Ubiquiti U7 Lite 4300 Mbit/s fehér, támogatja az Etherneten keresztüli tápellátást (PoE)
Kód: SWFUBQACC0050
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Ubiquiti U7 Lite 4300 Mbit/s fehér, támogatja az Etherneten keresztüli tápellátást (PoE)| VLAN-támogatás | Igen |
| 5 GHz | Igen |
| Frekvenciasáv | 2,4–5 GHz |
| Maximális adatátviteli sebesség (5 GHz) | 4300 Mbps |
| Határarány | Igen |
| Hálózati szabványok | IEEE 802.11r, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11v, IEEE 802.11ax, IEEE 802.11n, IEEE 802.11k, IEEE 802.11be szabványok |
| Ethernet átviteli sebesség | 1000 Mbps, 2500 Mbps |
| 2,4 GHz | Igen |
| Maximális átviteli sebesség | 4300 Mbps |
| MIMO típus | Többfelhasználós MIMO |
| KÍVÜL | Igen |
| Felhasználók száma | 200 felhasználó |
| Maximális adatátviteli sebesség (2,4 GHz) | 688 Mbps |
| Maximális adóteljesítmény (5 GHz) | 24 dBmW |
| Gyors roaming | Igen |
| 6 GHz | Nem |
| Sávszabályozás | Igen |
| AP mód funkcióinak testreszabása | Hotspot 2.0 |
| Maximális adóteljesítmény (2,4 GHz) | 23 dBmW |
| Térbeli áramlatok | 4 |
| Wi-Fi hálózati kapcsolat | Igen |
| Fedett terület | 115 m² |
| DC feszültségtartomány | 44–57 V |
| Ethernet-alapú tápellátás (PoE) támogatás | Igen |
| Maximális energiafogyasztás | 13W |
| Megfelelőségi tanúsítványok | Industry Canada (IC), Szövetségi Kommunikációs Bizottság (FCC), CE |
| Elhelyezkedés | Mennyezet, Fal |
| LED-jelzők | Rendszer |
| Visszaállítás gomb | Igen |
| Szín | Fehér |
| Alapanyag | Polikarbonát (PC) |
| Súly | 313 g |
| Szélesség | 171,5 mm |
| Magasság | 171,5 mm |
| Mélység | 33 mm |
| Antenna típusa | Belső |
| Antennaerősítési szint (maximum) | 5 dBi |
| Antennák száma | 4 |
| Titkosítás/biztonság | PPSK |
| Ethernet portok száma (RJ-45) | 1 |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT) | -30 - 40 °C |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom | 5 - 95% |
| Darabszám csomagonként | 1 darab |
| Szerelőkészlet | Igen |
| ECCN-szám | EAR99 |
| Hozzáférési pont kezelése | Wi-Fi ütemterv |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Access Points |
|---|---|
| Súly: | 0.57 kg |
| EAN vonalkód: | 810084698747 |
| VLAN-támogatás: | Igen |
| 5 GHz: | Igen |
| Frekvenciasáv: | 2,4–5 GHz |
| Maximális adatátviteli sebesség (5 GHz): | 4300 Mbps |
| Határarány: | Igen |
| Hálózati szabványok: | IEEE 802.11r, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11v, IEEE 802.11ax, IEEE 802.11n, IEEE 802.11k, IEEE 802.11be |
| Ethernet átviteli sebesség: | 1000 Mbps, 2500 Mbps |
| 2,4 GHz: | Igen |
| Maximális átviteli sebesség: | 4300 Mbps |
| MIMO típus: | Többfelhasználós MIMO |
| KÍVÜL: | Igen |
| Felhasználók száma: | 200 felhasználó |
| Maximális adatátviteli sebesség (2,4 GHz): | 688 Mbps |
| Maximális adóteljesítmény (5 GHz): | 24 dBmW |
| Gyors roaming: | Igen |
| 6 GHz: | Nem |
| Sávszabályozás: | Igen |
| AP mód funkcióinak testreszabása: | Hotspot 2.0 |
| Maximális adóteljesítmény (2,4 GHz): | 23 dBmW |
| Térbeli áramlatok: | 4 |
| Wi-Fi hálózati kapcsolat: | Igen |
| Fedett terület: | 115 m² |
| DC feszültségtartomány: | 44–57 V |
| Ethernet-alapú tápellátás (PoE) támogatás: | Igen |
| Maximális energiafogyasztás: | 13W |
| Megfelelőségi tanúsítványok: | Kanadai Ipari Minisztérium (IC), Szövetségi Kommunikációs Bizottság (FCC), CE |
| Elhelyezkedés: | Mennyezet, Fal |
| LED-jelzők: | Rendszer |
| Visszaállítás gomb: | Igen |
| Szín: | Fehér |
| Alapanyag: | Polikarbonát (PC) |
| Súly: | 313 g |
| Szélesség: | 171,5 mm |
| Magasság: | 171,5 mm |
| Mélység: | 33 mm |
| Antenna típusa: | Belső |
| Antennaerősítési szint (maximum): | 5 dBi |
| Antennák száma: | 4 |
| Titkosítás/Biztonság: | PPSK |
| Ethernet portok száma (RJ-45): | 1 |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | -30 - 40 °C |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom: | 5 - 95% |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
| Szerelőkészlet: | Igen |
| ECCN-szám: | EAR99 |
| Hozzáférési pont kezelése: | Wi-Fi ütemterv |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

