ZTE MF289F zařízení pro mibilní síť Router
Kód: KILZTER4G0027
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
ZTE MF289F zařízení pro mibilní síť Router| Výstupní napětí | 12 V |
| Typ zdroje | DC |
| Barva | Bílá |
| Typ zařízení | Router |
| Vhodné pro použití uvnitř | Ano |
| LED indikátory | Wi-Fi, Výkon, Síťový |
| Výška | 191,2 mm |
| Šířka | 132 mm |
| Hloubka | 78 mm |
| Typ antény | Externí |
| Typ anténního konektoru | TS-9 |
| Firewall | Ano |
| ISDN porty | 1 |
| Počet portů Ethernetu (RJ-45) | 2 |
| Zabudovaný procesor | Ano |
| Model procesoru | SDX24 |
| Správa prostřednictvím webového rozhraní | Ano |
| Varování | Přístroj sami nerozebírejte, hrozí nebezpečí úrazu elektrickým proudem., Nevystavujte extrémním teplotám., Nevystavujte zařízení působení vody nebo vlhkosti. |
| Wi-Fi | Ano |
| Standardy Wi-Fi | 802.11g, Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11b, 802.11a, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Frekvence Wi-Fi | 5 GHz |
| Rychlost přenosu dat (LTE) (nahrávání) | 150 Mbit/s |
| Počet SIM karet | 1 |
| Typ SIM karty | NanoSIM |
| Datová síť | UMTS, LTE, GPRS, GSM, Edge |
| Rychlost přenosu dat (LTE) (stahování) | 2000 Mbit/s |
| Standardy 4G | LTE-TDD & LTE-FDD |
| Standardy 3G | UMTS |
| Standardy GSM (2G) | GSM, Edge, GPRS |
| Typ rozhraní ethernetu LAN | Gigabit Ethernet |
| Připojení na síť Ethernet | Ano |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | 3G/4G/5G routers |
|---|---|
| Súly: | 0.95 kg |
| EAN vonalkód: | 6902176069826 |
| Kimeneti feszültség: | 12 V |
| Forrás típusa: | DC |
| Szín: | Fehér |
| Eszköztípus: | Router |
| Beltéri használatra alkalmas: | Igen |
| LED-jelzők: | Wi-Fi, Teljesítmény, Hálózat |
| Magasság: | |
| Szélesség: | 132 mm |
| Mélység: | 78 mm |
| Antenna típusa: | Külső |
| Antennacsatlakozó típusa: | |
| Tűzfal: | Igen |
| Ethernet portok száma (RJ-45): | 2 |
| Beépített processzor: | Igen |
| Processzor modell: | |
| Kezelés webes felületen keresztül: | Igen |
| Figyelmeztetés: | Ne szerelje szét a készüléket saját kezűleg, áramütés veszélye áll fenn., Ne tegye ki szélsőséges hőmérsékletnek., Ne tegye ki a készüléket víznek vagy nedvességnek. |
| Wi-Fi: | Igen |
| Wi-Fi szabványok: | 802.11g, Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11b, 802.11a, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Wi-Fi frekvencia: | 5 GHz |
| Adatátviteli sebesség (LTE) (feltöltés): | 150 Mbps |
| SIM-kártyák száma: | 1 |
| SIM-kártya típusa: | NanoSIM |
| Adathálózat: | UMTS, LTE, GPRS, GSM, Él |
| Adatátviteli sebesség (LTE) (letöltés): | 2000 Mbps |
| 4G szabványok: | LTE-TDD és LTE-FDD |
| 3G szabványok: | UMTS |
| GSM (2G) szabványok: | GSM, Él, GPRS |
| Ethernet LAN interfész típusa: | Gigabites Ethernet |
| Csatlakozás Ethernet hálózathoz: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

