Ubiquiti U7 Pro XGS 8600 Mbit/s fekete, Power over Ethernet (PoE) támogatással
Kód: SWFUBQACC0054
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Ubiquiti U7 Pro XGS 8600 Mbit/s fekete, Power over Ethernet (PoE) támogatással| AP mód funkcióinak testreszabása | Hotspot 2.0 |
| Felhasználók száma | 500 felhasználó |
| 6 GHz | Igen |
| 2,4 GHz | Igen |
| Max. adatátviteli sebesség (6 GHz) | 5800 Mbps |
| Frekvenciasáv | 2,4, 5, 6 GHz |
| Határarány | Igen |
| Maximális adatátviteli sebesség (5 GHz) | 8600 Mbps |
| Maximális adatátviteli sebesség (2,4 GHz) | 688 Mbps |
| Ethernet átviteli sebesség | 2500 Mbit/s, 5000 Mbit/s, 1000 Mbit/s, 10000 Mbit/s |
| 5 GHz | Igen |
| Sávszabályozás | Igen |
| Hálózati szabványok | IEEE 802.11r, IEEE 802.11be, IEEE 802.11n, IEEE 802.11k, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11ax, IEEE 802.11v szabványok |
| MIMO típus | Többfelhasználós MIMO |
| VLAN-támogatás | Igen |
| KÍVÜL | Igen |
| Maximális adóteljesítmény (2,4 GHz) | 23 dBmW |
| Maximális átviteli sebesség | 8600 Mbps |
| Gyors roaming | Igen |
| Fedett terület | 160 m² |
| Térbeli áramlatok | 8 |
| Wi-Fi hálózati kapcsolat | Igen |
| Maximális adóteljesítmény (5 GHz) | 29 dBmW |
| Max. átviteli teljesítmény (6 GHz) | 24 dBmW |
| Maximális energiafogyasztás | 29 Ny |
| Ethernet-alapú tápellátás (PoE) támogatás | Igen |
| Támogatott PoE (Power over Ethernet) típus | PoE++ (4PPoE) |
| Megfelelőségi tanúsítványok | CE, Szövetségi Kommunikációs Bizottság (FCC), Kanadai Ipari Hivatal (IC) |
| Szín | Fekete |
| Alapanyag | Fém, Polikarbonát (PC) |
| LED-jelzők | Állapot |
| Visszaállítás gomb | Igen |
| Elhelyezkedés | Mennyezet, Fal |
| Mélység | 32,5 mm |
| Magasság | 215 mm |
| Súly | 800 g |
| Szélesség | 215 mm |
| Antenna típusa | Belső |
| Antennaerősítési szint (maximum) | 6 dBi |
| Titkosítás/biztonság | PPSK |
| Ethernet portok száma (RJ-45) | 1 |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom | 5 - 95% |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT) | -30 - 40 °C |
| Szerelőkészlet | Igen |
| Darabszám csomagonként | 1 darab |
| Hozzáférési pont kezelése | Wi-Fi ütemterv |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Access Points |
|---|---|
| Súly: | 1.38 kg |
| EAN vonalkód: | 810177162131 |
| AP mód funkcióinak testreszabása: | Hotspot 2.0 |
| Felhasználók száma: | 500 felhasználó |
| 6 GHz: | Igen |
| 2,4 GHz: | Igen |
| Max. adatátviteli sebesség (6 GHz): | 5800 Mbps |
| Frekvenciasáv: | 2,4, 5, 6 GHz |
| Határarány: | Igen |
| Maximális adatátviteli sebesség (5 GHz): | 8600 Mbps |
| Maximális adatátviteli sebesség (2,4 GHz): | 688 Mbps |
| Ethernet átviteli sebesség: | 2500 Mbps, 5000 Mbps, 1000 Mbps, 10000 Mbps |
| 5 GHz: | Igen |
| Sávszabályozás: | Igen |
| Hálózati szabványok: | IEEE 802.11r, IEEE 802.11be, IEEE 802.11n, IEEE 802.11k, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11ax, IEEE 802.11v |
| MIMO típus: | Többfelhasználós MIMO |
| VLAN-támogatás: | Igen |
| KÍVÜL: | Igen |
| Maximális adóteljesítmény (2,4 GHz): | 23 dBmW |
| Maximális átviteli sebesség: | 8600 Mbps |
| Gyors roaming: | Igen |
| Fedett terület: | 160 m² |
| Térbeli áramlatok: | 8 |
| Wi-Fi hálózati kapcsolat: | Igen |
| Maximális adóteljesítmény (5 GHz): | 29 dBmW |
| Max. átviteli teljesítmény (6 GHz): | 24 dBmW |
| Maximális energiafogyasztás: | 29 Ny |
| Ethernet-alapú tápellátás (PoE) támogatás: | Igen |
| Támogatott PoE (Power over Ethernet) típus: | PoE++ (4PPoE) |
| Megfelelőségi tanúsítványok: | CE, Szövetségi Kommunikációs Bizottság (FCC), Kanadai Ipari Minisztérium (IC) |
| Szín: | Fekete |
| Alapanyag: | Fém, Polikarbonát (PC) |
| LED-jelzők: | Állapot |
| Visszaállítás gomb: | Igen |
| Elhelyezkedés: | Mennyezet, Fal |
| Mélység: | 32,5 mm |
| Magasság: | 215 mm |
| Súly: | 800 g |
| Szélesség: | 215 mm |
| Antenna típusa: | Belső |
| Antennaerősítési szint (maximum): | 6 dBi |
| Titkosítás/Biztonság: | PPSK |
| Ethernet portok száma (RJ-45): | 1 |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom: | 5 - 95% |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | -30 - 40 °C |
| Szerelőkészlet: | Igen |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
| Hozzáférési pont kezelése: | Wi-Fi ütemterv |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

