Addison 15.6" CORNELL 15 laptop táska/hátizsák 39.6 cm (15.6") Aktatáska Fekete
Kód: MOBADITOR0154
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Addison 15.6" CORNELL 15 laptop táska/hátizsák 39.6 cm (15.6") Aktatáska Fekete| Márkakompatibilitás | Bármilyen márka |
| Hátsó zseb | Igen |
| HP szegmens | Társasági |
| Borító típusa | Aktatáska |
| Kombinációs zárak | Nem |
| Ceruzatartó | Igen |
| Anyag | Nejlon |
| Tablet rekesz | Nem |
| Integrált rekeszek | Igen |
| Vállszíj | Igen |
| Maximális képernyőméret | 39,6 cm (15,6") |
| Fő termék színe | Fekete |
| Felületi elszíneződés | Egyszínű |
| Összeg | 1 |
| Fogantyú | Igen |
| Esővédelem | Nem |
| Levehető vállpánt | Igen |
| Védő funkciók | Ütésállóság, Karcálló |
| Belső zsebek | Dokumentumtartó zseb, Kulcstartó zseb, Mobiltelefontartó zseb, Tolltartó zseb |
| Szekciók száma | 3 |
| Elülső zsebek száma | 3 |
| Külső zsebek | Elülső zseb |
| Elülső zseb | Igen |
| Laptop rekesz méretei | 400 × 40 × 260 mm |
| Szélesség | 440 mm |
| Súly | 1,07 kg |
| Magasság | 330 mm |
| Ajánlott súly | 1,07 kg |
| Mélység | 125 mm |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Bags / backpacks / cases |
|---|---|
| Súly: | 0.95 kg |
| EAN vonalkód: | 4897038491049 |
| Márkakompatibilitás: | Bármilyen márka |
| Hátsó zseb: | Igen |
| HP szegmens: | Társasági |
| Borító típusa: | Aktatáska |
| Kombinációs zárak: | Nem |
| Ceruzatartó: | Igen |
| Anyag: | Nejlon |
| Tablet rekesz: | Nem |
| Integrált rekeszek: | Igen |
| Vállszíj: | Igen |
| Maximális képernyőméret: | 39,6 cm (15,6") |
| Fő termék színe: | Fekete |
| Felületi színezés: | Egyszínű |
| Összeg: | 1 |
| Fogantyú: | Igen |
| Esővédelem: | Nem |
| Levehető vállpánt: | Igen |
| Védő funkciók: | Ütésállóság, Karcálló |
| Belső zsebek: | Dokumentumtartó zseb, Kulcstartó zseb, Mobiltelefon zseb, Toll zseb |
| Szekciók száma: | 3 |
| Elülső zsebek száma: | 3 |
| Külső zsebek: | Elülső zseb |
| Elülső zseb: | Igen |
| Laptop rekesz méretei: | 400 × 40 × 260 mm |
| Szélesség: | 440 mm |
| Súly: | 1,07 kg |
| Magasság: | 330 mm |
| Ajánlott súly: | 1,07 kg |
| Mélység: | 125 mm |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

