Ubiquiti U6+ Wi-Fi hozzáférési pont 2402 Mbit/s fehér Támogatja a Power over Ethernet-et (PoE)
Kód: SWFUBQACC0004
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Ubiquiti U6+ Wi-Fi hozzáférési pont 2402 Mbit/s fehér Támogatja a Power over Ethernet-et (PoE)| 6 GHz | Nem |
| 5 GHz | Igen |
| Maximális adatátviteli sebesség (5 GHz) | 2402 Mbps |
| Hálózati szabványok | IEEE 802.11a, IEEE 802.11ax, IEEE 802.11n, IEEE 802.1Q, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11g, IEEE 802.11b szabványok |
| 2,4 GHz | Igen |
| Maximális átviteli sebesség | 2402 Mbps |
| Felhasználók száma | 300 felhasználó |
| Maximális beltéri hatótávolság | 139,35 méter |
| Maximális adatátviteli sebesség (2,4 GHz) | 573,5 Mbps |
| KÍVÜL | Igen |
| Átviteli teljesítmény | 23 dBmW |
| VLAN-támogatás | Igen |
| Szolgáltatás minősége | Igen |
| Ethernet-alapú tápellátás (PoE) támogatás | Igen |
| Maximális energiafogyasztás | 9W |
| DC feszültségtartomány | 44–57 V |
| Szín | Fehér |
| Elhelyezkedés | Mennyezet |
| Alapanyag | Alumínium, Polikarbonát (PC) |
| LED-jelzők | Igen |
| Visszaállítás gomb | Igen |
| Tanúsítvány | IC |
| Szélesség | 160 mm |
| Mélység | 160 mm |
| Magasság | 33 mm |
| Súly | 338 g |
| Megfelelőségi tanúsítványok | Szövetségi Kommunikációs Bizottság (FCC), CE |
| Antenna típusa | Belső |
| Antennaerősítési szint (maximum) | 5,4 dBi |
| Titkosítás/biztonság | WPA-Vállalati, WPA3-Vállalati, WPA-PSK, WPA2-Vállalati |
| Belső RJ-45 portok száma | 1 |
| Ethernet portok száma (RJ-45) | 1 |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom | 5 - 95% |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT) | -30 - 60 °C |
| Szerelőkészlet | Igen |
| Belefoglalt termékek száma | 1 darab |
| Figyelmeztetés | Ne szerelje szét a készüléket – a belső alkatrészek veszélyesek lehetnek a felhasználó egészségére, és csak szakképzett személyzet kezelheti azokat., Kerülje a folyadékokkal való érintkezést – a készülék nem vízálló., Áramütés lehetősége – a telepítés és használat során fokozott óvatossággal járjon el. |
| Fenntarthatósági tanúsítvány | CE, Szövetségi Kommunikációs Bizottság (FCC) |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Access Points |
|---|---|
| Súly: | 0.6 kg |
| EAN vonalkód: | 810084691090 |
| 6 GHz: | Nem |
| 5 GHz: | Igen |
| Maximális adatátviteli sebesség (5 GHz): | 2402 Mbps |
| Hálózati szabványok: | IEEE 802.11a, IEEE 802.11ax, IEEE 802.11n, IEEE 802.1Q, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11g, IEEE 802.11b |
| 2,4 GHz: | Igen |
| Maximális átviteli sebesség: | 2402 Mbps |
| Felhasználók száma: | 300 felhasználó |
| Maximális beltéri hatótávolság: | 139,35 méter |
| Maximális adatátviteli sebesség (2,4 GHz): | 573,5 Mbps |
| KÍVÜL: | Igen |
| Átviteli teljesítmény: | 23 dBmW |
| VLAN-támogatás: | Igen |
| Szolgáltatás minősége: | Igen |
| Ethernet-alapú tápellátás (PoE) támogatás: | Igen |
| Maximális energiafogyasztás: | 9W |
| DC feszültségtartomány: | 44–57 V |
| Szín: | Fehér |
| Elhelyezkedés: | Mennyezet |
| Alapanyag: | Alumínium, Polikarbonát (PC) |
| LED-jelzők: | Igen |
| Visszaállítás gomb: | Igen |
| Tanúsítvány: | IC |
| Szélesség: | 160 mm |
| Mélység: | 160 mm |
| Magasság: | 33 mm |
| Súly: | 338 g |
| Megfelelőségi tanúsítványok: | Szövetségi Kommunikációs Bizottság (FCC), CE |
| Antenna típusa: | Belső |
| Antennaerősítési szint (maximum): | 5,4 dBi |
| Titkosítás/Biztonság: | WPA-Enterprise, WPA3-Vállalati, WPA-PSK, WPA2-Enterprise |
| Belső RJ-45 portok száma: | 1 |
| Ethernet portok száma (RJ-45): | 1 |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom: | 5 - 95% |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | -30 - 60 °C |
| Szerelőkészlet: | Igen |
| Belefoglalt termékek száma: | 1 darab |
| Figyelmeztetés: | Ne szerelje szét a készüléket – a belső alkatrészek veszélyesek lehetnek a felhasználó egészségére, és csak szakképzett személyzet kezelheti azokat., Kerülje a folyadékokkal való érintkezést – a készülék nem vízálló., Áramütés veszélye - a telepítés és használat során fokozott óvatossággal járjon el. |
| Fenntarthatósági tanúsítvány: | CE, Szövetségi Kommunikációs Bizottság (FCC) |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

