LANBERG 19" 4U ATX 350/10 SC01-3 SZERVERSZEKRÉNY
Kód: OIALAEOBS0004
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
LANBERG 19" 4U ATX 350/10 SC01-3 SZERVERSZEKRÉNY| Beépített kijelző | Nem |
| Elülső ventilátorok beszerelve | 2x 120 mm |
| Szín | Fekete |
| LED-jelzők | Igen |
| Szekrény típusa | Rack (4U) |
| Magasság | 177 mm |
| Szélesség | 430 mm |
| Súly | 8,5 kg |
| Mélység | 350 mm |
| 3,5"-os rekeszek száma | 1 |
| Bővítőhelyek száma | 7 |
| 2,5"-os rekeszek száma | 1 |
| USB 2.0 portok száma | 2 |
| Alaplapi lapkakészlet | ATX; Mini-ATX; Micro-ATX |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Server enclosures |
|---|---|
| Súly: | 8.47 kg |
| EAN vonalkód: | 5901969427608 |
| Beépített kijelző: | Nem |
| Elülső ventilátorok beszerelve: | 2x 120 mm |
| Szín: | Fekete |
| LED-jelzők: | Igen |
| Szekrény típusa: | Rack (4U) |
| Magasság: | 177 mm |
| Szélesség: | 430 mm |
| Súly: | 8,5 kg |
| Mélység: | 350 mm |
| 3,5"-os rekeszek száma: | 1 |
| Bővítőhelyek száma: | 7 |
| 2,5"-os rekeszek száma: | 1 |
| USB 2.0 portok száma: | 2 |
| Alaplapi lapkakészlet: | ATX; Mini-ATX; Micro-ATX |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

