Ubiquiti U6 Mesh Pro 2400 Mbit/s fehér, támogatja a Power over Ethernet (PoE) technológiát
Kód: SWFUBQACC0033
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Ubiquiti U6 Mesh Pro 2400 Mbit/s fehér, támogatja a Power over Ethernet (PoE) technológiát| 5 GHz | Igen |
| VLAN-támogatás | Igen |
| Hálózati szabványok | IEEE 802.11a, IEEE 802.11n, IEEE 802.1Q, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11g, IEEE 802.11b, IEEE 802.11ax szabványok |
| Frekvenciasáv | 2,4–5 GHz |
| 2,4 GHz | Igen |
| MIMO típus | Többfelhasználós MIMO |
| Maximális adatátviteli sebesség (2,4 GHz) | 573,5 Mbps |
| Maximális adatátviteli sebesség (5 GHz) | 2400 Mbps |
| KÍVÜL | Igen |
| Ethernet átviteli sebesség | 100, 10, 1000 Mbps |
| Maximális átviteli sebesség | 2400 Mbps |
| Szolgáltatás minősége | Igen |
| 6 GHz | Nem |
| Ethernet-alapú tápellátás (PoE) támogatás | Igen |
| Maximális energiafogyasztás | 9W |
| DC feszültségtartomány | 42,5 - 57 V |
| Elhelyezkedés | Oszlop, Fal |
| Ajánlott felhasználás | Beltéri/kültéri |
| Szín | Fehér |
| Alapanyag | Polikarbonát (PC) |
| Nemzetközi Védelmi (IP) Kódex | IPX6 |
| Visszaállítás gomb | Igen |
| LED-jelzők | Igen |
| Szélesség | 181,2 mm |
| Súly | 819 g |
| Magasság | 343,2 mm |
| Mélység | 60,2 mm |
| Antenna típusa | Belső |
| Antennaerősítési szint (maximum) | 8 dBi |
| Antenna irány típusa | Mindenirányú |
| Titkosítás/biztonság | WPA3, WPA-PSK, WPA, WPA-Enterprise, WPA2 |
| Ethernet portok száma (RJ-45) | 2 |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom | 5 - 95% |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT) | -30 - 60 °C |
| Darabszám csomagonként | 1 darab |
| PoE adapterrel (Power over Ethernet) | Igen |
| Hálózati adapter | Igen |
| Gyors útmutató | Igen |
| Szerelőkészlet | Igen |
| Figyelmeztetés | Ne szerelje szét a készüléket – a belső alkatrészek veszélyesek lehetnek a felhasználó egészségére, és csak szakképzett személyzet kezelheti azokat., Áramütés veszélye – a telepítés és használat során fokozott óvatossággal járjon el., Kerülje a folyadékokkal való érintkezést – a készülék nem vízálló. |
| Megfelelés a fenntarthatósági előírásoknak | Igen |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Access Points |
|---|---|
| Súly: | 2.15 kg |
| EAN vonalkód: | 810084695180 |
| 5 GHz: | Igen |
| VLAN-támogatás: | Igen |
| Hálózati szabványok: | IEEE 802.11a, IEEE 802.11n, IEEE 802.1Q, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11g, IEEE 802.11b, IEEE 802.11ax |
| Frekvenciasáv: | 2,4–5 GHz |
| 2,4 GHz: | Igen |
| MIMO típus: | Többfelhasználós MIMO |
| Maximális adatátviteli sebesség (2,4 GHz): | 573,5 Mbps |
| Maximális adatátviteli sebesség (5 GHz): | 2400 Mbps |
| KÍVÜL: | Igen |
| Ethernet átviteli sebesség: | 100, 10, 1000 Mbps |
| Maximális átviteli sebesség: | 2400 Mbps |
| Szolgáltatás minősége: | Igen |
| 6 GHz: | Nem |
| Ethernet-alapú tápellátás (PoE) támogatás: | Igen |
| Maximális energiafogyasztás: | 9W |
| DC feszültségtartomány: | 42,5 - 57 V |
| Elhelyezkedés: | Oszlop, Fal |
| Ajánlott felhasználás: | Beltéri/kültéri |
| Szín: | Fehér |
| Alapanyag: | Polikarbonát (PC) |
| Nemzetközi Védelmi (IP) Kódex: | IPX6 |
| Visszaállítás gomb: | Igen |
| LED-jelzők: | Igen |
| Szélesség: | 181,2 mm |
| Súly: | 819 g |
| Magasság: | 343,2 mm |
| Mélység: | 60,2 mm |
| Antenna típusa: | Belső |
| Antennaerősítési szint (maximum): | 8 dBi |
| Antenna irány típusa: | Mindenirányú |
| Titkosítás/Biztonság: | WPA3, WPA-PSK, WPA, WPA-Enterprise, WPA2 |
| Ethernet portok száma (RJ-45): | 2 |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom: | 5 - 95% |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | -30 - 60 °C |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
| PoE adapterrel (Power over Ethernet): | Igen |
| Hálózati adapter: | Igen |
| Gyors útmutató: | Igen |
| Szerelőkészlet: | Igen |
| Figyelmeztetés: | Ne szerelje szét a készüléket – a belső alkatrészek veszélyesek lehetnek a felhasználó egészségére, és csak szakképzett személyzet kezelheti azokat., Áramütés veszélye - a telepítés és használat során fokozott óvatossággal járjon el., Kerülje a folyadékokkal való érintkezést – a készülék nem vízálló. |
| Megfelelés a fenntarthatósági előírásoknak: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

