Ubiquiti U7 kültéri 4300 Mbit/s fehér, támogatja az Etherneten keresztüli tápellátást (PoE)
Kód: SWFUBQACC0035
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Ubiquiti U7 kültéri 4300 Mbit/s fehér, támogatja az Etherneten keresztüli tápellátást (PoE)| 5 GHz | Igen |
| Térbeli áramlatok | 4 |
| Ethernet átviteli sebesség | 2500 Mbps |
| Határarány | Igen |
| Hálózati szabványok | IEEE 802.3at, IEEE 802.11g, IEEE 802.11a, IEEE 802.11n, IEEE 802.11b, IEEE 802.11ax, IEEE 802.11ac, IEEE 802.1Q, IEEE 802.11be szabványok |
| Maximális átviteli sebesség | 4300 Mbps |
| Adatátviteli sebesség | 4324 Mbps |
| KÍVÜL | Igen |
| VLAN-támogatás | Igen |
| MIMO típus | Többfelhasználós MIMO |
| Frekvenciasáv | 2,4–5 GHz |
| 2,4 GHz | Igen |
| Szolgáltatás minősége | Igen |
| 6 GHz | Nem |
| Ethernet-alapú tápellátás (PoE) támogatás | Igen |
| Maximális energiafogyasztás | 19W |
| DC feszültségtartomány | 44–57 V |
| Megfelelőségi tanúsítványok | Szövetségi Kommunikációs Bizottság (FCC), CE, Kanadai Ipari Bizottság (IC) |
| Alapanyag | Alumínium, Polikarbonát (PC) |
| Szín | Fehér |
| Nemzetközi Védelmi (IP) Kódex | IPX6 |
| Ajánlott felhasználás | Szabadtéri |
| Visszaállítás gomb | Igen |
| Elhelyezkedés | Mennyezet, Rúd, Fal |
| LED-jelzők | Igen |
| Szélesség | 170 mm |
| Magasság | 208 mm |
| Súly | 1,2 kg |
| Mélység | 54,5 mm |
| Antennacsatlakozó típusa | RP-SMA |
| Antenna funkció | Levehető antenna |
| Csatlakozók száma | 2 |
| Antennák száma | 2 |
| Antennaerősítési szint (maximum) | 12,5 dBi |
| Antenna irány típusa | Mindenirányú |
| Antenna típusa | Külső |
| Titkosítás/Biztonság | WPA3, WPA, WPA-Enterprise, PPSK, WPA2, WPA-PSK |
| Ethernet portok száma (RJ-45) | 1 |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom | 5 - 95% |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT) | -30 - 60 °C |
| Darabszám csomagonként | 1 darab |
| Szerelőkészlet | Igen |
| Figyelmeztetés | Ne szerelje szét a készüléket – a belső alkatrészek veszélyesek lehetnek a felhasználó egészségére, és csak szakképzett személyzet kezelheti azokat., Áramütés veszélye – a telepítés és használat során fokozott óvatossággal járjon el., Kerülje a folyadékokkal való érintkezést – a készülék nem vízálló. |
| Megfelelés a fenntarthatósági előírásoknak | Igen |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Access Points |
|---|---|
| Súly: | 1.8 kg |
| EAN vonalkód: | 810084695531 |
| 5 GHz: | Igen |
| Térbeli áramlatok: | 4 |
| Ethernet átviteli sebesség: | 2500 Mbps |
| Határarány: | Igen |
| Hálózati szabványok: | IEEE 802.3at, IEEE 802.11g, IEEE 802.11a, IEEE 802.11n, IEEE 802.11b, IEEE 802.11ax, IEEE 802.11ac, IEEE 802.1Q, IEEE 802.11be |
| Maximális átviteli sebesség: | 4300 Mbps |
| Adatátviteli sebesség: | 4324 Mbps |
| KÍVÜL: | Igen |
| VLAN-támogatás: | Igen |
| MIMO típus: | Többfelhasználós MIMO |
| Frekvenciasáv: | 2,4–5 GHz |
| 2,4 GHz: | Igen |
| Szolgáltatás minősége: | Igen |
| 6 GHz: | Nem |
| Ethernet-alapú tápellátás (PoE) támogatás: | Igen |
| Maximális energiafogyasztás: | 19W |
| DC feszültségtartomány: | 44–57 V |
| Megfelelőségi tanúsítványok: | Szövetségi Kommunikációs Bizottság (FCC), CE, Kanadai Ipari Minisztérium (IC) |
| Alapanyag: | Alumínium, Polikarbonát (PC) |
| Szín: | Fehér |
| Nemzetközi Védelmi (IP) Kódex: | IPX6 |
| Ajánlott felhasználás: | Szabadtéri |
| Visszaállítás gomb: | Igen |
| Elhelyezkedés: | Mennyezet, Rúd, Fal |
| LED-jelzők: | Igen |
| Szélesség: | 170 mm |
| Magasság: | 208 mm |
| Súly: | 1,2 kg |
| Mélység: | 54,5 mm |
| Antennacsatlakozó típusa: | RP-SMA |
| Antenna funkció: | Levehető antenna |
| Csatlakozók száma: | 2 |
| Antennák száma: | 2 |
| Antennaerősítési szint (maximum): | 12,5 dBi |
| Antenna irány típusa: | Mindenirányú |
| Antenna típusa: | Külső |
| Titkosítás/Biztonság: | WPA3, WPA, WPA-Enterprise, PPSK, WPA2, WPA-PSK |
| Ethernet portok száma (RJ-45): | 1 |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom: | 5 - 95% |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | -30 - 60 °C |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
| Szerelőkészlet: | Igen |
| Figyelmeztetés: | Ne szerelje szét a készüléket – a belső alkatrészek veszélyesek lehetnek a felhasználó egészségére, és csak szakképzett személyzet kezelheti azokat., Áramütés veszélye - a telepítés és használat során fokozott óvatossággal járjon el., Kerülje a folyadékokkal való érintkezést – a készülék nem vízálló. |
| Megfelelés a fenntarthatósági előírásoknak: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

