Zyxel XGS2220-54HP Řízený L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Podpora napájení po Ethernetu (PoE)
Kód: SWTZYXZAR0051
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Zyxel XGS2220-54HP Řízený L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Podpora napájení po Ethernetu (PoE)| Síťové standardy | IEEE 802.1ab, IEEE 802.3az, IEEE 802.3ab, IEEE 802.1s, IEEE 802.1Q, IEEE 802.3af, IEEE 802.1w, IEEE 802.3z, IEEE 802.3an, IEEE 802.3at, IEEE 802.1D, IEEE 802.1x, IEEE 802.3x, IEEE 802.3ad, IEEE 802.1p, IEEE 802.3ae, IEEE 802.3bt |
| Podpora 10G | Ano |
| Směrovací záznamy | 64 |
| Maximální spotřeba energie | 754,11 W |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50 - 60 Hz |
| Vstupní střídavé napětí | 100 - 240 V |
| Napájecí zdroj | AC |
| Napájecí zdroj v ceně | Ano |
| Instalace do racku | Ano |
| Šířka | 441 mm |
| Hmotnost | 5 kg |
| Výška | 44 mm |
| Hloubka | 330 mm |
| Typ autentizace | IEEE 802.1x, RADIUS, TACACS+ |
| DHCP vlastnosti | DHCP relay, DHCP server |
| IGMP proxy | Ano |
| IGMP pozorování | Ano |
| Typy přepínaných ethernetových portů RJ-45 | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Počet přepínaných ethernetových portů RJ-45 | 48 |
| Počet instalovaných modulů SFP+ | 4 |
| Počet (měděných) portů 10G ethernetu | 2 |
| Vnitřní paměť | 1024 MB |
| Střední doba mezi poruchami (MTBF) | 214,388 h |
| Paměť flash | 64 MB |
| Rozsah relativní vlhkosti při skladování (H-H) | 10 - 90% |
| Rozsah teplot při skladování (T-T) | -40 - 70 °C |
| Doporučená provozní relativní vlhkost | 10 - 95% |
| Tepelné vyzařování | 2571,52 BTU/h |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | -20 - 50 °C |
| Typ přepínače | Řízený |
| Přepínač vrstev | L3 |
| ARP inspekce | Ano |
| QoS | Ano |
| Registrační protokol GARP sítě VLAN | Ano |
| Kapacita přepínání | 216 Gbit/s |
| Rychlost přetáčení | 161 Mpps |
| Tabulka MAC adres | 32000 pol. |
| Podpora pro Jumbo Frames | Ano |
| Vyrovnávací paměť pro pakety | 2 MB |
| Celková zatížitelnost Power over Ethernet (PoE) | 600 W |
| Podpora napájení po Ethernetu (PoE) | Ano |
| Počet portů Power over Ethernet (PoE) | 50 |
| MLD (Multicast Listener Discovery) snooping | MLD v1/v2 |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Managed |
|---|---|
| Súly: | 6.28 kg |
| EAN vonalkód: | 4718937625178 |
| Síťové standardy: | IEEE 802.1ab, IEEE 802.3az, IEEE 802.3ab, IEEE 802.1s, IEEE 802.1Q, IEEE 802.3af, IEEE 802.1w, IEEE 802.3z, IEEE 802.3an, IEEE 802.3at, IEEE 802.1D, IEEE 802.1x, IEEE 802.3x, IEEE 802.3ad, IEEE 802.1p, IEEE 802.3ae, IEEE 802.3bt |
| Podpora 10G: | Ano |
| Směrovací záznamy: | 64 |
| Maximální spotřeba energie: | 754,11 W |
| Frekvence vstupního střídavého napětí: | 50 - 60 Hz |
| Vstupní střídavé napětí: | 100 - 240 V |
| Napájecí zdroj: | AC |
| Napájecí zdroj v ceně: | Ano |
| Instalace do racku: | Ano |
| Šířka: | 441 mm |
| Hmotnost: | 5 kg |
| Výška: | 44 mm |
| Hloubka: | 330 mm |
| Typ autentizace: | IEEE 802.1x, RADIUS, TACACS+ |
| DHCP vlastnosti: | DHCP relay, DHCP server |
| IGMP proxy: | Ano |
| IGMP pozorování: | Ano |
| Typy přepínaných ethernetových portů RJ-45: | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Počet přepínaných ethernetových portů RJ-45: | 48 |
| Počet instalovaných modulů SFP+: | 4 |
| Počet (měděných) portů 10G ethernetu: | 2 |
| Vnitřní paměť: | 1024 MB |
| Střední doba mezi poruchami (MTBF): | 214,388 h |
| Paměť flash: | 64 MB |
| Rozsah relativní vlhkosti při skladování (H-H): | 10 - 90% |
| Rozsah teplot při skladování (T-T): | -40 - 70 °C |
| Doporučená provozní relativní vlhkost: | 10 - 95% |
| Tepelné vyzařování: | 2571,52 BTU/h |
| Provozní rozsah teplot (T-T): | -20 - 50 °C |
| Typ přepínače: | Řízený |
| Přepínač vrstev: | L3 |
| ARP inspekce: | Ano |
| QoS: | Ano |
| Registrační protokol GARP sítě VLAN: | Ano |
| Kapacita přepínání: | 216 Gbit/s |
| Rychlost přetáčení: | 161 Mpps |
| Tabulka MAC adres: | 32000 pol. |
| Podpora pro Jumbo Frames: | Ano |
| Vyrovnávací paměť pro pakety: | 2 MB |
| Celková zatížitelnost Power over Ethernet (PoE): | 600 W |
| Podpora napájení po Ethernetu (PoE): | Ano |
| Počet portů Power over Ethernet (PoE): | 50 |
| MLD (Multicast Listener Discovery) snooping: | MLD v1/v2 |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

