíj | Nem |
| Elülső zsebek száma | 1 |
| Fő termék színe | Fekete, bordó |
| Fogantyú | Igen |
| USB-port | Nem |
| Védő funkciók | Vízálló |
| Billentyűzet hely | Nem |
| Tablet rekesz | Nem |
| Elülső zseb | Igen |
| Ajánlott súly | 1,1 kg |
| Szélesség | 420 mm |
| Magasság | 310 mm |
| Vastagság | 11 cm |
| Súly | 1,1 kg |
| Mélység | 110 mm |
| Egérrel együtt | Nem |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Bags / backpacks / cases |
|---|---|
| Súly: | 1.11 kg |
| EAN vonalkód: | 4897038491025 |
| Fejhallgató rekesz: | Nem |
| Külső zsebek: | Oldalsó zseb, Elülső zseb, Felső zseb |
| Esővédelem: | Igen |
| Felületi színezés: | Egyszínű |
| Kombinációs zárak: | Nem |
| Fix előlap: | Nem |
| Maximális képernyőméret: | 39,6 cm (15,6") |
| Márkakompatibilitás: | Bármilyen márka |
| Hátsó zseb: | Nem |
| Borító típusa: | Hátizsák |
| Bővíthető: | Nem |
| Belső zsebek: | Mobiltelefon zseb, Toll zseb, Dokumentumtartó zseb, Cipzáras zseb, Kulcstartó zseb |
| HP szegmens: | Társasági |
| Integrált rekeszek: | Igen |
| Anyag: | Nejlon |
| Szekciók száma: | 3 |
| Vállszíj: | Nem |
| Elülső zsebek száma: | 1 |
| Fő termék színe: | Fekete, Burgundia |
| Fogantyú: | Igen |
| USB-port: | Nem |
| Védő funkciók: | Vízálló |
| Billentyűzet hely: | Nem |
| Tablet rekesz: | Nem |
| Elülső zseb: | Igen |
| Ajánlott súly: | 1,1 kg |
| Szélesség: | 420 mm |
| Magasság: | 310 mm |
| Vastagság: | 11 cm |
| Súly: | 1,1 kg |
| Mélység: | 110 mm |
| Egérrel együtt: | Nem |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

