Zyxel XMG-108 Nem menedzselt 2.5G Ethernet (100/1000/2500) Ezüst
Kód: SWTZYXNIE0007
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Zyxel XMG-108 Nem menedzselt 2.5G Ethernet (100/1000/2500) Ezüst| Hálózati szabványok | IEEE 802.3az, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3z, IEEE 802.3ae, IEEE 802.3x, IEEE 802.3u, IEEE 802.1p, IEEE 802.3bz |
| 10G támogatás | Igen |
| Maximális energiafogyasztás | 9,12 W |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája | 50/60Hz |
| Tápegység | DC |
| Bemeneti váltakozó feszültség | 100 - 240 V |
| Tápegység mellékelve | Igen |
| LED-jelzők | Tápellátás, Csatlakozás |
| Szín | Ezüst |
| Falra szerelhető | Igen |
| Tanúsítvány | CE, EAC, FCC, BSMI B osztály |
| Súly | 662 g |
| Magasság | 27 mm |
| Mélység | 105 mm |
| Szélesség | 240 mm |
| Gyors útmutató | Igen |
| RJ-45 kapcsolt Ethernet portok típusai | 2,5 G-os Ethernet (100/1000/2500) |
| SFP+ modulhelyek száma | 1 |
| RJ-45 kapcsolt Ethernet portok száma | 8 |
| Meghibásodások között eltelt átlagos idő (MTBF) | 1647776 óra |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT) | -40 - 70 °C |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT) | -20 - 40 °C |
| Tárolási relatív páratartalom tartomány (HH) | 5 - 95% |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom | 10 - 95% |
| Hősugárzás | 33,61 BTU/óra |
| Szolgáltatás minősége | Igen |
| Kapcsoló típusa | Nem kezelt |
| MAC-cím táblázat | 4000 db. |
| Csomagpuffer | 1 MB |
| Jumbo keretek | 12000 |
| Jumbo kerettámogatás | Igen |
| Kapcsolási kapacitás | 60 Gbps |
| Visszatekerési sebesség | 44,6 Mpps |
| Ethernet-alapú tápellátás (PoE) támogatás | Nem |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Unmanaged |
|---|---|
| Súly: | 0.95 kg |
| EAN vonalkód: | 4718937631131 |
| Hálózati szabványok: | IEEE 802.3az, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3z, IEEE 802.3ae, IEEE 802.3x, IEEE 802.3u, IEEE 802.1p, IEEE 802.3bz |
| 10G támogatás: | Igen |
| Maximális energiafogyasztás: | 9,12 W |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája: | 50/60Hz |
| Tápegység: | DC |
| Bemeneti váltakozó feszültség: | 100 - 240 V |
| Tápegység mellékelve: | Igen |
| LED-jelzők: | Teljesítmény, Kapcsolat |
| Szín: | Ezüst |
| Falra szerelhető: | Igen |
| Tanúsítvány: | CE, EAC, FCC, BSMI B osztály |
| Súly: | 662 g |
| Magasság: | 27 mm |
| Mélység: | 105 mm |
| Szélesség: | 240 mm |
| Gyors útmutató: | Igen |
| RJ-45 kapcsolt Ethernet portok típusai: | 2,5 G-os Ethernet (100/1000/2500) |
| SFP+ modulhelyek száma: | 1 |
| RJ-45 kapcsolt Ethernet portok száma: | 8 |
| Meghibásodások között eltelt átlagos idő (MTBF): | 1647776 óra |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT): | -40 - 70 °C |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | -20 - 40 °C |
| Tárolási relatív páratartalom tartomány (HH): | 5 - 95% |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom: | 10 - 95% |
| Hősugárzás: | 33,61 BTU/óra |
| Szolgáltatás minősége: | Igen |
| Kapcsoló típusa: | Nem kezelt |
| MAC-cím táblázat: | 4000 db. |
| Csomagpuffer: | 1 MB |
| Jumbo keretek: | 12000 |
| Jumbo kerettámogatás: | Igen |
| Kapcsolási kapacitás: | 60 Gbps |
| Visszatekerési sebesség: | 44,6 Mpps |
| Ethernet-alapú tápellátás (PoE) támogatás: | Nem |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

