Zyxel XGS1935-52 menedzselt L2+/L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000)
Kód: SWTZYXZAR0063
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Zyxel XGS1935-52 menedzselt L2+/L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000)| Hálózati szabványok | IEEE 802.3az, IEEE 802.3ab, IEEE 802.1s, IEEE 802.3, IEEE 802.1x, IEEE 802.3x, IEEE 802.3ad, IEEE 802.1D, IEEE 802.3u, IEEE 802.3z, IEEE 802.1p, IEEE 802.1w szabványok |
| VLAN-támogatás | Igen |
| 10G támogatás | Igen |
| Áramfogyasztás | 24,7 W |
| Tápegység | Légkondicionáló |
| Tápegység mellékelve | Igen |
| Bemeneti váltakozó feszültség | 100 - 240 V |
| Maximális energiafogyasztás | 45,6 W |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája | 50/60Hz |
| Áramvédelmi elemek | Túlfeszültség-védelem |
| Rack telepítés | Igen |
| Magasság | 43 mm |
| Súly | 3,7 kg |
| Szélesség | 440 mm |
| Mélység | 270 mm |
| DHCP-tulajdonságok | DHCP-relé, DHCP-kliens |
| IGMP-figyelés | Igen |
| RJ-45 kapcsolt Ethernet portok száma | 48 |
| RJ-45 kapcsolt Ethernet portok típusai | Gigabites Ethernet (10/100/1000) |
| SFP+ modulhelyek száma | 4 |
| Meghibásodások között eltelt átlagos idő (MTBF) | 919583 óra |
| Flash memória | 32 MB |
| Belső memória | 512 MB |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT) | -40 - 70 °C |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom | 10 - 90% |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT) | -20 - 50 °C |
| Hősugárzás | 155 594 BTU/óra |
| Mellékelt kábelek | Légkondicionáló |
| Telepítőkészlet | Igen |
| Kapcsoló típusa | Ellenőrzött |
| Rétegváltó | L2+/L3 |
| Kezelés webes felületen keresztül | Igen |
| Szolgáltatás minősége | Igen |
| Forgalomhoz való alkalmazkodás | Igen |
| Felhőkezelés | Igen |
| Helybeállítások konfigurálása (CLI) | Igen |
| ARP-ellenőrzés | Igen |
| Rendszeresemények listázása | Igen |
| Forgalombesorolás | Igen |
| Figyelmeztetés | Győződjön meg arról, hogy a készülék szellőzőnyílásai nincsenek eltakarva. Kövesse az elektromos biztonsági utasításokat. Kerülje a készülék folyadékkal való érintkezését. |
| Csomagpuffer | 1,5 MB |
| MAC-cím táblázat | 16000 db. |
| Kapcsolási kapacitás | 176 Gbps |
| Visszatekerési sebesség | 130,9 Mpps |
| Jumbo kerettámogatás | Igen |
| Ethernet-alapú tápellátás (PoE) támogatás | Nem |
| Többcélú címzés támogatása | Igen |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Managed |
|---|---|
| Súly: | 5.24 kg |
| EAN vonalkód: | 4718937636372 |
| Hálózati szabványok: | IEEE 802.3az, IEEE 802.3ab, IEEE 802.1s, IEEE 802.3, IEEE 802.1x, IEEE 802.3x, IEEE 802.3ad, IEEE 802.1D, IEEE 802.3u, IEEE 802.3z, IEEE 802.1p, IEEE 802.1w |
| VLAN-támogatás: | Igen |
| 10G támogatás: | Igen |
| Áramfogyasztás: | 24,7 W |
| Tápegység: | Légkondicionáló |
| Tápegység mellékelve: | Igen |
| Bemeneti váltakozó feszültség: | 100 - 240 V |
| Maximális energiafogyasztás: | 45,6 W |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája: | 50/60Hz |
| Áramvédelmi elemek: | Túlfeszültség-védelem |
| Rack telepítés: | Igen |
| Magasság: | 43 mm |
| Súly: | 3,7 kg |
| Szélesség: | 440 mm |
| Mélység: | 270 mm |
| DHCP-tulajdonságok: | DHCP-továbbító, DHCP kliens |
| IGMP-figyelés: | Igen |
| RJ-45 kapcsolt Ethernet portok száma: | 48 |
| RJ-45 kapcsolt Ethernet portok típusai: | Gigabites Ethernet (10/100/1000) |
| SFP+ modulhelyek száma: | 4 |
| Meghibásodások között eltelt átlagos idő (MTBF): | 919583 óra |
| Flash memória: | 32 MB |
| Belső memória: | 512 MB |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT): | -40 - 70 °C |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom: | 10 - 90% |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | -20 - 50 °C |
| Hősugárzás: | 155 594 BTU/óra |
| Mellékelt kábelek: | Légkondicionáló |
| Telepítőkészlet: | Igen |
| Kapcsoló típusa: | Ellenőrzött |
| Rétegváltó: | L2+/L3 |
| Kezelés webes felületen keresztül: | Igen |
| Szolgáltatás minősége: | Igen |
| Forgalomhoz való alkalmazkodás: | Igen |
| Felhőkezelés: | Igen |
| Helybeállítások konfigurálása (CLI): | Igen |
| ARP-ellenőrzés: | Igen |
| Rendszeresemények listázása: | Igen |
| Forgalombesorolás: | Igen |
| Figyelmeztetés: | Győződjön meg arról, hogy a készülék szellőzőnyílásai nincsenek eltakarva., Kövesse az elektromos biztonsági utasításokat., Kerülje a folyadékkal való érintkezést. |
| Csomagpuffer: | 1,5 MB |
| MAC-cím táblázat: | 16000 db. |
| Kapcsolási kapacitás: | 176 Gbps |
| Visszatekerési sebesség: | 130,9 Mpps |
| Jumbo kerettámogatás: | Igen |
| Ethernet-alapú tápellátás (PoE) támogatás: | Nem |
| Többcélú címzés támogatása: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

