Addison 303014 laptop táska/hátizsák 35,8 cm (14,1") Fekete
Kód: MOBADITOR0159
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Addison 303014 laptop táska/hátizsák 35,8 cm (14,1") Fekete| Anyag | Nejlon |
| Márkakompatibilitás | Bármilyen márka |
| Borító típusa | Keretezett |
| Felületi színezés | Egyszínű |
| Szekciók száma | 3 |
| Fő termék színe | Fekete |
| Maximális képernyőméret | 35,8 cm (14,1") |
| Szélesség | 405 mm |
| Súly | 800 g |
| Magasság | 310 mm |
| Laptop rekesz méretei | 360 × 250 × 38 mm |
| Mélység | 100 mm |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Bags / backpacks / cases |
|---|---|
| Súly: | 0.81 kg |
| EAN vonalkód: | 4897038491087 |
| Anyag: | Nejlon |
| Márkakompatibilitás: | Bármilyen márka |
| Borító típusa: | Keretezett |
| Felületi színezés: | Egyszínű |
| Szekciók száma: | 3 |
| Fő termék színe: | Fekete |
| Maximális képernyőméret: | 35,8 cm (14,1") |
| Szélesség: | 405 mm |
| Súly: | 800 g |
| Magasság: | 310 mm |
| Laptop rekesz méretei: | 360 × 250 × 38 mm |
| Mélység: | 100 mm |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

