Addison 309014 laptop táska/hátizsák 35,8 cm (14,1") Aktatáska Fekete
Kód: MOBADITOR0170
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Addison 309014 laptop táska/hátizsák 35,8 cm (14,1") Aktatáska Fekete| Szekciók száma | 3 |
| Belső zsebek | Cipzáras zseb, Kulcstartó zseb, Tolltartó zseb, Dokumentumtartó zseb |
| Hátsó zseb | Igen |
| Anyag | Nejlon |
| Fix előlap | Nem |
| Billentyűzet hely | Nem |
| Tablet rekesz | Nem |
| Fő termék színe | Fekete |
| Esővédelem | Nem |
| Külső zsebek | Hátsó zseb, Első zseb |
| Vállszíj | Igen |
| Kombinációs zárak | Nem |
| Maximális képernyőméret | 35,8 cm (14,1") |
| Márkakompatibilitás | Bármilyen márka |
| Levehető vállpánt | Igen |
| Fejhallgató rekesz | Nem |
| Integrált rekeszek | Igen |
| Elülső zseb | Igen |
| Elülső zsebek száma | 3 |
| Fogantyú | Igen |
| Bővíthető | Nem |
| Felületi színezés | Egyszínű |
| HP szegmens | Társasági |
| Borító típusa | Aktatáska |
| Laptop rekesz méretei | 350 × 40 × 265 mm |
| Magasság | 330 mm |
| Ajánlott súly | 0,86 kg |
| Mélység | 100 mm |
| Szélesség | 410 mm |
| Súly | 860 g |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Bags / backpacks / cases |
|---|---|
| Súly: | 0.824 kg |
| EAN vonalkód: | 4897038304042 |
| Szekciók száma: | 3 |
| Belső zsebek: | Cipzáras zseb, Kulcstartó zseb, Toll zseb, Dokumentumtartó zseb |
| Hátsó zseb: | Igen |
| Anyag: | Nejlon |
| Fix előlap: | Nem |
| Billentyűzet hely: | Nem |
| Tablet rekesz: | Nem |
| Fő termék színe: | Fekete |
| Esővédelem: | Nem |
| Külső zsebek: | Hátsó zseb, Elülső zseb |
| Vállszíj: | Igen |
| Kombinációs zárak: | Nem |
| Maximális képernyőméret: | 35,8 cm (14,1") |
| Márkakompatibilitás: | Bármilyen márka |
| Levehető vállpánt: | Igen |
| Fejhallgató rekesz: | Nem |
| Integrált rekeszek: | Igen |
| Elülső zseb: | Igen |
| Elülső zsebek száma: | 3 |
| Fogantyú: | Igen |
| Bővíthető: | Nem |
| Felületi színezés: | Egyszínű |
| HP szegmens: | Társasági |
| Borító típusa: | Aktatáska |
| Laptop rekesz méretei: | 350 × 40 × 265 mm |
| Magasság: | 330 mm |
| Ajánlott súly: | 0,86 kg |
| Mélység: | 100 mm |
| Szélesség: | 410 mm |
| Súly: | 860 g |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

