ADATA SD620 512 GB Modrá
Kód: DIAADTSSD0143
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
ADATA SD620 512 GB Modrá| Ochranné funkce | Odolný proti nárazům |
| Podporované operační systémy Mac | Ano |
| Podporované operační systémy Windows | Windows 10, Windows 11, Windows 8, Windows 8.1 |
| Podporované mobilní operační systémy | Android 9.0, Android 13.0, Android 8.0, Android 10.0, Android 12.0, Android 11.0 |
| Podporované operační systémy Linux | Ano |
| Základní materiál | Silikon |
| Barva | Modrá |
| Provozní napětí | 5 V |
| Výška | 80 mm |
| Hmotnost | 54,9 g |
| Šířka | 80 mm |
| Hloubka | 15,2 mm |
| Dodávané kabely | USB |
| Stručný návod | Ano |
| Osvědčení o udržitelnosti | RoHS |
| Dodržování předpisů v oblasti udržitelnosti | Ano |
| Rychlost přenosu dat | 10 Gbit/s |
| USB verze | 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) |
| Wi-Fi | Ne |
| USB konektor | Micro-USB B |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 5 - 50 °C |
| Rozhraní | USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) |
| Kapacita disku SSD | 512 GB |
| Rychlost čtení | 520 MB/s |
| Rychlost zápisu | 460 MB/s |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | SSDs |
|---|---|
| Súly: | 0.12 kg |
| EAN vonalkód: | 4711085945372 |
| Védő funkciók: | Ütésálló |
| Támogatott Mac operációs rendszerek: | Igen |
| Támogatott Windows operációs rendszerek: | Windows 10, Windows 11, Windows 8, Windows 8.1 |
| Támogatott mobil operációs rendszerek: | Android 9.0, Android 13.0, Android 8.0, Android 10.0, Android 12.0, Android 11.0 |
| Támogatott Linux operációs rendszerek: | Igen |
| Alapanyag: | szilikon |
| Szín: | Kék |
| Üzemi feszültség: | 5V |
| Magasság: | 80 mm |
| Súly: | 54,9 g |
| Szélesség: | 80 mm |
| Mélység: | 15,2 mm |
| Mellékelt kábelek: | USB |
| Gyors útmutató: | Igen |
| Fenntarthatósági tanúsítvány: | RoHS |
| Megfelelés a fenntarthatósági előírásoknak: | Igen |
| Adatátviteli sebesség: | 10 Gbps |
| USB-s verzió: | 3.2 2. generáció (3.1 2. generáció) |
| Wi-Fi: | Nem |
| USB-csatlakozó: | Micro USB B |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | 5–50 °C |
| Felület: | USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) |
| SSD-kapacitás: | 512 GB |
| Olvasási sebesség: | 520 MB/s |
| Írási sebesség: | 460 MB/s |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

