Addison 309015 laptop táska/hátizsák 39,6 cm (15,6") Aktatáska Fekete
Kód: MOBADITOR0171
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Addison 309015 laptop táska/hátizsák 39,6 cm (15,6") Aktatáska Fekete| Belső zsebek | Kulcstartó zseb, Dokumentumtartó zseb, Mobiltelefontartó zseb |
| Szekciók száma | 3 |
| Tablet rekesz | Nem |
| Márkakompatibilitás | Bármilyen márka |
| Hátsó zseb | Igen |
| Billentyűzet hely | Nem |
| Integrált rekeszek | Igen |
| Anyag | Nejlon |
| Vállszíj | Igen |
| Kombinációs zárak | Nem |
| Elülső zseb | Igen |
| Külső zsebek | Elülső zseb, Hátsó zseb |
| Borító típusa | Aktatáska |
| Bővíthető | Nem |
| Maximális képernyőméret | 39,6 cm (15,6") |
| Elülső zsebek száma | 3 |
| Fő termék színe | Fekete |
| Összeg | 1 |
| Felületi elszíneződés | Egyszínű |
| Levehető vállpánt | Igen |
| Fejhallgató rekesz | Nem |
| Esővédelem | Nem |
| Fogantyú | Igen |
| HP szegmens | Társasági |
| Laptop rekesz méretei | 400 × 40 × 300 mm |
| Szélesség | 440 mm |
| Mélység | 100 mm |
| Magasság | 360 mm |
| Ajánlott súly | 0,94 kg |
| Súly | 940 g |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Bags / backpacks / cases |
|---|---|
| Súly: | 0.79 kg |
| EAN vonalkód: | 4897038304059 |
| Belső zsebek: | Kulcstartó zseb, Dokumentumtartó zseb, Mobiltelefon zseb |
| Szekciók száma: | 3 |
| Tablet rekesz: | Nem |
| Márkakompatibilitás: | Bármilyen márka |
| Hátsó zseb: | Igen |
| Billentyűzet hely: | Nem |
| Integrált rekeszek: | Igen |
| Anyag: | Nejlon |
| Vállszíj: | Igen |
| Kombinációs zárak: | Nem |
| Elülső zseb: | Igen |
| Külső zsebek: | Elülső zseb, Hátsó zseb |
| Borító típusa: | Aktatáska |
| Bővíthető: | Nem |
| Maximális képernyőméret: | 39,6 cm (15,6") |
| Elülső zsebek száma: | 3 |
| Fő termék színe: | Fekete |
| Összeg: | 1 |
| Felületi színezés: | Egyszínű |
| Levehető vállpánt: | Igen |
| Fejhallgató rekesz: | Nem |
| Esővédelem: | Nem |
| Fogantyú: | Igen |
| HP szegmens: | Társasági |
| Laptop rekesz méretei: | 400 × 40 × 300 mm |
| Szélesség: | 440 mm |
| Mélység: | 100 mm |
| Magasság: | 360 mm |
| Ajánlott súly: | 0,94 kg |
| Súly: | 940 g |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

