ADATA Ultimate SU650 240 GB 2.5" Serial ATA III SLC
Kód: DIAADTSSD0025
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
ADATA Ultimate SU650 240 GB 2.5" Serial ATA III SLC| Kapacita disku SSD | 240 GB |
| Formát SSD | 2.5" |
| Komponent pro | PC/Laptop |
| NVMe | Ne |
| Ochranné funkce | Odolný proti nárazům, Odolný proti vibracím |
| Typ paměti flash NAND | SLC (Single Level Cell) |
| Střední doba mezi poruchami (MTBF) | 2000000 h |
| Náhodný zápis (4 KB) | 75000 IOPS |
| Sekvenční rychlost čtení (ATTO ) | 520 MB/s |
| Rozhraní | Serial ATA III |
| Typ paměti | SLC |
| Rychlost přenosu dat | 6 Gbit/s |
| Náhodné čtení (4 KB) | 20000 IOPS |
| Sekvenční rychlost zápisu (ATTO) | 450 MB/s |
| Sekvenční rychlost zápisu (AS SSD) | 430 MB/s |
| Sekvenční rychlost čtení (SSD) | 500 MB/s |
| Sekvenční rychlost zápisu (CDM) | 450 MB/s |
| Sekvenční rychlost čtení (CDM) | 520 MB/s |
| ECC | Ano |
| Hloubka | 100,5 mm |
| Hmotnost | 47,5 g |
| Šířka | 69,8 mm |
| Výška | 7 mm |
| Barva | Černá |
| Certifikáty shody | RoHS |
| Náraz při provozu | 1500 G |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 0 - 70 °C |
| Odolnost proti vibracím | 20 G |
| Doporučená provozní relativní vlhkost | 5 - 95% |
| Rozsah teplot při skladování (T-T) | -40 - 85 °C |
| Kód harmonizovaného systému | 84717070 |
| Technologie specifické pro značku | SLC Caching |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | SSDs |
|---|---|
| Súly: | 0.05 kg |
| EAN vonalkód: | 4713218461162 |
| SSD-kapacitás: | 240 GB |
| SSD formátum: | 2,5" |
| Komponens ehhez:: | PC/Laptop |
| NVMe: | Nem |
| Védő funkciók: | Ütésálló, Rezgésálló |
| NAND flash memória típusa: | SLC (egyszintű cella) |
| Meghibásodások között eltelt átlagos idő (MTBF): | 2000000 óra |
| Véletlenszerű írás (4 KB): | 75000 IOPS |
| Szekvenciális olvasási sebesség (ATTO): | 520 MB/s |
| Felület: | Soros ATA III |
| Memória típusa: | SLC |
| Adatátviteli sebesség: | 6 Gbps |
| Véletlenszerű olvasás (4 KB): | |
| Szekvenciális írási sebesség (ATTO): | 450 MB/s |
| Szekvenciális írási sebesség (AS SSD): | 430 MB/s |
| Szekvenciális olvasási sebesség (SSD): | 500 MB/s |
| Szekvenciális írási sebesség (CDM): | 450 MB/s |
| Szekvenciális olvasási sebesség (CDM): | 520 MB/s |
| ECC: | Igen |
| Mélység: | 100,5 mm |
| Súly: | 47,5 g |
| Szélesség: | 69,8 mm |
| Magasság: | 7 mm |
| Szín: | Fekete |
| Megfelelőségi tanúsítványok: | RoHS |
| Ütés működés közben: | 1500 gramm |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | 0–70 °C |
| Rezgésállóság: | 20 g |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom: | 5 - 95% |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT): | -40 - 85 °C |
| Harmonizált Rendszerkód: | 84717070 |
| Márkaspecifikus technológiák: | SLC gyorsítótárazás |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

