Addison 305014 laptop táska/hátizsák 35,8 cm (14,1") Laptop táska Fekete
Kód: TPEADITOR0001
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Addison 305014 laptop táska/hátizsák 35,8 cm (14,1") Laptop táska Fekete| Vállszíj | Igen |
| Integrált rekeszek | Igen |
| Fogantyú | Igen |
| Hátsó zseb | Igen |
| Márkakompatibilitás | Bármilyen márka |
| Tablet rekesz | Nem |
| Kombinációs zárak | Nem |
| Billentyűzet hely | Nem |
| Anyag | Nejlon |
| Belső zsebek | Tolltartó zseb, Kulcstartó zseb, Dokumentumtartó zseb, Mobiltelefontartó zseb |
| Borító típusa | Laptoptáska |
| Felületi színezés | Egyszínű |
| Külső zsebek | Hátsó zseb, Első zseb |
| Fejhallgató rekesz | Nem |
| Levehető vállpánt | Igen |
| Esővédelem | Nem |
| Fő termék színe | Fekete |
| Elülső zsebek száma | 3 |
| HP szegmens | Társasági |
| Szekciók száma | 3 |
| Maximális képernyőméret | 35,8 cm (14,1") |
| Elülső zseb | Igen |
| Súly | 790 g |
| Laptop rekesz méretei | 360 × 38 × 250 mm |
| Ajánlott súly | 0,79 kg |
| Magasság | 300 mm |
| Szélesség | 390 mm |
| Mélység | 100 mm |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Bags / backpacks / cases |
|---|---|
| Súly: | 0.84 kg |
| EAN vonalkód: | 4897038305025 |
| Vállszíj: | Igen |
| Integrált rekeszek: | Igen |
| Fogantyú: | Igen |
| Hátsó zseb: | Igen |
| Márkakompatibilitás: | Bármilyen márka |
| Tablet rekesz: | Nem |
| Kombinációs zárak: | Nem |
| Billentyűzet hely: | Nem |
| Anyag: | Nejlon |
| Belső zsebek: | Toll zseb, Kulcstartó zseb, Dokumentumtartó zseb, Mobiltelefon zseb |
| Borító típusa: | Laptoptáska |
| Felületi színezés: | Egyszínű |
| Külső zsebek: | Hátsó zseb, Elülső zseb |
| Fejhallgató rekesz: | Nem |
| Levehető vállpánt: | Igen |
| Esővédelem: | Nem |
| Fő termék színe: | Fekete |
| Elülső zsebek száma: | 3 |
| HP szegmens: | Társasági |
| Szekciók száma: | 3 |
| Maximális képernyőméret: | 35,8 cm (14,1") |
| Elülső zseb: | Igen |
| Súly: | 790 g |
| Laptop rekesz méretei: | 360 × 38 × 250 mm |
| Ajánlott súly: | 0,79 kg |
| Magasság: | 300 mm |
| Szélesség: | 390 mm |
| Mélység: | 100 mm |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

